Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Κολυμπά κάτω από το νερό,πρώτη φορά στη ζωή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήταν στο bucket list της και μόλις το διέγραψε!

H Xριστιάνα Αριστοτέλους, κολυμπά για πρώτη φορά κάτω από το νερό χωρίς μύτη και μας το δείχνει μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Η αγαπημένη παρουσιάστρια έχει φτιάξει μια λίστα για το καλοκαίρι της, με στιγμές που θέλει να ζήσει, τόπους που δεν έχει επισκεφθεί και θέλει να πάει καθώς και πράγματα που δεν έχει κάνει ακόμα. Ένα από αυτά είναι και το κολύμπι κάτω από το νερό. Ένα προσωπικό στοίχημα, που αν και την πείραζαν οι συνεργάτες της εκπομπής, το έκανε γεγονός!

Το βίντεο το αφιέρωσε στην δημοσιογράφο της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα", Βαρβάρα Ζαχαρίου, που περίμενε την εν λόγω βουτιά.

Δείτε το σχετικό βίντεο!

 

Επόμενο άρθρο

Ρέμος-Μπόσνιακ: Αυτό είναι το προσκλητήριο του... μυστικού γάμου τους!(ΦΩΤΟ)

Όλες οι πληροφορίες και τα επτασφράγιστα μυστικά
23/07/2018 - 12:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους 6 χρονών σε παιδικό πάρτι...είναι ολόιδια η Μελίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το βίντεο από τα γενέθλια του αδερφού της το 1989 και την αντίδρασή της
11/03/2019 - 19:08

Χριστιάνα Αριστοτέλους-Γιώργος Εφραίμ: Οι τρυφερές φωτογραφίες τους (ΦΩΤΟ)

Ένα από τα αγαπημένα ζευγάρια της showbiz στα social media
22/07/2018 - 13:42

Αριστοτέλους - Γιόρτσιος: Λίγο πριν βρεθούν "απέναντι" αντάλλαξαν ευχές (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία της παρουσιάστριας που έγινε αντικείμενο σχολιασμού...
11/07/2018 - 15:14

Τι ετοιμάζει ο Λούης Πατσαλίδης για την Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η πρόσκληση στην εκπομπή του,οι φόβοι της για φάρσα και η...μεγάλη αποκάλυψη που θα κάνει
20/02/2018 - 17:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Καταζητείται λεοντόψαρο νεκρό ή τηγανισμένο" (BINTEO)

Βούτηξαν και καθάρισαν το ναυάγιο Ζηνοβία από τα λεοντόψαρα και μετά...τα τηγάνισαν

Απάτη στο όνομα των...Κυπριακών Ταχυδρομείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που λαμβάνουν εκατοντάδες πολίτες στα κινητά τους τηλέφωνα

Ήρθε στην Κύπρο για διακοπές και αγνοείται εδώ και δύο χρόνια (ΦΩΤΟ)

Βγήκε μόνος του για βόλτα στη Λεμεσό και δεν επέστρεψε ποτέ
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 15/07/2019 - 22:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ