Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μια star... στην κουζίνα (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους είναι η πιο αγαπητή παρουσιάστρια της κυπριακής τηλεόρασης. Η αμεσότητά της, η απλότητα παρά την προβολή της αλλά και ότι εξακολουθεί να ζει την ζωή της κανονικά χωρίς να επηρεάζεται από τα φώτα της δημοσιότητας είναι αυτά που την ξεχωρίζει.

Η οικοδέσποινα του "Με Αγάπη Χριστιάνα" όμως πέρα από εργαζόμενη γυναίκα και μια διάσημη επαγγελματίας... όταν κλείσουν οι πόρτες του σπιτιού της είναι μια νοικοκυρά.

Η ίδια μαγειρεύει πολύ συχνά, φτιάχνει κυπριακά γλυκά και δεν διστάζει να μοιραστεί μαζί μας τις στιγμές αυτές. Μια νοικοκυρά λοιπόν, τόσο στην κουζίνα όσο και στον κήπο και στην περιποίηση των γύρω της στο κανάλι.

Δείτε όλες τις φωτογραφίες που δείχνουν ότι ο Γιώργος Εφραίμ πήρε γυναίκα χρυσοχέρα...ή φαγανή!

δχφδφψ

δσχφψδψ

σδσδψ

σφεδσψ

σφσφδψ

χψωδφσψ

φδφψ

δφδ

εδφδφψ

δφδχψ

δφεδσφδ

δφδφψ

χφεφψ

σφδσδφψ

δχψχ

 

Επόμενο άρθρο

Φαίη Σκορδά: Η απάντηση για έναν νέο έρωτα και η σπόντα... στην μητέρα της

Το διαφορετικό δέντρο που στόλισε για Χριστούγεννα και πού θα περάσει τις διακοπές της
03/12/2017 - 10:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους: Νανουρίζει τον "Efraim Jr" στη παραλία με την βοήθεια της Μελίνας

To τρυφερό στιγμιότυπο σε παραλία του Πρωταρά και οι "ωραιότερες αγκαλιές"
14/08/2020 - 13:07

Χ. Αριστοτέλους: Μετά το waterski ποζάρει ως άλλη Influencer στην παραλία (ΦΩΤΟ)

Στην άμμο με...stylish beach look, ηλιοκαμένο δέρμα και χωρίς ίχνος μακιγιάζ
14/08/2020 - 11:34

Χ. Αριστοτέλους: Με full αδρεναλίνη κάνει waterski και "δαμάζει" τα κύματα (VID)

Ακόμα ένα “tick” στο bucket list έβαλε η παρουσιάστρια
13/08/2020 - 11:58

Για βουτιές η Αριστοτέλους! Στη παραλία μαζί με τον Εφραίμ και τα παιδιά τους

Απολαμβάνει τις καλοκαιρινές διακοπές της η παρουσιάστρια
12/08/2020 - 17:22

Ο Σταυρής Γεωργίου έπεσε θύμα χάκερ - Όλες οι λεπτομέρειες

Τα προσωπικά δεδομένα και η επόμενη κίνηση του σεφ
22/07/2020 - 12:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πήγε...διακοπές η ανακύκλωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Βουνά σκουπιδιών και σε ανοιχτούς χώρους και οικόπεδα στην πρωτεύουσα

Ο αεροσυνοδός που πάλεψε μέχρι τέλους να σώσει τους επιβάτες της Helios (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζουν οι μαρτυρίες των συγγενών των θυμάτων στον Alpha

Η 16χρονη Βαλέσια ελλείπει από το σπίτι της στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της
Ελλάδα

Δύο νεκροί και άλλα 254 κρούσματα στην Ελλάδα

Μόλις τα 20 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Τούρκοι χάκαραν την ιστοσελίδα του Υπουργείου Εργασίας και έστειλαν μήνυμα

"Κάθε επίθεση κατά του Oruc Reis θα βρίσκει απάντηση στο διαδίκτυο"

Απίστευτες εικόνες στην Αλεξανδρούπολη: Επέμβαση αστυνομίας και διάλυση γάμου

Προσήχθησαν γαμπρός και πεθερός μετά τις live εικόνες συνωστισμού, χωρίς μέτρα, στο γλέντι
Διεθνή

Συμφωνία ΕΕ - AstraZeneca για το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Προνοεί προμήθεια 300 εκατομμυρίων δόσεων του δυνητικού εμβολίου

Λίβανος: Βρέθηκαν οι σοροί δύο αγνοούμενων πυροσβεστών

Στο κατεστραμμένο λιμάνι, τα σωστικά συνεργεία εξακολουθούν να βρίσκουν θύματα

Έτοιμο το πρώτο τρίμηνο του 2021 το εμβόλιο για τη Λατινική Αμερική

"Θα έχουμε αποτελέσματα στα τέλη Νοεμβρίου και θα αρχίσουμε την παραγωγή"

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/08/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ