Ψυχαγωγία

Βίκυ Σταυροπούλου: «Η κόρη μου είναι ανόητη! Με κάνει ρεζίλι και ξεφτιλίζομαι…»

Λένε, πως το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει, και δεν έχουν κι άδικο.

Στην περίπτωση της Βίκυς Σταυροπούλου, η λαική αυτή ρήση επιβεβαιώνεται και με τ παραπάνω,α φού η αγαπημένη της κορούλα, η Δανάη Μπάρκα, είναι πλέον επαγγελματίας ηθοποιός και μάλιστα συμμετέχει στην παράσταση "Ουρανία" στο θέατρο «104».

Η γνωστή ηθοποιός, που όπως ήταν αναμενόμενο βρέθηκε στην πρεμιέρα της παράστασης, για να θαυμάσει την κορούλα της επι σκηνής, μίλησε στην κάμερα του Happy Day λέγοντας:

«Δεν το πιστεύω ότι κάποιος θα δώσει δέκα ευρώ για αν δει τη Δανάη μου. Μου φαίνεται απίστευτο! Πόσο μεγάλωσε και το κάνει σαν δουλειά»!

Όπως φαίνεται, η Δανάη ωστόσο, δεν έχει πάρει μόνο το ταλέντο της μητέρας της στην υποκριτική αλλά και το πηγαίο της χιούμορ. Η Βίκυ Σταυροπούλου μάλιστα, δεν δίστασε να σχολιάσει και για τις φάρσες που της κάνει η κόρη της:

«Η κόρη μου είναι ανόητη! Με κάνει ρεζίλι και ξεφτιλίζομαι… Επειδή το βλέπουν πολύ και μετά και ξένος κόσμος στο δρόμο μου κάνει πλάκα…»!

ΒΙΚΥ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΗ

Επόμενο άρθρο

Η Beyonce μετέτρεψε το Φεστιβάλ Μουσικής Coachella σε "Beychella"

Η Queen B είναι η πρώτη μαύρη καλλιτέχνης που ανέβηκε στη σκηνή του Coachella
17/04/2018 - 10:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αγνώριστη η Δανάη Μπάρκα! Έγινε κατάξανθη και με αυστηρό...καρέ (ΦΩΤΟ)

Έκανε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της που ομολογουμένως της πάει πολύ
26/05/2020 - 13:08

Κι όμως! Η κόρη της Σταυροπούλου είχε παίξει στο..."Είσαι το ταίρι μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν φαντάζεστε ποιο ρόλο ενσάρκωσε στη δημοφιλή σειρά - Ιδού το στιγμιότυπο
19/02/2020 - 14:53

O Nίνο απαντά για πρώτη φορά αν...είναι σε σχέση με την Δανάη Μπάρκα (ΦΩΤΟ)

Τελικά είναι ερωτευμένος με τη κόρη της Βίκυς Σταυροπούλου;
12/02/2020 - 10:00

Νίνο - Δανάη Μπάρκα: Είναι το νεό hot ζευγάρι της showbiz;Η πρώτη αντίδραση...

Οι συχνές συναντήσεις και οι φήμες που τους θέλουν μαζί
11/02/2020 - 12:12

Σοκαρισμένη η Βίκυ Σταυροπούλου με τη... νέα φάρσα της κόρης της (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήταν η πρώτη φορά που ακόμα και η κόρη της τρόμαξε με την αντίδραση της
03/09/2019 - 14:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεγάλο deal στην υγεία: Αρεταίειο - Ευαγγελίστρια «έδωσαν τα χέρια» (ΒΙΝΤΕΟ)

Το «Αρεταίειο 2» θα λειτουργήσει εντός των επόμενων μηνών και θα συμμετέχει στο ΓεΣΥ

Χειροπέδες στον 47χρονο Άβνι για την υπόθεση του κατασκοπευτικού βαν

Έφτασε στην Κύπρο με ιδιωτικό αεροσκάφος και τον ανέμεναν μέλη του ΤΑΕ Αρχηγείου
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

Το «νεαρότερο θύμα» του Covid-19 στην Αυστραλία, δεν είχε ασθενήσει τελικά

Οι Αρχές αναθεώρησαν προς τα κάτω τον αριθμό των νεκρών από την πανδημία

Μια τοιχογραφία για τον George Floyd, εκεί όπου άφησε την τελευταία του πνοή

Τρεις καλλιτέχνες ένωσαν τις δυνάμεις τους και στέλνουν το δικό τους μήνυμα

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 22:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ