Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Τα λουλούδια-έκπληξη που δέχθηκε στο γραφείο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους δέχθηκε σήμερα το πρωί μια απρόσμενη έκπληξη στο γραφείο της...

Όπως εκμυστηρεύτηκε η ίδια μέσα από τα ευχαριστήρια λόγια της, ο κύριος Πάμπος Σιαούνας, ο οποίος συμμετείχε στο Britain’s Got Talent  και ήταν καλεσμένος στην εκπομπή χθες, έστειλε στην παρουσιάστρια αλλά και στα κορίτσια της εκπομπής μια ανθοδέσμη λουλούδια.

Η γλυκιά κίνηση "κέρδισε" τις γυναίκες της εκπομπής. Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Προλάβετε! Τώρα Black Friday και στα... διαζύγια!

Θες να χωρίσεις; Μπορείς με 60% έκπτωση
20/11/2018 - 16:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

Η Μέγκι Ντρίο δηλώνει... θαυμάστρια του Εφραίμ μπροστά στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ωραίο χαμόγελο - Θα τον διάλεγα για ερωτική παρέα... " - Η αντίδραση της Χριστιάνας
15/01/2019 - 16:50

To πριν και το μετά της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Μας δείχνει πώς είναι στο καμαρίνι και πώς καταλήγει στο στούντιο της εκπομπής της
14/01/2019 - 19:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Το τραγούδι που της αφιέρωσε ο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόκαλυψη που έκανε on air και το γλυκό τραγούδι που της αφίερωσε
10/01/2019 - 13:41

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Η απιστία που βίωσε και το τρίτο πρόσωπο που ήξερε-ΒΙΝΤΕΟ

"Σκέφτηκα ότι μπορεί να τον ερωτεύτηκε τόσο παράφορα...."
09/01/2019 - 11:03

Δείτε τί είχε πει η Χριστιάνα Αντωνίου στην Αριστοτέλους και ζήτησε... συγνώμη!

Aνοίξαμε το χρονοντούλαπο των τηλεοπτικών αρχείων και βρήκαμε την επίμαχη σκηνή!
07/01/2019 - 20:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτσι διέσωσαν τους δύο άντρες που παγιδεύτηκαν στο φράγμα Αρμίνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες που κόβουν την ανάσα από την κοινή επιχείρηση Πυροσβεστικής και Αστυνομίας

Επεισοδιακή η έξωση ιδιοκτήτη επιχείρησης στην περιοχή του Μακένζι

Ισχυρή αστυνομική δύναμη στο σημείο για εκτέλεση του δικαστικού διατάγματος

Χωρίς νερό η ευρύτερη περιοχή της Λευκωσίας

Μειωμένη ποσότητα στους καταναλωτές λόγω προβλημάτων στις αφαλατώσεις
Ελλάδα

Στην Αθήνα η ρηματική διακοίνωση της ΠΓΔΜ (ΦΩΤΟ)

Η Συμφωνία των Πρεσπών, οδεύει τώρα προς την τελική "μάχη"

Δείτε όλη την ομιλία "φωτιά" του Έλληνα Πρωθυπουργού (ΒΙΝΤΕΟ)

Επίθεση στην Αντιπολίτευση για ψεύτικες δημοσκοπήσεις και πρόκληση για Debate

Η ελληνική κυβέρνηση με 151 «ναι» έλαβε ψήφο εμπιστοσύνης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαραθώνια και σε υψηλούς τόνους η συζήτηση, λίγο πριν τη ψηφοφορία
Διεθνή

Η στιγμή που τζιχαντιστής πυροδοτεί εκρηκτικά και σκορπά το θάνατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Νεκροί τέσσερις Αμερικανοί στρατιώτες λόγω της φονικής έκρηξης στο κέντρο της Συρίας

"Ώρα να ενωθούμε" δηλώνει η Μέι μετά τη νίκη της επί της πρότασης δυσπιστίας

Συζητήσεις με τους ηγέτες των κομμάτων της αντιπολίτευσης, πλην του Τζέρεμι Κόρμπιν

Προς επιβολή νέων δασμών στην εισαγωγή αυτοκινήτων κινείται ο Τραμπ

Τι αποκαλύπτει ο Πρόεδρος της Επιτροπής Οικονομικών Υποθέσεων της αμερικανικής Γερουσίας

tv news

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η εκπομπή Alpha Ενημέρωση ανοίγει τον φάκελο "ΓεΣΥ και ιδιωτικά νοσηλευτήρια"

O Δρ. Μαρίνος Σωτηρίου εξηγεί τα προβλήματα, τις διαφωνίες και τις ενστάσεις του κλάδου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 17/01/2019 - 11:00ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ