Ψυχαγωγία

Βάσω Λασκαράκη: Η πρώτη ανάρτηση μετά τον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Με τα ιερά δεσμά του γάμου ενώθηκαν το βράδυ της Δευτέρας η Βάσω Λασκαράκη και ο Λευτέρης Σουλτάτος.  Το μυστήριο έγινε με απόλυτη μυστικότητα στην Αγία Ειρήνη στα Σπήλια Ηρακλείου με κουμπάρες την αδερφή του Χριστόφορου Παπακαλιάτη, Ρίτσα και τη νύφη του Λένια.

Διαβάστε επίσης: Παντρεύτηκαν η Βάσω Λασκαράκη και ο Λευτέρης Σουλτάτος!

Το ευχάριστο γεγονός επιβεβαίωσε η ηθοποιός μέσα από τον λογαριασμό της στο Instagram και ένα instastory όπου έγραψε ότι μόλις παντρεύτηκαν  ωστόσο χθες με αφορμή την πρώτη Μαΐου η Βάσω ανάρτησε μια φωτογραφία με ένα στεφάνι με λουλούδια όπου διακρίνεται και η βέρα της. Μέχρι στιγμής ούτε η Βάσω ούτε ο Λευτέρης έχουν κάνει κάποια άλλη αναφορά στον γάμο τους. 

Δείτε την ανάρτηση της Βάσως Λασκαράκη: 

Επόμενο άρθρο

«ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ…» με την Βασιλική Χατζηαδάμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος ο δημοσιογράφος Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου
02/05/2019 - 10:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αθανασίου-Κωνσταντίνα Ρουσιά: Μόλις παντρεύτηκαν...(ΦΩΤΟ)

Το νυφικό, η...διαφορετική επιλογή του γαμπρού και τα ζώματα
24/08/2019 - 18:42

Aυτά είναι τα 3+1 πιο must χτενίσματα για να πας καλεσμένη σε γάμο(ΦΩΤΟ)

Το wet look είναι αυτό που αν πετύχει θα σε ξεχωρίσει...
22/08/2019 - 18:40

Φουλ ερωτευμένοι η Βάσω Λασκαράκη και ο Λευτέρης Σουλτάτος στην Ίο(ΦΩΤΟ)

Οι καλοκαιρινές φωτογραφίες τους και η εξόρμηση του ζεύγους
22/08/2019 - 17:18

Παντρεύεται ο Πάνος Μεταξόπουλος: Αυτή είναι η σύντροφος του (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως το ανακοίνωσε ο γνωστός χορογράφος
20/08/2019 - 15:16

O Ντουέιν «The Rock» Τζόνσον παντρεύτηκε την αγαπημένη του!

O γνωστός ηθοποιός ανακοίνωσε τον γάμο του μέσω Instagram
19/08/2019 - 17:03

Ιωάννα Παππά: Μετά την γέννηση του γιου της ...έρχεται ο γάμος!

Το σύμφωνο συμβίωσης και όσα αποκάλυψε η γνωστή ηθοποιός
19/08/2019 - 12:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άγρια συμπλοκή με δύο τραυματίες στη Λευκωσία

Στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας με τραύματα τα δύο πρόσωπα

Αναστάτωση στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς όταν γιατρός δεν παρουσιάστηκε για υπηρεσία

Βρήκε λύση ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας για τη στελέχωση του Τμήματος, όπως ανακοίνωσε

10.000.000 ευρώ τα επόμενα τρία χρόνια για αναβάθμιση των δημόσιων σχολείων

Ο Υπουργός Παιδείας περιόδευσε στην επαρχία Πάφου και επιθεώρησε τα έργα ασφάλειας
Ελλάδα

Εκκενώθηκαν δύο ξενοδοχεία λόγω μεγάλης πυρκαγιάς στη Σάμο (ΦΩΤΟ)

Δίνουν μάχη με τις φλόγες από ξηράς και αέρος

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού
Διεθνή

Δοκιμή πυραύλου πραγματοποίησε το Ιράν

"Η χώρα μας βρίσκεται πάντα στην αρένα των δοκιμών αμυντικών και στρατηγικών συστημάτων"

Καθηλώνουν στο έδαφος τα αεροπλάνα της British Airways οι εργαζόμενοι

Χιλιάδες επιβάτες αναμένεται να επηρεαστούν από δυναμικές απεργιακές κινητοποιήσεις

Oύτε σε Ελλάδα, ούτε σε Κύπρο το ιρανικό δεξαμενόπλoιο "Adrian Darya 1" (XAΡΤΗΣ)

Άλλαξε ρότα και κατευθύνεται προς το λιμάνι της Μερσίνας στα τουρκικά παράλια

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/08/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ