Ψυχαγωγία

Βίβιαν Νικολαΐδου: O λόγος που αποχώρησε από την τηλεόραση και τo...come back!

Η ηθοποιός και επιχειρηματίας Βίβιαν Νικολαΐδου σε μια από τις σπάνιες συνεντεύξεις της, μίλησε σήμερα στο «Με αγάπη Χριστιάνα», και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην αποχή της από την τηλεόραση, τον λόγο που έμεινε μακριά αλλά και με ποια σειρά επιστρέφει ως guest

Συγκεκριμένα ανέφερε πως:

 «Δεν μου έλειψε καθόλου η τηλεόραση, έκανα ένα Κάρμα φέτος μετά από 6 χρόνια αποχής από την τηλεόραση, αλλά δεν μου λείπει η τηλεόραση.

Δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο με άγγιξε ο ρόλος μου στο Κάρμα, κατ’ αρχήν μόνο και μόνο ότι είναι αληθινή ιστορία είναι από μόνο του σκληρό. Έκανα ένα πολύ σκληρό ρόλο, έκανα μια γυναίκα η οποία στο τέλος καλείται να κάνει το πιο σκληρό πράγμα που μπορεί να κάνει μια γυναίκα.

Έριξα μαύρη πέτρα πίσω μου στην τηλεόραση, επειδή κάνω θέατρο και με γεμίζει πάρα πολύ. Η τηλεόραση δεν μπορώ να πω ότι μου λείπει, ίσως δεν με γεμίζει όλο αυτό, το να είμαστε τόσες ώρες δεσμευμένη κάπου. Εγώ σταμάτησα την τηλεόραση από όταν έκανα το παιδί μου και μου λείπει περισσότερο αυτό, θέλω να τον σχολάσω, θέλω να είμαι εκεί να του διαβάσω, να περνάω χρόνο μαζί του, δεν θέλω να χάσω αυτά τα χρόνια και το καταφέρνω πλέον αυτό γιατί πλέον έχω τον έλεγχο».

Δείτε το σχετικό απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί:

 

Επόμενο άρθρο

Τα "καυτά" φιλιά της Παπαδοπούλου με τον πιο σέξι τερματοφύλακα της Ελλάδας!

H επισημοποίηση της σχέσης τους και τα φιλιά σε όλο το σώμα της
09/12/2019 - 17:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Κάρμα": Άγριο φονικό τερματίζει μία διπλή ζωή... (ΦΩΤΟ)

Ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
21/01/2020 - 11:09

Κ. Κελεκίδου: "Δεν υπήρξε στιγμή με τον Νίκο που είπαμε θα χωρίσουμε..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα εξομολογήθηκε για τις δύσκολες στιγμές, το γάμο, τα παιδιά και τα επαγγελματικά σχέδια
20/01/2020 - 16:52

Νέο πρόσωπο στο πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποια γνωστή ηθοποιός πήρε θεση δίπλα σε Χάρη, Τάσο, Βαρβάρα και Δήμητρα;
20/01/2020 - 15:46

Αρτεμίου-Χριστοδούλου για "ΚΑΡΜΑ": "Αισθανόμαστε δικαιωμένες για το αποτέλεσμα"

Όλα όσα εξομολογήθηκαν για την επιτυχία της σειράς και την μεταξύ τους συνεργασία
20/01/2020 - 14:13

Β. Παπαμιχαήλ: "Έχει τύχει να δουλέυω και να ζητώ χρήματα από τους γονείς μου"

Η αστάθεια της τηλεόρασης, η οποία την οδηγεί να ζητά δανεικά απ΄τους δικούς της
17/01/2020 - 17:28

Η Χριστιάνα "έστησε" τους φίλους της και πήγε με την...Μελίνα σε πάρτυ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η χαριτωμένη αντίδραση, ο λόγος που πλέον δεν "ακολουθεί" και τα...μπουζούκια
17/01/2020 - 16:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στην τελευταία της κατοικία οδηγείται η άτυχη Ραφαέλλα

Συγγενείς και φίλοι θα πουν το στερνό αντίο στην 25χρονη κοπέλα

«Ήταν ένα δυστύχημα που θα μπορούσε να αποφευχθεί» (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι ανέφερε ο Εκπρόσωπος Τύπου της Α.Δ. Αμμοχώστου για τις συνθήκες του δυστυχήματος

Ήλιος «με δόντια» και ισχυροί άνεμοι θα επικρατήσουν στο σκηνικό του καιρού

Πότε αναμένεται να βελτιωθεί ο καιρός - Η κατάσταση του οδικού δικτύου
Ελλάδα

ΥΠΕΞ Ελλάδας: «Έλαβα διαβεβαίωση ότι η Ε.Ε. θεωρεί παράνομα τα Μνημόνια»

Ο Ν. Δένδιας εξέφρασε την ενόχληση της ελληνικής πλευράς για μη συμμετοχή στο Βερολίνο

Το "ευχαριστώ" Χαφτάρ σε Μητσοτάκη και Δένδια μετά τη Διάσκεψη του Βερολίνου

"Η διπλωματική παρουσία τους ήταν συντριπτικά ευεργετική για τον λαό της Λιβύης"

Θετικές οι πρώτες αντιδράσεις από την Αθήνα για το αποτέλεσμα της Διάσκεψης

«Είναι επίσης θετική η δέσμευση όλων των συμμετεχόντων για τήρηση του εμπάργκο όπλων»
Διεθνή

Έγινε η αρχή της ιστορικής δίκης του Τραμπ, χωρίς τον Τραμπ

Οι ισχυρισμοί των συνηγόρων του Προέδρου των ΗΠΑ και η διαδικασία που θα ακολουθηθεί

Κρούσμα του νέου κοροναίου εντοπίστηκε στο Σιάτλ

Η επιδημία ξεκίνησε από την Ουχάν της κεντρικής Κίνας

Βελτ ο Σαλαμέ: Η κρίση στη Λιβύη έχει επεκταθεί μέχρι το Αιγαίο

Στόχος δεν ήταν Σάρατζ και Χαφτάρ να κάνουν χειραψία αλλά οι συνομιλίες

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/01/2020 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ