Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Αν με απατούσε ο Εφραίμ θα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μίλησε στο πλαίσιο συζήτησης για την απιστία μίλησε για την δική της περίπτωση και αν ποτέ συγχωρέσει από τον άνδρα της την απιστία. Η λαμπερή παρουσιάστρια δήλωσε συγκεκριμένα:

Μπορεί και εμάς να μας απατήσουν και να το συγχωρέσουμε. Πραγματικά, μπορεί αύριο να μάθω ότι με απάτησε ο άντρας μου αλλά δεν ξέρω εκείνη τη στιγμή μπορεί να τον συγχωρέσω. Πιστεύω πως δεν θα το δεχθώ και δεν θα το συγχωρέσω. Αλλά επειδή είμαστε άνθρωποι δεν ξέρεις πως θα αντιδράσεις εκείνη τη στιγμή. Ξέροντας τον εαυτό μου θα σημαίνει τέλος αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Επόμενο άρθρο

H Eλένη Φουρέιρα τραγουδά πρώτη φορά το Fuego...ζωντανά (ΒΙΝΤΕΟ)

Aκαπελα στο στούντιο τραγουδά το Fuego σε μπαλάντα
13/04/2018 - 15:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:Η αντίδραση του Εφραίμ όταν πήγε πρώτη φορα στο πατρικό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επίσκεψη του συζύγου της στον συνοικισμό όπου μεγάλωσε και όσα δήλωσε on air...
21/01/2019 - 17:31

Η Μέγκι Ντρίο δηλώνει... θαυμάστρια του Εφραίμ μπροστά στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ωραίο χαμόγελο - Θα τον διάλεγα για ερωτική παρέα... " - Η αντίδραση της Χριστιάνας
15/01/2019 - 16:50

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Το τραγούδι που της αφιέρωσε ο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόκαλυψη που έκανε on air και το γλυκό τραγούδι που της αφίερωσε
10/01/2019 - 13:41

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Mε φοβόταν -Tου είπαν ότι είμαι...μέγαιρα" (BINTEO)

"Με έβλεπε και άλλαζε διάδρομο" - Δείτε όλα όσα δήλωσε on air
29/12/2018 - 15:30

Δείτε τα δώρα του "Secret Santa" που αντάλλαξε η εκπομπή της Αριστοτέλους(ΦΩΤΟ)

Τι δώρο δέχθηκε η Χριστιάνα Αριστοτέλους αλλά και τί αντάλλαξε η υπόλοιπη ομάδα;
29/12/2018 - 10:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενώπιον δικαιοσύνης οι 3 συλληφθέντες για υπόθεση ναρκωτικών σε σχολείο

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται οι έρευνες της ΥΚΑΝ Πάφου

31χρονος μετέτρεψε τον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας – Λεμεσού σε ... πίστα

Οδηγούσε το αυτοκίνητό του με ταχύτητα 200 χλμ και συνελήφθη

Φωτιά σε στάση λεωφορείων έθεσε σε συναγερμό την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Κατασβέστηκε σε άμεσο χρονικό διάστημα προτού αυτή επεκταθεί σε παρακείμενους χώρο
Ελλάδα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Σεισμός 6 ρίχτερ "ταρακούνησε" νησί της Ινδονησίας (ΦΩΤΟ)

Μέχρι στιγμής, δεν υπάρχουν πληροφορίες για θύματα ή ζημιές

Τσαβούσογλου: "Η Δύση επιχειρεί να συγκαλύψει τη δολοφονία Κασόγκι"

"Η Τουρκία ενήργησε σοφά στην υπόθεση" δηλώνει ο Τούρκος ΥΠΕΞ

Brexit: Επικρίσεις για το «Plan B» δέχθηκε η Τερέζα Μέι

Η Βρετανίδα Πρωθυπουργός ισχυρίστηκε ότι θα προβεί «σε τρεις βασικές αλλαγές»

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 08:00ΕΛΕΝΗ