Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Στη δουλειά μαζί με τη μικρή Μελίνα! (ΦΩΤΟ)

Μαζί με την μικρή Μελίνα βρέθηκε στον ραδιοφωνικό σταθμό «Κλικ fm» η Χριστιάνα Αριστοτέλους πραγματοποιώντας τη σημερινή εκπομπή της με την καλύτερη παρέα.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους το πιο γλυκό στιγμιότυπο από την «επίσκεψη» της Μελίνας στο στούντιο ενώ όπως μπορούμε να διακρίνουμε η μικρή ενθουσιάστηκε και ήθελα να πατήσει όλα τα κουμπάκια της κονσόλας. Μάλιστα στη λεζάντα της φωτογραφίας η Χριστιάνα έγραψε:

Απο μικρή στη δουλειά! Με την αυτοκολλητούλα μου! Καλή μας εβδομάδα και μόνο ΑΓΑΠΗ”

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε η Χριστιάνα:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το πρώτο μπάνιο της Αριστοτέλους με το παιδί της στη θάλασσα (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη μικρή Μελίνα και τη μαμά-Χριστιάνα να παίζουν στην αμμουδιά
24/05/2019 - 22:17

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η αλλαγή που ετοιμάζει στην εμφάνισή της(ΦΩΤΟ)

Θα βρεθεί στο γήπεδο κοντά στον άντρα της η γνωστή παρουσιάστρια;
22/05/2019 - 17:34

Η Αριστοτέλους παίζει με τη μικρή Μελίνα και κρατά αγκαλιά το γιο της (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε ως... τηλεθεάτρια του "Με αγάπη Χριστιάνα"
21/05/2019 - 16:44

Η Αριστοτέλους με τη κόρη της κοντά στον Γιώργο Εφραίμ στο γήπεδο(ΦΩΤΟ)

Οι πανηγυρισμοί του πρωταθλήματος και η παρουσία της στον αγωνιστικό χώρο
18/05/2019 - 21:54

Διαδικτυακό... reunion για την Χριστιάνα Αριστοτέλους και τους συνεργάτες της!

Αν και η παρουσιάστρια ήταν μακριά σχολιάσαν όλοι μαζί τον α' ημιτελικό της Eurovision
15/05/2019 - 10:30

Η Αριστοτέλους εκτάκτως στο...μαιευτήριο με τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη selfie μαμάς μικρής Μελίνας και νεογέννητου Αντρέα είναι γεγονός
12/05/2019 - 00:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παράλληλες έρευνες σε Λίμνη Μεμί και Κόκκινη Λίμνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής της Πυροσβεστικής στον Alpha για την πορεία των ερευνών

Αποκαταστάθηκε πλήρως η πετρελαϊκή ρύπανση στη θαλάσσια περιοχή Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει ο Προϊστάμενος Ναυτικής Υπηρεσίας Τμήματος Αλιείας

Και η Κύπρος στη μάχη με τις φλόγες στο Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε συνεχή επικοινωνία Υπουργεία Εξωτερικών Κύπρου-Ισραήλ, ενώ δεν αποκλείεται νέα αποστολή
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Με βουρκωμένα μάτια παραιτήθηκε η Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε θα ανακοινωθεί ο διάδοχος της για την ηγεσία των Συντηρητικών και την Πρωθυπουργία

Η Κίνα "εκμηδενίζει" τις αποστάσεις (ΦΩΤΟ)

Το νέο τρένο που φτάνει την ταχύτητα των 600 χιλιομέτρων την ώρα

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 06:15DEAL