Ψυχαγωγία

Βουράτε Γειτόνοι: Η Πέπα Μάππουρου...μες τα νεύρα στο νέο ξεκαρδιστικό τρέιλερ

Mια από τις πιο αγαπημένες τηλεοπτικές σειρές με τεράστια εμπορική επιτυχία της κυπριακής τηλεόρασης επιστρέφει στην... μεγάλη οθόνη του κινηματογράφου.

Η νέα ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" σε σκηνοθεσία του καταξιωμένου σκηνοθέτη Στάμου Τσάμη και σενάριο του Γιώργου Τσιάκκα είναι προ των πυλών για την μεγάλη πρεμιέρα.

Οι αγαπημένοι ήρωες της σειράς επιστρέφουν μέσα από τον κινηματογράφο και είναι έτοιμοι να μας χαρίσουν μοναδικές στιγμές γέλιου. Η Ναστάζια, ο Ρίκκος, η Πέπα, η Κικίτσα, ο Ατρεμάκης, ο Γιαννής  και ακόμη περισσότεροι ρόλοι που αγαπήσαμε ετοιμάζονται για νέες περιπέτειες.

Η πρεμιέρα της ταινίας προγραμματίστηκε στις 21 Μαρτίου για το κοινό ενώ η πρώτη προβολή θα γίνει στις  17 Φεβρουάριου, στη Νέα Υόρκη, για τους Έλληνες και Κύπριους της παροικίας.

Και αν σας έλειψε και εσάς ...η Πέπα με τα νεύρα της, πάρτε μια μικρή γεύση από την επικείμενη επιστροφή της

Δείτε το νέο τρέιλερ της ταινίας...

Eίχαν ακολουθήσει πιο πριν και άλλα ξεκαρδιστικά τρέιλερ με τον Ρίκο Μάππουρο και όχι μόνο...

Επόμενο άρθρο

"Λιώνει" η Αριστοτέλους:"Ο Γιώργος ξέρει που έχω κάθε ελιά στο σώμα μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε περί εορτής και δώρων του Αγίου Βαλεντίνου με τον γνωστό ποδοσφαιριστή
11/02/2019 - 19:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντετοκούνμπο, Χάρντεν και Τζορτζ για το βραβείο του MVP στο ΝΒΑ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε πώς το ΝΒΑ… προετοιμάζει το κοινό για τη βραδιά των κορυφαίων
24/06/2019 - 15:51

Είναι γεγονός! Η Ναστάζια έτοιμη να μαγέψει και την... Ελλάδα!

Ήρθε η στιγμή οι "καλαμαράδες" να τρέξουν με τους Γειτόνους
06/04/2019 - 11:44

Απειλούν με δυναμικότερα μέτρα οι οδηγοί τρέιλερ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκατοντάδες εμπορευματοκιβώτια παραμένουν εγκλωβισμένα στο λιμάνι Λεμεσού
04/04/2019 - 21:25

Εκατοντάδες εμπορευματοκιβώτια ακινητοποιημένα στο λιμάνι Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σημαντικές οικονομικές επιπτώσεις από τις απεργιακές κινητοποιήσεις των οδηγών τρέιλερ
04/04/2019 - 12:21

Η "εισβολή των Γειτόνων" στο... Λούης Night Show! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ναστάζια, ο Αρτεμάκης, η Βαθούλα, ο Όμορφος και ο Κάττος μαζί με τον Λούη
30/03/2019 - 15:22

Όλα όσα έγιναν στην λαμπερή πρεμιέρα της ταινίας "Βουράτε Γειτόνοι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσαν οι πρωταγωνιστές της πολυαναμενόμενης ταινίας
21/03/2019 - 16:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με χώμα από το Δίκωμο που έφερε Τ/κ δημοσιογράφος θάφτηκε ο Δ. Χριστόφιας

"Δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Λυπάμαι πολύ που έφυγε χωρίς να δει την λύση του Κυπριακού"

Πλήθος κόσμου στο λαϊκό προσκύνημα στη σορό του Δημήτρη Χριστόφια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνοκύπριοι αλλά και Τουρκοκύπριοι βρέθηκαν στην ΠΕΟ για να απευθύνουν το ύστατο χαίρε
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Μαλαισία: Προσωρινό «λουκέτο» σε 400 σχολεία λόγω χημικής ρύπανσης

Ένας όγκος από παράνομα χημικά απόβλητα κατέληξαν σε ένα ποτάμι στην περιοχή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

tv news

Ο Πρέσβης πλέον σίγουρος, οριστικοποιεί το «χτύπημα» κατά της Μαργκώ...

Δείτε την Τετάρτη τα δύο προτελευταία επεισόδια του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια για μια ακόμη φορά δεν βρίσκει τη δύναμη να ομολογήσει την αλήθεια...

Ένα αυτοκίνητο παρακολουθεί κρυφά την Κάτια.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 26/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ