Ψυχαγωγία

Brad Pitt: Εξηγεί γιατί φόρεσε φούστα στο κόκκινο χαλί

Ο Brad Pitt είχε κάνει μια ξεχωριστή εμφάνιση στην πρεμιέρα της νέας του ταινίας ‘Bullet Train’ στη Γερμανία φορώντας μια καφέ φούστα που είχε συνδυάσει με ροζ πουκάμισο και μποτάκια.

Ο διάσημος ηθοποιός μια εβδομάδα μετά μίλησε στο Variety για τη νέα του ταινία και μετά άλλων και για την ιδιαίτερη στιλιστική του επιλογή, λέγοντας: “δεν ξέρω“, απαντώντας στην ερώτηση για φόρεσε φούστα και τονίζοντας πως “όλοι θα πεθάνουμε οπότε ας τα ανακατέψουμε λίγο“.

Ο σταρ δεν φόρεσε ξανά φούστα από τότε αν και στο παρελθόν είχε φωτογραφηθεί σε εξώφυλλο περιοδικού φορώντας φούστα. Στην νέα του ταινία, ο γοητευτικός ηθοποός υποδύεται έναν επαγγελματία δολοφόνο που συναντά πολλούς εγκληματίες μέσα σε ένα τρένο.

O Pitt τόνισε πως άφησε κάποιες από τις πολύ δύσκολες και επικίνδυνες σκηνές στους ειδικούς stuntmen: “Μου αρέσει να χρησιμοποιώ stuntman. Αυτή η ταινία είναι κωμωδία δράσης, κάτι που δεν έχω κάνει στο παρελθόν”.

1

Επόμενο άρθρο

Οι γκριμάτσες της Πριγκίπισσας Σάρλοτ επισκίασαν τους γονείς της

H κόρη του Δούκα και της Δούκισσας, Σάρλοτ, έγινε η αγαπημένη των royal fans
03/08/2022 - 16:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκλονίζει ο Μπραντ Πιτ:Ισχυρίζεται ότι πάσχει από προσωπαγνωσία-Δείτε τι είναι

Τι είναι η προσωπαγνωσία και γιατί πιστεύει ο Πιτ ότι πάσχει από αυτή την πάθηση;
07/07/2022 - 11:11

Jolie – Pitt: Ξανά στα δικαστήρια αλλά όχι για τα παιδιά τους – Ιδού ο λόγος

Η δικαστική διαμάχη δεν έχει τέλος για το πρώην αγαπημένο ζευγάρι του Χόλιγουντ
08/07/2021 - 17:09

Η Angelina Jolie μιλά ανοιχτά για τον Brad Pitt και τη ζωή μετά το διαζύγιο

"Ήθελα τα παιδιά να είναι κοντά στον μπαμπά τους..."
22/04/2021 - 15:10

Πωλείται το πρώην σπίτι της Jennifer Aniston και του Brad Pitt (ΦΩΤΟ)

Το εσωτερικό της πολυτελούς έπαυλης, το υπέρογκο ποσό και η..."επανασύνδεση"
17/12/2019 - 14:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

17 χρόνια από την… «δύση του ήλιου»

Μνήμες από την τραγωδία, οδύνη, πόνος, αναπάντητα γιατί

Προσοχή στα ηλεκτρικά σκούτερ: Άρχισε τις καταγγελίες η Αστυνομία

Σχεδόν μηδαμινή είναι η συμμόρφωση των οδηγών με τον Κώδικά Οδικής Κυκλοφορίας

Ο Ακριβός Τσολάκης θυμάται... "το δυστύχημα μου άλλαξε για πάντα τη ζωή"

Μνημόσυνα σε όλη την Κύπρο για τις 121 ψυχές, 17 χρόνια μετά
Ελλάδα

Άρτα: Στα χέρια των Αρχών 29χρονος που σκότωσε τον πεθερό του

Πήρε προθεσμία μέχρι την Τετάρτη για να παρουσιαστεί στον ανακριτή ο κατηγορούμενος

Τραγωδία στην Ελλάδα: Νεκρή 8χρονη από θερμοπληξία, την ξέχασαν στο αυτοκίνητο

Συνελήφθησαν και οδηγήθηκαν στον εισαγγελέα οι γονείς της

Κρυονέρι: 73χρονος αντί αγριογούρουνο πυροβόλησε τη γειτόνισσα

Εντόπισε αγριογούρουνο κοντά στο σπίτι του, πήρε το όπλο του και άρχισε να πυροβολεί
Διεθνή

Ενεργειακός... Αρμαγεδων: Διέξοδο στο αδιέξοδο αναζητεί η Ευρώπη

Δυσοίωνες προβλέψεις για τη Γερμανία, 337.000 άνεργοι λόγω αυξήσεων στην ενέργεια

Άνδρας έπεσε με το αυτοκίνητο του σε οδόφραγμα στο Καπιτώλιο και πυροβολούσε

Πυροβόλησε στον αέρα, πριν στρέψει το όπλο στον εαυτό του και τραυματιστεί θανάσιμα

Η Γερμανία ζητά εξαίρεση από την Κομισιόν για τον ΦΠΑ στο φυσικό αέριο

Λίγο πιο πάνω από το 75% του στόχου αποθήκευσης οι ποσότητες φυσικού αερίου στη χώρα

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 14/08/2022 - 23:00ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟ MEGA