Ψυχαγωγία

Boυράτε Γειτόνοι: To ξεκαρδιστικό τρέιλερ με τον Μάππουρο στο νοσοκομείο(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια από τις πιο αγαπημένες τηλεοπτικές σειρές με τεράστια εμπορική επιτυχία της κυπριακής τηλεόρασης επιστρέφει στην... μεγάλη οθόνη του κυπριακού κινηματογράφου.

Η νέα ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" σε σκηνοθεσία του καταξιωμένου σκηνοθέτη Στάμου Τσάμη και σενάριο του Γιώργου Τσιάκκα έκανε μεγάλη πρεμιέρα στη Νέα Υόρκη, κερδίζοντας τις εντυπώσεις της ομογένειας.

Διαβάστε επίσης: Βουράτε Γειτόνοι: Δείτε φωτογραφίες από τη πρεμιέρα της ταινίας...στη Νέα Υόρκη!

Μετά την επιτυχημένη πρεμιέρα, ακολουθούν προβολές στην Νέα Υόρκη, με την ταινία από 1η έως 7 Μαρτίου να παίζει στα σινεμά του Μανχάτταν .

pk

Η πρεμιέρα της ταινίας προγραμματίστηκε για την Κύπρο στις 21 Μαρτίου. Προς το παρών απολαύστε το τρέιλερ της ταινίας με τον Ρίκκο Μάππουρο στο νοσοκομείο να 'πέρνει" τη δόση του - ανάσα , με λεφτά.

 

Επόμενο άρθρο

Το γλυκό "παράπονο" της Μενεγάκη για το... γιο της (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της και η ...παρηγοριά στις κόρες
18/02/2019 - 18:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βουράτε Γειτόνοι:Κυκλοφόρησε το επίσημο ξεκαρδιστικό τρέιλερ της ταινίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο λεπτά που αποκαλύπτουν την ιστορία της ταινίας...
08/03/2019 - 19:46

Βουράτε Γειτόνοι: Δείτε φωτογραφίες από τη πρεμιέρα της ταινίας...στη Νέα Υόρκη!

Η ομογένεια "αγκάλιασε" την... επιστροφή των γειτόνων!
18/02/2019 - 12:21

Βουράτε Γειτόνοι: Η Πέπα Μάππουρου...μες τα νεύρα στο νέο ξεκαρδιστικό τρέιλερ

Δείτε την επανεμφάνισή της και την... συνεννόηση στα αγγλικά
11/02/2019 - 23:36

Πέντε πολυαναμενόμενες πρεμιέρες τηλεοπτικών σειρών τους προσεχείς μήνες!

Όσα γνωρίζουμε μέχρι τώρα για τις πρεμιέρες των σειρών που καθήλωσαν το κοινό
06/02/2019 - 14:40

Αποκαλυπτικό: Ετοιμαζόταν τρομοκρατικό χτύπημα στην πρεμιέρα του EURO 2004

H Πορτογαλική αστυνομία κατάφερε να αποτρέψει την τρομοκρατική ενέργεια
04/02/2019 - 20:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεθυσμένος οδηγός προκάλεσε τροχαίο και "έγινε καπνός"

Εντοπίστηκε από την Αστυνομία στη Λάρνακα και συνελήφθη

Μειωμένος κατά 400.000 ευρώ ο προϋπολογισμός του ΡΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εγκρίθηκε το πρωί από το Υπουργικό Συμβούλιο - Χρονοδιάγραμμα για επίλυση των εργασιακών
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Ισχυρός σεισμός 6,2 βαθμών Ρίχτερ στην Τουρκία

Σημειώθηκε 123 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της Αττάλειας

Εξηγήσεις για τις δηλώσεις Ερντογάν ζητά ο Αυστραλός Πρωθυπουργός

Καλεί τον Τούρκο πρεσβευτή μετά το μακελειό στα τζαμιά στη Νέα Ζηλανδία

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ