Ψυχαγωγία

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Πρόωρη αποχώρηση από το..."Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Απούσα από την εκπομπή, ήταν σήμερα η Βαρβάρα Ζαχαρίου ενώ θα παραμείνει μέχρι και τέλος της φετινής τηλεοπτικής σεζόν, με πρόωρη αποχώρηση από την εκπομπή.

Τα μέλη του πάνελ μειώθηκαν σε τρεις με τον δημοσιογράφο, Χάρη Παπαθεοχάρους, να αποκαλύπτει το λόγο της απουσίας στο τηλεοπτικό κοινό.

Συγκεκριμένα ανέφερε:

H Bαρβάρα μας, πήγε να παντρέψει μια φίλη της, στο εξωτερικό. Μας λείπει...

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Κύπρια τραγουδίστρια επανήλθε στη δισκογραφία με...ντουέτο έκπληξη(ΒΙΝΤΕΟ)

Μας ταξιδεύουν με το αμάξι τους σε ξεχωριστές μουσικές διαδρομές
09/07/2019 - 12:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μπήκε με τις φόρμες στο στούντιο για...γιόγκα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μας σύστησε την προσωπική της γυμνάστρια και αποκάλυψε τα μυστικά της
12/12/2019 - 17:33

Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα και στο… Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δωρεά της εκπομπής «Με αγάπη Χριστιάνα» και η αισιόδοξη ατμόσφαιρα που επικρατούσε
11/12/2019 - 19:38

Βίβιαν Νικολαΐδου: O λόγος που αποχώρησε από την τηλεόραση και τo...come back!

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο ρόλος που την συγκλόνισε
09/12/2019 - 18:15

Άθως Αντωνίου: H αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή και ο...έρωτας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα υγείας του πατέρα του και η σκέψη να καταφύγει στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο
05/12/2019 - 20:42

"Τηλεοπτική βόμβα" από Γεωργίου: Στα σκαριά η επιστροφή...τηλεοπτικής σειράς

Λίγη ώρα πριν πετάξει για Los Angeles ο ηθοποιός προέβη σε αποκαλύψεις
05/12/2019 - 20:05

Eιναι γεγονός! Η Αριστοτέλους ανακοίνωσε τη νέα συνεργάτη της εκπομπής(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ραδιοφωνική παραγωγός που ξεκίνησε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
04/12/2019 - 17:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο "μικροσκόπιο" αστυνομικός για διαρροή πληροφοριών (ΒΙΝΤΕΟ)

Επανέλαβε τα περί μηδενικής ανοχής στην Αστυνομία ο Υπ. Δικαιοσύνης

Στα χαρακώματα κυβερνητικοί ιατροί - ΟΚΥπΥ για το σχέδιο κινήτρων (ΒΙΝΤΕΟ)

Κραυγή αγωνίας, χαρακτήρισε την τρίωρη στάση εργασίας των ιατρών ο Πρόεδρος της ΠΑΣΥΚΙ

Χιονόπτωση και "βουτιά" θερμοκρασίας στο Τρόοδος προβλέπει η Μετεωρολογική (VID)

Βροχές και καταιγίδες περιλαμβάνονται στο "μενού' του Σαββατοκύριακου
Ελλάδα

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες

Σε κάθειρξη έξι ετών χωρίς αναστολή καταδικάστηκε ο Σώρρας

Κρίθηκε ένοχος στην κατηγορία της απόπειρας απάτης σε βάρος του δημοσίου

Τραγωδία στο Άγιο Όρος: Προσκυνητής έπεσε από γκρεμό με την εικόνα της Παναγίας

Νεκρός εντοπίστηκε 28χρονος - Ερευνούν όλα τα ενδεχόμενα οι αρχές
Διεθνή

Πρωθυπουργός Φινλανδίας: «Δεν νιώθω ότι είμαι πρότυπο»

Ανέλαβε τα ηνία της χώρας και προκάλεσε το ενδιαφέρον ΜΜΕ σε ολόκληρη την υφήλιο

Χωρίς την Πολωνία η συμφωνία για κλιματική ουδετερότητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αποφάσισαν οι ηγέτες της Ευρωπαϊκής Ένωσης

Με νέο δημοψήφισμα για την ανεξαρτησία της απειλεί η Σκωτία (ΒΙΝΤΕΟ)

Το Εθνικό Κόμμα αναδείχθηκε τρίτη πολιτική δύναμη στο βρετανικό κοινοβούλιο

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

Το σπάνιο κορίτσι που έχει 10% όραση και 110% ταλέντο στη μουσική & το τραγούδι!

«24 Ώρες» μαζί με τη Νικολέτα Λειβαδιώτη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 14/12/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ