Ψυχαγωγία

"Βλέπω παρουσιαστές που δεν κάνουν και είτε με μέσο ή με...κρεβάτι τα κατάφεραν"

Ο Τάκης Ζαχαράτος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.  Ο γνωστός μίμος μίλησε για τη νέα του παράσταση, έκανε κριτική στην showbiz αλλά και αναφέρθηκε στα πρώτα του ξεκινήματα καθώς και στην απώλεια της μητέρας του.

Πιστεύω ότι υπήρχαν προηγούμενες ζωή. Εγώ θεωρώ ότι στην προηγούμενη μου ζωή θα ήμουν Κύπριος ή θα ζούσα σίγουρα στο νησί.

Η πρώτη μου μίμηση ήταν στην Α' Γυμνασίου. Η καθηγήτρια με εκπαίδευσε και με προκάλεσε να την κάνω μπροστά σε όλη την τσάντα. Μετά ξεκίνησε το ταξίδι. Ήμουν με μια κάμερα, μαζευόμασταν σε ένα πάρτι και έκανε μιμήσεις για πλάκα.

Μου είχε πει ο κύριος Βουτσινάς, ότι όποιος έχει πρόβλημα με την μίμηση έχει πρόβλημα με τον εαυτό του. Η Αλίκη Βουγιουκλάκη και η Μελίνα Μερκούρη, λάτρευαν να τις κάνω.

Έχασα τη μητέρα μου πριν 14 χρόνια. Αγαπώ τα αδέρφια και τον μπαμπά μου. Ήμουν τυχερός που γεννήθηκα με αυτήν την γυναίκα. Μου ήταν δύσκολο μετά τον θάνατο της μητέρας μου να ξαναχαρώ. Για μένα είναι η οικογένειά μου το...κοινό, μου δίνει χαρά. Δεν έχω καλύτερο από το να κάνω εορτές.

Βλέπω παρουσιαστές που δεν κάνουν για αυτή την δουλειά. Με μέσο, με κρεβάτι με κάποιο τρόπο τα κατάφεραν. Βλέπω ανθρώπους με κακή φωνή να κάνουν καριέρα, δεν μπορώ θέλω να κλείσω την τηλεόραση. Έτσι όμως είναι η κοινωνίας μας και η "showbiz" είναι μια αντανάκλαση της κοινωνίας.

Επόμενο άρθρο

Πέθανε η Βασίλισσα Ελισάβετ! Οι φήμες και όλη η...αλήθεια!(ΦΩΤΟ)

Viral η φημολογία - Πώς διέψευσε η ίδια τον...θάνατός της
03/12/2019 - 14:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα και στο… Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δωρεά της εκπομπής «Με αγάπη Χριστιάνα» και η αισιόδοξη ατμόσφαιρα που επικρατούσε
11/12/2019 - 19:38

Βίβιαν Νικολαΐδου: O λόγος που αποχώρησε από την τηλεόραση και τo...come back!

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο ρόλος που την συγκλόνισε
09/12/2019 - 18:15

Άθως Αντωνίου: H αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή και ο...έρωτας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα υγείας του πατέρα του και η σκέψη να καταφύγει στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο
05/12/2019 - 20:42

"Τηλεοπτική βόμβα" από Γεωργίου: Στα σκαριά η επιστροφή...τηλεοπτικής σειράς

Λίγη ώρα πριν πετάξει για Los Angeles ο ηθοποιός προέβη σε αποκαλύψεις
05/12/2019 - 20:05

Eιναι γεγονός! Η Αριστοτέλους ανακοίνωσε τη νέα συνεργάτη της εκπομπής(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ραδιοφωνική παραγωγός που ξεκίνησε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
04/12/2019 - 17:04

Η Αριστοτέλους επέστρεψε και αποκάλυψε το πρόβλημα υγείας που είχε(ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά την τριήμερη απουσία ξαναγύρισε αδυνατισμένη και...ανανεωμένη
25/11/2019 - 16:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νοσηλευτές τα εξιλαστήρια θύματα εκνευρισμένων ασθενών στα ΤΑΕΠ (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα καταγγέλλουν νοσηλευτές στην κάμερα του «Alpha»

Εννέα φυτά κάνναβης σε ντουλάπα "αποκάλυψε" η πυρκαγιά σε σπίτι στην Τριμίκλίνη

Προσπάθησε να διαφύγει την σύλληψη από μέλη της ΥΚΑΝ ο 32χρονος ιδιοκτήτης της κατοικίας

Επίτροπος Προεδρίας: «Η Τουρκία κωφεύει προκλητικά για τους αγνοούμενους»

Βρέθηκε στην τελετή στολισμού Χριστουγεννιάτικου δένδρου με φωτογραφίες αγνοουμένων
Ελλάδα

Πάσσαρης: Καταδικάστηκε σε σαράντα πέντε χρόνια κάθειρξης

Απών ο κατηγορούμενος που βρίσκεται κρατούμενος σε φυλακές της Ρουμανίας

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" την Κρήτη

Το εστιακό βάθος υπολογίζεται στα 60 χιλιόμετρα
Διεθνή

Είκοσι συλλήψεις στη Δανία λόγω υψηλού κινδύνου τρομοκρατικής επίθεσης

Υπήρξαν υποψίες για επιθέσεις με ακραίο, ισλαμιστικό κίνητρο

Βέλγιο: Ο ιδιοφυής 9χρονος σταμάτησε τις σπουδές του στο Πανεπιστήμιο

Το μικρό παιδί διαθέτει IQ 145 και έχει χαρακτηριστεί από πολλούς «ο 9χρονος Αϊνστάιν»

«Η δύναμη της νιότης»: Η Γκρέτα αναδείχθηκε το πρόσωπο της χρονιάς (ΦΩΤΟ)

Η ατρόμητη 16χρονη που τα έβαλε με τους ισχυρούς για τη διάσωση του πλανήτη

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 12/12/2019 - 06:00DIVIDED