Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Στη δουλειά μαζί με τη μικρή Μελίνα! (ΦΩΤΟ)

Μαζί με την μικρή Μελίνα βρέθηκε στον ραδιοφωνικό σταθμό «Κλικ fm» η Χριστιάνα Αριστοτέλους πραγματοποιώντας τη σημερινή εκπομπή της με την καλύτερη παρέα.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους το πιο γλυκό στιγμιότυπο από την «επίσκεψη» της Μελίνας στο στούντιο ενώ όπως μπορούμε να διακρίνουμε η μικρή ενθουσιάστηκε και ήθελα να πατήσει όλα τα κουμπάκια της κονσόλας. Μάλιστα στη λεζάντα της φωτογραφίας η Χριστιάνα έγραψε:

Απο μικρή στη δουλειά! Με την αυτοκολλητούλα μου! Καλή μας εβδομάδα και μόνο ΑΓΑΠΗ”

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε η Χριστιάνα:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" μας δείχνει τις φωτογραφίες στις ταυτότητες τους!-ΒΙΝΤΕΟ

Ποιος από την ομάδα ήταν αγνώριστος και ποιος δεν άλλαξε καθόλου;
25/03/2019 - 16:08

Η Αριστοτέλους μαζί με τη μικρή Μελίνα στο γήπεδο θαύμασαν τον Εφραίμ(ΦΩΤΟ)

Ένας αγώνας...οικογενειακή υπόθεση και με πολλά χαμόγελα
21/03/2019 - 21:15

H ανησυχία της Χριστιάνας για τη Μελίνα και η "θαυματουργή" Αγία Μαρίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους on air στην εκπομπή της
20/03/2019 - 17:34

Τελικά γέννησε η Χριστιάνα Αριστοτέλους; (ΦΩΤΟ)

Απαντά στα δημοσιεύματα με μια φωτογραφία
20/03/2019 - 15:14

Άναυδη η Χριστιάνα: Η υποστήριξη του Χάρη στον...Εφραίμ που δεν περίμενε(ΒΙΝΤΕΟ)

Η άβολη στιγμή on air και η τοποθέτηση του δημοσιογράφου για το ζεύγος
15/03/2019 - 18:57

Θα "κατέβαινε" η Αριστοτέλους ποτέ στις... εκλογές; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια δίνει απάντηση και αυτοσαρκάζεται
13/03/2019 - 20:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στις φλόγες τυλίχθηκε όχημα στον Άγιο Δομέτιο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε συναγερμό Πυροσβεστική και Αστυνομία

Μετρούν τις πληγές τους οι αγρότες στην Πάφο μετά την χαλαζόπτωση (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο" δηλώνει ο κοινοτάρχης της Γιόλου

Υπ. Δικαιοσύνης: Στόχος μας η επανένωση της πατρίδας μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Με κάθε λαμπρότητα η Λεμεσός τίμησε την επέτειο της 25ης Μαρτίου
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Στο σκοτάδι και πάλι η Βενεζουέλα (ΦΩΤΟ)

Δύο εβδομάδες μετά το τεράστιο black out που παρέλυσε τη χώρα

Ρεκόρ παραγωγικότητας για το Δικαστήριο και το Γενικό Δικαστήριο ΕΕ 

Αναλυτικά ο αριθμός των υποθέσεων και η σύγκριση με προηγούμενα έτη

Επίθεση κατά στόχων της Χαμάς στη Γάζα εξαπέλυσαν ισραηλινές δυνάμεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Ισραηλινά ΜΜΕ μετέδωσαν ότι στέλλονται ενισχύσεις στα σύνορα με τον παλαιστινιακό θύλακο

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ