Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα από την συνέντευξη του Κωνσταντίνου Γαβριήλ μίλησε για τα δύσκολα χρόνια όταν ήταν σε νεαρή ηλικία και ήθελε να σπουδάσει δημοσιογραφία.

Η παρουσιάστρια εκμυστηρεύτηκε τις δύσκολες οικονομικές συνθήκες που βίωνε, χωρίς όμως να παρατήσει το όνειρό της. Η ίδια έστειλε και το προσωπικό της μήνυμα μέσα από την εμπειρία της στην Ελλάδα... να μην τα παρατάς ποτέ!

Η ίδια συγκινημένη και με έντονο ύφος, δήλωσε συγκεκριμένα

"Όταν δουλεύεις και επιμένεις θα "έρθει". Λέμε για τα λεφτά σε αυτόν τον χώρο. Όταν θέλεις κάτι πάρα πολύ.. εγώ θυμάμαι πάρα πολλές φορές τον εαυτό μου που δεν κρατούσα λεφτά να βάλω βενζίνη να πάω δουλειά και πόσες φορές είπα στο βενζινάδικο ότι ξέχασα το πορτοφόλι μου σπίτι. Που πιστεύω το κάνει πολύς κόσμος. Ειλικρινά, το ήθελα τόσο πολύ... Καθόμουν στο παγκάκι και έλεγα "πώς θα πάω σπίτι;" δεν είχα ούτε τα λεφτά για εισιτήριο.

Πήγα να σπουδάσω κόντρα σε όλες τις προβλέψεις, γιατί η οικογένεια μου δεν υπήρχε περίπτωση να με στηρίξει οικονομικά. Είχα υποτροφία στην Κύπρο και πήγα στην Ελλάδα να σπουδάσω δημοσιογραφία. Είναι πρώτα η δουλειά, να επιμένεις!

Δείτε όλα όσα εκμυστηρεύτηκε εν ώρα εκπομπής της.

Επόμενο άρθρο

Συνεχίζεται ο γολγοθάς της Μίνας Αρναούτη - Έκανε σήμερα το 13ο χειρουργείο

Η φωτογραφία από το δωμάτιο του νοσοκομείου και το τρυφερό μήνυμα για την μανούλα της
21/02/2018 - 17:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Soundtrack of love": Δείτε το σκηνικό που ετοιμάζεται για το λαμπερό show(ΦΩΤΟ)

Πυρετώδεις προετοιμασίες για τη μεγάλη πρεμιέρα στις 29 Σεπτεμβρίου
24/08/2019 - 13:15

Αυτοί θα είναι οι τραγουδιστές στο "Soundtrack of love" με την Αριστοτέλους-ΦΩΤΟ

Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα το πολυαναμενόμενο show του Alpha Κύπρου
24/08/2019 - 10:37

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η φωτογραφία με την Μελίνα και τα τρυφερά λόγια (ΦΩΤΟ)

"Τα λόγια είναι πολύ φτώχα για να περιγράψουν τόση αγάπη..."
16/08/2019 - 10:54

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις

Ήξερε η ΠΑΣΥΚΙ για την μη προσέλευση γιατρών στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Πλήρης κάλυψη της συντεχνίας στους δύο εναπομέιναντες γιατρούς στο νοσηλευτήριο
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 25/08/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ