Ψυχαγωγία

Βουράτε Γειτόνοι: Η Πέπα Μάππουρου...μες τα νεύρα στο νέο ξεκαρδιστικό τρέιλερ

Mια από τις πιο αγαπημένες τηλεοπτικές σειρές με τεράστια εμπορική επιτυχία της κυπριακής τηλεόρασης επιστρέφει στην... μεγάλη οθόνη του κινηματογράφου.

Η νέα ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" σε σκηνοθεσία του καταξιωμένου σκηνοθέτη Στάμου Τσάμη και σενάριο του Γιώργου Τσιάκκα είναι προ των πυλών για την μεγάλη πρεμιέρα.

Οι αγαπημένοι ήρωες της σειράς επιστρέφουν μέσα από τον κινηματογράφο και είναι έτοιμοι να μας χαρίσουν μοναδικές στιγμές γέλιου. Η Ναστάζια, ο Ρίκκος, η Πέπα, η Κικίτσα, ο Ατρεμάκης, ο Γιαννής  και ακόμη περισσότεροι ρόλοι που αγαπήσαμε ετοιμάζονται για νέες περιπέτειες.

Η πρεμιέρα της ταινίας προγραμματίστηκε στις 21 Μαρτίου για το κοινό ενώ η πρώτη προβολή θα γίνει στις  17 Φεβρουάριου, στη Νέα Υόρκη, για τους Έλληνες και Κύπριους της παροικίας.

Και αν σας έλειψε και εσάς ...η Πέπα με τα νεύρα της, πάρτε μια μικρή γεύση από την επικείμενη επιστροφή της

Δείτε το νέο τρέιλερ της ταινίας...

Eίχαν ακολουθήσει πιο πριν και άλλα ξεκαρδιστικά τρέιλερ με τον Ρίκο Μάππουρο και όχι μόνο...

Επόμενο άρθρο

"Λιώνει" η Αριστοτέλους:"Ο Γιώργος ξέρει που έχω κάθε ελιά στο σώμα μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε περί εορτής και δώρων του Αγίου Βαλεντίνου με τον γνωστό ποδοσφαιριστή
11/02/2019 - 19:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν οι πρωταγωνιστές της πολυαναμενόμενης ταινίας
21/03/2019 - 16:40

Βουράτε Γειτόνοι: H εντυπωσιακή είσοδος των πρωταγωνιστών με...διπλοκάμπινο

Η Πέπα και Ρίκκος μαζί σε μια ανατρεπτική άφιξη στην μεγάλη πρεμιέρα της ταινίας
21/03/2019 - 12:22

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα
17/03/2019 - 16:46

Στάμος Τσάμης:O σκηνοθέτης της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" στο AlphaNews.Live!

To story της ταινίας, οι εκπλήξεις, οι δυσκολίες, η συνεργασία και το νεό στοίχημα
24/02/2019 - 17:49

Βουράτε Γειτόνοι: Ο Μιχάλης Σοφοκλέους ως τραπεζίτης αντιμέτωπος με τον...Ρίκκο!

Το νέο ξεκαρδιστικό τρέιλερ και η "εισβολή" που θα συζητηθεί
20/02/2019 - 20:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η ΠΣΕΜ καλεί τους μαθητές να συμμετάσχουν στη διαμαρτυρία για Συνεργατισμό

Την εκδήλωση συνδιοργανώνουν οι αγροτικές και εκπαιδευτικές οργανώσεις

Άλλη μια σύλληψη στα κατεχόμενα για τη δολοφονία Τ/κ επιχειρηματία

Ο ύποπτος οδηγήθηκε σήμερα σε «δικαστήριο» το οποίο αποφάσισε την τριήμερη κράτηση του

Πάνω από 300 προσωπικοί γιατροί έχουν εγγραφεί στον κατάλογο του ΟΑΥ

"Το Γενικό Σχέδιο Υγείας  τρέχει με γρήγορους ρυθμούς" δηλώνει ο Οργανισμός
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Σε συναγερμό η Αστυνομία στη Γερμανία μετά από απειλές για βόμβες σε Δημαρχεία

Εκκενώνονται τα κτίρια - Έρευνες από πυροτεχνουργούς

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ