Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H οικογενειακή απόδραση στην παραλία (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους απόλαυσε το Σαββατοκύριακό της με ηρεμία και άκρως οικογενειακά.

Η λαμπερή παρουσιάστρια άφησε τα φώτα των στούντιο του "Με αγάπη Χριστιάνα" και έκανε βόλτα οικογενειακώς με τον άντρα της Γιώργο Εφραίμ και τη μικρή της κόρη στην παραλία. Μαζί τους και ο αδερφός της και παραγωγός της εκπομπής, Ανδρέας Αριστοτέλους. Η Χριστιάνα και ο αδερφός της μάλιστα δεν δίστασαν να μοιραστούν μαζί μας στιγμιότυπα από την απογευματινή Κυριακάτικη τους βόλτα.

Αυτος ο ηχος...απολυτη ηρεμια..

Επόμενο άρθρο

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Ο λόγος που δεν θα βαφτίσει τα παιδιά της

«Οι γονείς μου δεν συμφωνούν που δεν βάπτισα το παιδί μου.»
15/10/2018 - 09:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Aυτή είναι η πρώτη μεγάλη έκπληξη του "Soundtrack of love"(ΦΩΤΟ)

Ο πασίγνωστος τραγουδιστής έρχεται στο νέο show του Alpha Κύπρου
13/09/2019 - 12:54

Χρ.Αριστοτέλους: "Θέλω να κάνω κι άλλα παιδιά αλλά ο Γιώργος μου το αρνήθηκε"

Όσα δήλωσε η αγαπημένη παρουσιάστρια για το πρότζεκτ από Ελλάδα και γιατί είπε "όχι"
11/09/2019 - 15:31

Μάθε πως θα προλάβεις το χρυσό εισιτήριο για το "Soundtrack of Love"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε έξι ημέρες το πολυαναμενόμενο σόου του Alpha Κύπρου κάνει το πρώτο του γύρισμα
11/09/2019 - 14:54

H Aριστοτέλους στο γήπεδο με την...μικρή Μελίνα για να δουν τον Εφραίμ(ΦΩΤΟ)

Μαγνήτισε τα βλέμματα και...αποκοιμήθηκε στις κερκίδες
06/09/2019 - 20:05

Γιώτα Κουφαλίδου:Η συγκίνηση on air για τη μάχη που έδωσε με τον καρκίνο(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα λόγια που άκουσε και την "ανάγκασαν" να το δημοσιοποιήσει και η αντίδραση του γιου της
03/09/2019 - 17:40

Το πρώτο μηνύμα της Χριστιάνας Αριστοτέλους μετά την πρεμιέρα! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτησης της αγαπημένης παρουσιάστριας - "Μου λέιψατε πολύ..."
03/09/2019 - 09:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H αυτοψία του Alpha στο Μιτσερό, πέντε μήνες μετά (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι λίμνες θανάτου δεν είναι πλέον προσβάσιμες για το κοινό

Το πρωί καθηγητής, το βράδυ ... ζαχαροπλάστης (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε εξέλιξη η έρευνα για την καταγγελία σεξουαλικής παρενόχλησης μαθήτριας
Ελλάδα

Τσίπρας: Υπάρχει αδράνεια στην εξωτερική πολιτική της ελληνικής κυβέρνησης

"Ο Μητσοτάκης δεν έχει διάθεση για μια ενεργητική πολιτική και στάση απέναντι στην Άγκυρα"

Συναντά τον Γερμανό ομόλογό του αύριο ο Έλληνας ΥΠΕΞ

Θα συζητήσουν για την κατάσταση στην Ανατολική Μεσόγειο και το Αιγαίο

Οι πύρινες "γλώσσες" έζωσαν δυο χωριά στη Ζάκυνθο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Γιγαντιαία επιχείρηση για την κατάσβεση πυρκαγιάς που μαίνεται ανεξέλεγκτη
Διεθνή

Ανοιχτό το ενδεχόμενο συνάντησης Τραμπ - Ροχανί

H Ουάσινγκτον κατηγορεί την Τεχεράνη ως υπεύθυνη για τις επιθέσεις στη Σαουδική Αραβία

Τουλάχιστον 36 αγνοούμενοι από ναυάγιο πλοιαρίου στον ποταμό Κονγκό

Η τραγωδία σημειώθηκε χθες βράδυ και τα αίτια δεν έχουν ακόμη διευκρινιστεί

Ο Σαλβίνι απειλεί με δημοψηφίσματα για να βάλει εμπόδια στη νέα Κυβέρνηση

"Με χαρά αφήνω τα επτά υπουργεία στους  προδότες, επειδή θα τα πάρουμε πίσω με τόκο"

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

Η νέα δραματική σειρά του Alpha «Αστέρια στην άμμο» κάνει πρεμιέρα την Κυριακή!

Μια αληθινή ιστορία βασισμένη στο ομότιτλο βιβλίο της Ρένας Ρώσση - Ζαΐρη (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/09/2019 - 23:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ