Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα από την συνέντευξη του Κωνσταντίνου Γαβριήλ μίλησε για τα δύσκολα χρόνια όταν ήταν σε νεαρή ηλικία και ήθελε να σπουδάσει δημοσιογραφία.

Η παρουσιάστρια εκμυστηρεύτηκε τις δύσκολες οικονομικές συνθήκες που βίωνε, χωρίς όμως να παρατήσει το όνειρό της. Η ίδια έστειλε και το προσωπικό της μήνυμα μέσα από την εμπειρία της στην Ελλάδα... να μην τα παρατάς ποτέ!

Η ίδια συγκινημένη και με έντονο ύφος, δήλωσε συγκεκριμένα

"Όταν δουλεύεις και επιμένεις θα "έρθει". Λέμε για τα λεφτά σε αυτόν τον χώρο. Όταν θέλεις κάτι πάρα πολύ.. εγώ θυμάμαι πάρα πολλές φορές τον εαυτό μου που δεν κρατούσα λεφτά να βάλω βενζίνη να πάω δουλειά και πόσες φορές είπα στο βενζινάδικο ότι ξέχασα το πορτοφόλι μου σπίτι. Που πιστεύω το κάνει πολύς κόσμος. Ειλικρινά, το ήθελα τόσο πολύ... Καθόμουν στο παγκάκι και έλεγα "πώς θα πάω σπίτι;" δεν είχα ούτε τα λεφτά για εισιτήριο.

Πήγα να σπουδάσω κόντρα σε όλες τις προβλέψεις, γιατί η οικογένεια μου δεν υπήρχε περίπτωση να με στηρίξει οικονομικά. Είχα υποτροφία στην Κύπρο και πήγα στην Ελλάδα να σπουδάσω δημοσιογραφία. Είναι πρώτα η δουλειά, να επιμένεις!

Δείτε όλα όσα εκμυστηρεύτηκε εν ώρα εκπομπής της.

Επόμενο άρθρο

Συνεχίζεται ο γολγοθάς της Μίνας Αρναούτη - Έκανε σήμερα το 13ο χειρουργείο

Η φωτογραφία από το δωμάτιο του νοσοκομείου και το τρυφερό μήνυμα για την μανούλα της
21/02/2018 - 17:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η επεισοδιακή συγκατοίκηση της Αριστοτέλους με την Miss Ουαλία στα Miss Kόσμος

"Κοιμόμουν και έκανε αερόβιο μέσα στη νύχτα, άφηνε τα σιδεράκια της στο κρεβάτι μου"
20/11/2019 - 12:02

"Soundtrack of love": Έξι νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ' αγαπώ"

Κυριακή 17 Νοεμβρίου στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
17/11/2019 - 11:08

Aριστοτέλους-Αλεξανδρινού-Ευαγγέλου:Η πρωινή γυμναστική και οι..."θυσίες"(ΦΩΤΟ)

Οι εγχώριοι celebrities του νησιού πήραν τους personal trainers και ξεκίνησαν τις κάμψεις
16/11/2019 - 12:13

"Όταν τα βάζεις με τη διαφθορά είναι φυσικό να δεχτείς απειλές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Διευθύντρια των Κεντρικών Φυλακών δηλώνει αποφασισμένη να συνεχίσει το έργο της
11/11/2019 - 17:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στις Κεντρικές Φυλακές (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την επισκέψη της παρουσιάστριας και όσα δήλωσε για την εμπειρία της
11/11/2019 - 17:01

Ήταν «νεκρός» και η μουσική τον ανέστησε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική ιστορία που θα δούμε απόψε στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
10/11/2019 - 16:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με δυναμικές κινητοποιήσεις προειδοποιούν εργαζόμενοι στο Τμήμα Δασών

Έντονη διαμαρτυρία για την υποστελέχωση του Τμήματος από το 2011 έως σήμερα

Όχημα κατέπεσε από την αερογέφυρα της Ανθούπολης

Σοβαρό τροχαίο ατύχημα μετά από σύγκρουση αυτοκινήτου με φορτηγό

Εντυπωσιακός εορτασμός της Ημέρας Ενόπλων Δυνάμεων από την ΕΛΔΥΚ (ΦΩΤΟ&ΒΙΝΤΕΟ)

Εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στην Ελούντα παρουσία επισήμων με παρέλαση και κατάθεση στεφάνου
Ελλάδα

«Βροχή» καταγγελιών για τον αντικαπνιστικό νόμο στην Αθήνα

«Έπεσαν» τα πρώτα πρόστιμα με εκατοντάδες κλήσεις στη γραμμή 1142

Η απίστευτη δικαιολογία 52χρονου που βίαζε επί πέντε χρόνια την κόρη του

Έσπασε τη σιωπή της 22χρονη φοιτήτρια για τον εφιάλτη που ζούσε στα χέρια του πατέρα της

Νυχτοβάτες ανατίναξαν sex shop στην Ιερά Οδό (ΦΩΤΟ)

Προκλήθηκαν εκτεταμένες ζημιές στο κατάστημα λόγω της έκρηξης
Διεθνή

«Όχι« της Διεθνούς Αμνηστίας σε Facebook και Google για προσωπικά δεδομένα

«Είμαστε παγιδευμένοι, ύπουλος έλεγχος των διαδικτυακών μας ζωών»

«Κλιματικός συναγερμός» η φράση της χρονιάς για το λεξικό της Οξφόρδης

Αυξήθηκε η χρήση της κατά 107% με αφορμή τις καταστροφικές πυρκαγιές

Ζόραν Ζάεφ: «Έχω κλονιστεί ψυχολογικά. Είμαι τρομαγμένος»

Ο Ζόραν Ζάεφ δήλωσε την έντονη ανησυχία του για το βέτο της Γαλλίας στους «New York Times»

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ