Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Δεν κρατούσα λεφτά ούτε για βενζίνη και εισιτήριο(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μέσα από την συνέντευξη του Κωνσταντίνου Γαβριήλ μίλησε για τα δύσκολα χρόνια όταν ήταν σε νεαρή ηλικία και ήθελε να σπουδάσει δημοσιογραφία.

Η παρουσιάστρια εκμυστηρεύτηκε τις δύσκολες οικονομικές συνθήκες που βίωνε, χωρίς όμως να παρατήσει το όνειρό της. Η ίδια έστειλε και το προσωπικό της μήνυμα μέσα από την εμπειρία της στην Ελλάδα... να μην τα παρατάς ποτέ!

Η ίδια συγκινημένη και με έντονο ύφος, δήλωσε συγκεκριμένα

"Όταν δουλεύεις και επιμένεις θα "έρθει". Λέμε για τα λεφτά σε αυτόν τον χώρο. Όταν θέλεις κάτι πάρα πολύ.. εγώ θυμάμαι πάρα πολλές φορές τον εαυτό μου που δεν κρατούσα λεφτά να βάλω βενζίνη να πάω δουλειά και πόσες φορές είπα στο βενζινάδικο ότι ξέχασα το πορτοφόλι μου σπίτι. Που πιστεύω το κάνει πολύς κόσμος. Ειλικρινά, το ήθελα τόσο πολύ... Καθόμουν στο παγκάκι και έλεγα "πώς θα πάω σπίτι;" δεν είχα ούτε τα λεφτά για εισιτήριο.

Πήγα να σπουδάσω κόντρα σε όλες τις προβλέψεις, γιατί η οικογένεια μου δεν υπήρχε περίπτωση να με στηρίξει οικονομικά. Είχα υποτροφία στην Κύπρο και πήγα στην Ελλάδα να σπουδάσω δημοσιογραφία. Είναι πρώτα η δουλειά, να επιμένεις!

Δείτε όλα όσα εκμυστηρεύτηκε εν ώρα εκπομπής της.

Επόμενο άρθρο

Συνεχίζεται ο γολγοθάς της Μίνας Αρναούτη - Έκανε σήμερα το 13ο χειρουργείο

Η φωτογραφία από το δωμάτιο του νοσοκομείου και το τρυφερό μήνυμα για την μανούλα της
21/02/2018 - 17:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χριστιάνα ανακοίνωσε... την αντικαταστάτρια της στην εκπομπή! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια on air και η παρουσιάστρια που θα "πάρει" την θέση της
16/04/2019 - 16:45

Ηλίας Βρεττός: "Συνειδητοποίησα ότι υπάρχει Θεός, ένιωσα το άγγιγμα Του"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για το ατύχημα που τον έκανε να επαναπροσδιορίσει τη ζωή του
14/04/2019 - 15:50

Η Αριστοτέλους περιγράφει το ατύχημα της με ένα άλογο και ο Λούης την τρολάρει!

Το ξεκαρδιστικό τρολάρισμα του γνωστού stand up comedian στην περιγραφή της Αριστοτέλους
13/04/2019 - 17:16

"Πώς έγινες έτσι, άντε να ξεφουσκώσεις"- Η κριτική στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσαν για τα κιλά της σε πλαίσιο χιούμορ και το μήνυμά της
12/04/2019 - 12:53

H Aριστοτέλους ετοιμάζεται για το... μαιευτήριο (ΦΩΤΟ)

Έτοιμη η βαλίτσα και πλέον μετράει αντίστροφα
06/04/2019 - 22:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε Μιτσερό και Ξυλιάτο οι σαρωτικές έρευνες για τον εντοπισμό της 6χρονης Sierra

Οι εξελίξεις γύρω από το φρικτό διπλό έγκλημα μετά την ομολογία του 35χρονου ύποπτου

Kοντά στην εξιχνίαση 70 υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών βρίσκονται οι αρχές

Μετά από επιχείρηση του ΤΑΕ Αμμοχώστου, συνελήψθη 37χρονος κάτοικος Λάρνακας

Τρεις συλλήψεις για εμπρησμό αυτοκινήτων στη Λεμεσό

Για την ίδια υπόθεση, είχε συλληφθεί στα τέλη Μαρτίου και 38χρονος
Ελλάδα

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος
Διεθνή

Ιταλία: Iσόβια σε νοσοκόμα που σκότωσε τουλάχιστον δέκα ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχη για τους φόνους που διαπράχθηκαν το 2014 και το 2015

Αίγυπτος: Ψηφίζουν για την παραμονή του Προέδρου Σίσι στην εξουσία

Οι νέες διατάξεις θα του επιτρέψουν να αυξήσει τη διάρκεια της δεύτερης προεδρικής θητείας

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW