Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H οικογενειακή απόδραση στην παραλία (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους απόλαυσε το Σαββατοκύριακό της με ηρεμία και άκρως οικογενειακά.

Η λαμπερή παρουσιάστρια άφησε τα φώτα των στούντιο του "Με αγάπη Χριστιάνα" και έκανε βόλτα οικογενειακώς με τον άντρα της Γιώργο Εφραίμ και τη μικρή της κόρη στην παραλία. Μαζί τους και ο αδερφός της και παραγωγός της εκπομπής, Ανδρέας Αριστοτέλους. Η Χριστιάνα και ο αδερφός της μάλιστα δεν δίστασαν να μοιραστούν μαζί μας στιγμιότυπα από την απογευματινή Κυριακάτικη τους βόλτα.

Αυτος ο ηχος...απολυτη ηρεμια..

Επόμενο άρθρο

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Ο λόγος που δεν θα βαφτίσει τα παιδιά της

«Οι γονείς μου δεν συμφωνούν που δεν βάπτισα το παιδί μου.»
15/10/2018 - 09:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Αριστοτέλους στην τελευταία εκπομπή της σεζόν για το Με αγάπη Χριστιάνα-ΒΙΝΤΕΟ

Oι ευχές των υπαλλήλων του καναλιού για "Καλό Καλοκαίρι" και το συγκινητικό τηλεφώνημα
12/07/2019 - 19:45

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Στο γάμο της αδερφής του Γιώργου Εφραίμ-Η απουσία και πλούσιο φωτογραφικό υλικό

Δείτε τον ρομαντικό γάμο της αδερφής του ποδοσφαιριστή - Δίπλα της η Αριστοτέλους
10/07/2019 - 10:06

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Βόλτα στην ακρογιαλιά με τη κόρη της με το...ίδιο φόρεμα

Λιώσαμε! Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε στα social media
08/07/2019 - 22:56

Η συγκινητική κίνηση του Γιώργου Εφραίμ στο γάμο της αδερφής του (ΦΩΤΟ)

Η εμφάνιση της Αριστοτέλους στο γλέντι του γάμου και η απουσία του ποδοσφαιριστή
07/07/2019 - 23:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Λεμεσό

Επιχείρηση κατάσβεσης της φωτιάς από το Τμήμα Δασών

Λάρνακα: Οδηγούσε "τύφλα" στο μεθύσι και προκάλεσε τροχαίο ατύχημα

Προφυλακιστέος μέχρι στις 29 Ιουλίου ο 45χρονος οδηγός
Ελλάδα

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα
Διεθνή

Τζόνσον και Χαντ: Απορρίπτουν το backstop ακόμα και με αλλαγές

Η θέση των διεκδικητών για την πρωθυπουργία της Βρετανίας

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα