Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: O αποχωρισμός από τη Μελίνα και τα κλάματα(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα από την εκπομπή της μίλησε για πρώτη φορά για τον αποχωριμό της από την μικρή Μελίνα, όταν έφυγε για ένα τριήμερο ταξίδι στο εξωτερικό. 

Η παρουσιάστρια της επιτυχημένης ψυχαγωγικής εκπομπής του Alpha Κύπρου "Με αγάπη Χριστιάνα", δήλωσε ότι δεν άντεχε μακριά και ότι η κορούλα της δεν μπορούσε να την ακούει από απόσταση, Η ίδια δήλωσε χαρακτηριστικά

Έλειψα τρεις ημέρες στο εξωτερικό και την πρώτη νύχτα δεν ανάπνεα. Έβλεπα μπροστά μου μόνο το αεροδρόμιο, αν περνούσε από μπροστά μου ένα αεροπλάνο θα "πηδούσα" μέσα και θα ερχόμουν πίσω στην Κύπρο. Δεν μπορούσα να της μιλήσω κιόλας γιατί έκλαιγε όταν μιλούσαμε στο τηλέφωνο και έλεγε κλαίγοντας -Μάμα, μάμα, μάμα- και η μητέρα μου δεν με άφηνε να της μιλώ.

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Mελίνα Ασλανίδου:"Ο πατέρας μου δεν δέχθηκε ότι θα γίνω τραγουδίστρια" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο προσωπικός της απολογισμός για τα δεκαοχτώ χρόνια καριέρας
11/10/2018 - 17:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κέιτλιν Τζένερ ταξίδεψε στην Αθήνα μαζί με τη σύντροφο της (ΦΩΤΟ)

Η διάσημη τηλεπερσόνα της οικογένειας Καρντάσιαν βρίσκεται στην Ελλάδα
18/03/2019 - 14:56

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους σε...παιδικό πάρτι σε ηλικία 6 ετών(ΒΙΝΤΕΟ)

Το σπάνιο οπτικοακουστικό ντοκουμέντο που είδε το φως της δημοσιότητας
07/03/2019 - 16:32

Στο καμαρίνι της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Οι προετοιμασίες λίγο πριν την έναρξη της εκπομπής...
26/02/2019 - 14:13

Αριστοτέλους:Τα μηνύματα για το body-shaming και όσα είπε για τα περιττά κιλά

Η στιγμή που φόρεσε μπικίνι στη παραλία μετά την εγκυμοσύνη και τα σχόλια
24/02/2019 - 14:42

Μέγκαν Μαρκλ: Υπό άκρα μυστικότητα στη Νέα Υόρκη για... "Baby Shower" (ΦΩΤΟ)

Οι φίλες της διοργάνωσαν το καθιερωμένο "πάρτι" λίγο πριν γεννήσει η δούκισσα...
19/02/2019 - 14:52

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Οι συγκινητικές ευχές και η απόφαση να παρατήσει την διεθνή καριέρα για χάρης της
09/02/2019 - 13:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στην αναμονή οι πρώτοι επτά έφηβοι για το Κλειστό Κέντρο Απεξάρτησης (ΦΩΤΟ)

Ανοίγει εντός των επόμενων ημερών τις πύλες του στους χώρους της "Αγίας Σκέπης"

Διαμαρτύρονται για το Συνεργατισμό έξω από το Προεδρικό την ερχόμενη Τετάρτη

Ποιες οργανώσεις θα συμμετέχουν στην εκδήλωση διαμαρτυρίας

«Υπάρχει βοήθεια – Υπάρχει φωνή» (ΦΩΤΟ)

Εκδήλωση του Ομίλου Γυναικών Ύψωνα για την Παγκόσμια Ημέρας της Γυναίκας
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Αναβολή μέχρι τις 30 Ιουνίου για το Brexit ζήτησε η Μέι από την ΕΕ

Απέστειλε επιστολή προς τον Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Βαριά καμπάνα 1,4 δισεκατομμυρίων ευρώ στην Google από την Κομισιόν

Καταγγελία της ΕΕ για τη διαφημιστική της πολιτική

Στο Μιλάνο το μεγαλύτερο τιραμισού στον κόσμο (ΦΩΤΟ)

Κατέκτησε μία θέση στο ρεκόρ Γκίνες

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ