Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: H οικογενειακή απόδραση στην παραλία (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους απόλαυσε το Σαββατοκύριακό της με ηρεμία και άκρως οικογενειακά.

Η λαμπερή παρουσιάστρια άφησε τα φώτα των στούντιο του "Με αγάπη Χριστιάνα" και έκανε βόλτα οικογενειακώς με τον άντρα της Γιώργο Εφραίμ και τη μικρή της κόρη στην παραλία. Μαζί τους και ο αδερφός της και παραγωγός της εκπομπής, Ανδρέας Αριστοτέλους. Η Χριστιάνα και ο αδερφός της μάλιστα δεν δίστασαν να μοιραστούν μαζί μας στιγμιότυπα από την απογευματινή Κυριακάτικη τους βόλτα.

Αυτος ο ηχος...απολυτη ηρεμια..

Επόμενο άρθρο

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Ο λόγος που δεν θα βαφτίσει τα παιδιά της

«Οι γονείς μου δεν συμφωνούν που δεν βάπτισα το παιδί μου.»
15/10/2018 - 09:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η έκπληξη που την περίμενε στο γραφείο της! (ΦΩΤΟ)

Το δώρο από τους συνεργάτες της και το δημόσιο ευχαριστώ
23/01/2019 - 16:02

Αριστοτέλους:Η αντίδραση του Εφραίμ όταν πήγε πρώτη φορα στο πατρικό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επίσκεψη του συζύγου της στον συνοικισμό όπου μεγάλωσε και όσα δήλωσε on air...
21/01/2019 - 17:31

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με πετσέτα στο κεφάλι άρχισε να... τηγανίζει κεφτέδες!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε λίγο πριν την έναρξη της εκπομπής της
18/01/2019 - 14:58

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

Η Μέγκι Ντρίο δηλώνει... θαυμάστρια του Εφραίμ μπροστά στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ωραίο χαμόγελο - Θα τον διάλεγα για ερωτική παρέα... " - Η αντίδραση της Χριστιάνας
15/01/2019 - 16:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Eπιστολή κυβέρνησης προς Νίκολσον περί του "ασυμβίβαστου" στον ΟΚυΠΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Υπουργός Υγείας: Εάν προκύπτει σύγκρουση συμφερόντων θα το κρίνει το Υπουργικό Συμβούλιο

Πρόσω ολοταχώς για το "Σπίτι της Γυναίκας" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Εγκρίθηκε από το Υπουργικό Συμβούλιο η πρόταση της Ζέτας Αιμιλιανίδου

Αναβολή εισφορών στο ΓεΣΥ ζητά η ΟΕΒ και εισηγείται Έκτακτο Τέλος Αλληλεγγύης

Για "πόλεμο με μανία" και "απέλπιδες προσπάθειες" κάνει λόγο ο Γιώργος Παμπορίδης
Ελλάδα

"Φρούριο" το Σύνταγμα ενόψει διαδηλώσεων κατά των Πρεσπών

Πάνω από 1.500 αστυνομικοί και αστυνομικά τείχη με έξι φραγμούς από αστυνομικές κλούβες

Στο "σκαμνί" ξανά ο Αμβρόσιος για την ανάρτηση κατά των ομοφυλόφιλων

Τι αναφέρει ο συνήγορος υπεράσπισης του μετά τον πρώτο γύρο της εκδίκαση της έφεσης

Δεν καταθέτει νέα πρόταση μομφής η Νέα Δημοκρατία

Προς ψήφιση το βράδυ της Πέμπτης η Συμφωνία των Πρεσπών από την Ελληνική Βουλή
Διεθνή

Βενεζουέλα: Φόβοι για εμφύλιο με την αυτοανακήρυξη του Χουάν Γκουαϊδό ως πρόεδρο

Μέχρι στιγμής σύμφωνα με τοπικά μέσα οι νεκροί έχουν φτάσει τους 16

Απειλές Τραμπ για τερματισμό βοήθειας σε Ονδούρα, Γουατεμάλα και Ελ Σαλβαδόρ

"Η Ονδούρα, η Γουατεμάλα και το Ελ Σαλβαδόρ δεν κάνουν τίποτα για μας"

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε κατάμεστο υποκατάστημα τράπεζας και ταμπουρώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως κατάφεραν οι ειδικές δυνάμεις της SWAT να τον πείσουν να παραδοθεί

tv news

Ο Άλεξ κρύβει την αλήθεια από την Όλγα και κερδίζει μια μικρή παράταση χρόνου...

«Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Διπλό Επεισόδιο σε νέα ώρα μετάδοσης στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα εγκλωβίζεται στον εκβιασμό της Κάτιας που ζητά την ψήφο της...

Η Μάρθα διαφωνεί να ενδώσει η Μαρίνα... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ