Ψυχαγωγία

Το βίντεο από τη συνάντηση της Μέγκαν με την Μπιγιονσέ που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συνάντηση της Μέγκαν Μαρκλ με την Μπιγιονσέ στην ευρωπαϊκή πρεμιέρα του Lion King στο Λονδίνο μαγνήτισε τα βλέμματα ενώ ένα βίντεο από τη συνάντηση τους έγινε viral. 

Οι δυο γυναίκες συνοδευόμενες από τους συζύγους της, μετά τις πρώτες συστάσεις συνομίλησαν με τις κάμερες να είναι στραμένες πάνω τους. Αυτό που βλέπουμε στο βίντεο που κάνει τον γύρο του διαδικτύου είναι την Μπιγιονσέ να αποκαλεί την Δούκισσα του Σάσεξ «my princess», και λίγο μετά να της λέει πως ο γιος της είναι πανέμορφος.

Δείτε το βίντεο από τη συνάντηση τους που έγινε viral: 

Επόμενο άρθρο

Στην Ελλάδα για διακοπές ο Γουιλ Σμιθ μαζί με την οικογένεια του! (ΦΩΤΟ)

Ο Αμερικανός σταρ του Χόλιγουντ επέλεξε για ακόμα μια φορά την Ελλάδα
16/07/2019 - 10:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Κόντρα μεγατόνων" στο Παλάτι: Οι αριστοκράτες και το...ταπεινό ζεύγος(ΦΩΤΟ)

Ο Χάρι και η Μέγκαν με ιδιωτικό jet και η Κέιτ με τον Ουίλιαμ στην...οικονομική θέση
23/08/2019 - 12:01

Η...τρίτη νταντά του παιδιού της Μέγκαν Μαρκλ και ο λόγος που έγινε viral(ΦΩΤΟ)

Eίναι Αφροαμερικανή και έχει εντυπωσιακή ομοιότητα με την....
22/08/2019 - 13:21

Ο Έλντον Τζον υπερασπίζεται δημόσια την Μέγκαν Μαρκλ και τον πρίγκιπα Χάρι!

Ο λόγος και όσα δήλωσε για τον δούκα και τη δούκισσα του Σάσεξ
20/08/2019 - 13:11

Πρίγκιπας Ουίλιαμ: Η έντονη ανησυχία του για τη συμπεριφορά Χάρι-Μέγκαν

Πιστεύει ότι η αγνόηση του πρωτοκόλλου από το ζευγάρι θα προκαλέσει πολλά προβλήματα
20/08/2019 - 09:08

Συνεχίζουν να προκαλούν Μέγκαν και Χάρι: Το νέο ταξίδι με ιδιωτικό τζετ

Ο Δούκας και η Δούκισσα εξόργισαν το βρετανικό κοινό με την απόφαση τους
19/08/2019 - 10:41

Μέγκαν Μαρκλ ή Κέιτ Μίντλετον; Ποια είναι πιο δημοφιλής στη Μεγάλη Βρετανία

Μάθετε ποιο μέλος βρίσκεται στην κορυφή και ποια από τις δυο προτιμά το βρετανικό κοινό
18/08/2019 - 17:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

14 ερωτήσεις και απαντήσεις για τον Ιό του Δυτικού Νείλου

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για τη μετάδοση, τα συμπτώματα και τα μέτρα προστασίας

Προειδοποιούν με κλιμάκωση των μέτρων μέχρι και σε επ' αόριστον οι φαρμακοποιοί

"Αν χρειαστεί και έναν μήνα να κάτσουμε, θα κάτσουμε σε απεργία"

Διατίθενται €4,7 εκατομμύρια για 124 μικρά έργα σε κοινότητες

"Μικρά έργα μεν, μεγάλα για την καθημερινότητα, την ασφάλεια, τη ζωή στην ύπαιθρο"
Ελλάδα

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 13:00DEAL