Ψυχαγωγία

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά για τον σύντροφο της και τα σχέδια γάμου!

Η Βάσω Λασκαράκη είναι φουλ ερωτευμένη….

Η ηθοποιός που συνεχίζει για πέμπτη χρόνια στην επιτυχημένη κωμική σειρά του Alpha «Το σόι σου» βρίσκεται στην καλύτερη της φάση και σε πρόσφατη συνέντευξη της στο ελλαδικό περιοδικό “Hello” αναφέρθηκε στην προσωπική της ζωή και την σχέση της με τον Λευτέρη Σουλτάτο. Η Βάσω Λασκαράκη δεν λέει «όχι» σε έναν δεύτερο γάμο αφού όπως φαίνεται ο σύντροφος της έχει όλα ζητάει σε μια σχέση με την ίδια να αναφέρει:

Δεν είμαι αρνητική σε έναν δεύτερο γάμο, ούτε στο να ξαναφτιάξω τη ζωή μου από την αρχή. Τη ζωή μου την ονειρεύομαι συντροφική, μέσα σε οικογένεια. Δε σκορπάω τον εαυτό μου δεξιά και αριστερά. Εφόσον στη ζωή μου εμφανίστηκε κάτι πολύτιμο σε σχετικά σύντομο χρονικό διάστημα και μπόρεσα να το αναγνωρίσω και να το κρατήσω, ορίζοντας ξανά τον εαυτό μου μέσα από αυτό, φυσικά και με σκέφτομαι με γάμο και οικογένεια!

Η αγαπημένη ηθοποιός αν και δεν κρύβει την σχέση της δεν συνηθίζει να μιλάει για τα προσωπικά της και αυτή τη φορά αναφέρθηκε στον σύντροφο της με τα πιο γλυκά και τρυφερά λόγια δηλώνοντας:

Είναι η ψυχή ενός ανθρώπου που μετράει και το τι έχει να σου δώσει. Όταν σε κάνει καλύτερο άνθρωπο και σου μαθαίνει πράγματα, όταν μπορεί να διαχειριστεί καταστάσεις μ’ έναν διαφορετικό τρόπο που εσύ δεν τον είχες και τον θαυμάζεις. Δε θα μπορούσα να είμαι μ’ έναν άνθρωπο που δεν τον θαυμάζω σε πολλούς τομείς στη ζωή του. Είναι Κρητικός και λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, τους έξι μήνες μένει εκεί και τους υπόλοιπους στην Αθήνα.. Νιώθω πολύ καλά, ανακούφιση και ηρεμία. Υπάρχει κάτι στη ζωή μου που με κάνει να ονειρεύομαι και να σχεδιάζω πράγματα

 

Επόμενο άρθρο

Τάμα εξ αποστάσεως! Ιστοσελίδα ανατρέπει τις εκκλησιαστικές παραδόσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

"Με λένε κόρη του Σατανά": Η ιδιοκτήτρια του site μιλάει αποκλειστικά στο Alphanewslive
15/11/2018 - 16:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βάσω Λασκαράκη-Λευτέρης Σουλτάτος: Το άθλημα που ξεκίνησαν μαζί! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το άθλημα που επέλεξαν και βίντεο από την πρώτη τους προπόνηση...
23/01/2019 - 12:30

Η Βάσω Λασκαράκη φωτογραφίζει τον σύντροφο της και τον… τρολάρει! (ΦΩΤΟ)

Οι διακοπές στη Νέα Υόρκη και η φωτογραφία ποι μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους
26/12/2018 - 13:30

Βασω Λασκαράκη: Τα σχέδια γάμου και η κουμπαριά με την Αθηνά Οικονομάκου(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο κολλητές μίλησαν για όλα και έκαναν αποκαλύψεις...
25/12/2018 - 10:22

Τρελά ερωτευμένοι Λασκαράκη-Σουλτάτος:Οι τρυφερές αγκαλιές στο ταξίδι τους(ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι στη Νέα Υόρκη και η γλυκιά φωτογραφία που δημοσίευσαν...
23/12/2018 - 14:40

Λασκαράκη-Σουλτάτος: Ρομαντική απόδραση λίγο πριν τα Χριστούγεννα! (ΦΩΤΟ)

Το απρόοπτο και ο προορισμός που επέλεξε το ερωτευμένο ζευγάρι….
21/12/2018 - 09:27

Βάσω Λασκαράκη: Η αντίδραση της όταν την ρώτησαν για τον αρραβώνα της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δηλώσεις για τον αρραβώνα με τον σύντροφο της και οι γιορτές των Χριστουγέννων
13/12/2018 - 09:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστοί και επικίνδυνοι δρόμοι λόγω υπερχείλισης ποταμών και κατολισθήσεων

Δείτε ποια είναι η κατάσταση στο οδικό δίκτυο της περιοχής του Τροόδους

Πάνω από 500 ζευγάρια επέλεξαν το σύμφωνο συμβίωσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα υπογράφηκαν από το 2015 και τι σημαίνει για την κοινότητα των ΛΟΑΤΙ

Σε ένα τεράστιο εργοτάξιο έχει μετατραπεί το κέντρο της Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Θέμα επιβίωσης εγείρουν οι καταστηματάρχες της περιοχής
Ελλάδα

Κρήτη: Κατάδυση με καρχαρίες για καθαρισμό του ενυδρείου (ΒΙΝΤΕΟ)

Νομίζετε πως βαριέστε τη δουλειά σας; Δείτε το βαθμό δυσκολίας να καθαρίσεις...τζάμια

Απονεμήθηκε βραβείο σε Τσίπρα και Ζάεφ για τη Συμφωνία των Πρεσπών (ΒΙΝΤΕΟ)

Για την προσφορά τους στην διεθνή ειρήνη και την ειρηνική επίλυση διαφορών
Διεθνή

Άιγυπτος: Προετοιμάζεται για τη Σύνοδο Κορυφής Ευρωπαϊκής Ένωσης–Αραβικού Κόσμου

Στις 24 και 25 Φεβρουαρίου τα διεθνή βλέμματα θα είναι στραμμένα στο Σαρμ Ελ Σέιχ

Μεγάλος ο κίνδυνος ενός πολέμου με το Ισραήλ λέει ο Ιρανός Υπέξ

"Η Ευρώπη πρέπει να είναι πρόθυμη να βραχεί"

Ένα "κραμπί" στο μέγεθος ενός ανθρώπου (ΦΩΤΟ)

Οι ιδιοκτήτες καλλιεργούσαν το λαχανικό για 9 μήνες

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 06:45ALPHA ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ