Ψυχαγωγία

Χριστίνα Μπόμπα: "Στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής..."

Δυο μήνες μετά τον γάμο τους η Χριστίνα έκανε μια γλυκιά αποκάλυψη…

Σε πρόσφατη συνέντευξη της στο περιοδικό Yes I do  η Χριστίνα Μπόμπα αναφέρθηκε στον γάμο της όπου από πολλούς χαρακτηρίστηκε ως ο γάμος της χρονιάς και σε ερώτηση για το ποια στιγμή έρχεται πρώτη στο μυαλό της από εκείνη την μέρα ανέφερε:

Δύσκολο να αποφασίσω, μιας και όλη εκείνη η μέρα είναι σαν ένα όμορφο όνειρο μέσα στο μυαλό μου. Νομίζω πως αυτή η στιγμή για την οποία με ρωτάς είναι ο πρώτος μας χορός. Υπό τους ήχους του «Stand by Me», ήταν η στιγμή που έβλεπα μόνο τον άντρα μου και ήταν σαν να χορεύαμε οι δυο μας, σαν να μη μας κοιτούσε κανείς. Ήμασταν μόλις παντρεμένοι και πιο ευτυχισμένοι από ποτέ, και βρήκαμε τον χρόνο να κοιταχτούμε στα μάτια και να δείξουμε τη χαρά μας για την υπέροχη κοινή μας ζωή που ξεκινάει.

Ενώ στη συνέχεια αποκάλυψε ότι μια κουβέντα από τον σύζυγο της Σάκη Τανιμανίδη την ώρα του πρώτου τους χορού έμεινε χαραγμένη στη μνήμη της και την έκανε πραγματικά ευτυχισμένη

Πάλι στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής: «Ο λόγος που αυτό το τραγούδι είναι το αγαπημένο μας είναι γιατί εμείς στη ζωή είμαστε και θα είμαστε για πάντα ομάδα, είμαστε ένα».

Επόμενο άρθρο

Τα καλύτερα πράγματα στη ζωή είναι ... Αγόρασε 1+1 Δωρεάν!

Απολαύστε εκατοντάδες 1+1 και εκπτωτικές προσφορές σε ολόκληρη την Κύπρο!
01/11/2018 - 13:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ήβη Αδάμου - Μιχάλης Κουινέλης: Τα σχέδια γάμου και η βάφτιση της κόρης τους

Ο γάμος που... αναβάλλεται συνεχώς και πότε θα γίνει η βάφτιση της μικρής
17/03/2019 - 12:35

Μαίρη Συνατσάκη: Η αλήθεια για τον... γάμο της!

Ισχύει ή όχι ότι θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον σύντροφο της;
04/03/2019 - 09:31

Νατάσα Μποφίλιου: Η γνωριμία με τον σύντροφο της και ο "μυστικός" γάμος!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον σύζυγο της και τον γάμο της μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας
26/02/2019 - 09:44

Eλίνα Ακριτίδου:"Παντρεύτηκα επειδή μου το ζήτησε ο...λογιστής μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η περίεργη πρόταση γάμου, οι δύσκολες περιόδους που ζήτησε και το "Τατουάζ"
12/02/2019 - 20:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρέμβαση του Γ. Εισαγγελέα ζητά το Kόμμα για τα Ζώα για τις αναφορές Χαμπουλλά

Καταδικάζει τις τελευταίες δηλώσεις και τοποθετήσεις του πρώην βουλευτή

Ξεχωριστή εμπειρία και μοναδικές εικόνες σε μια πτήση με παρατράικ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε μαγευτικές εικόνες από το Κούριο με την αδρεναλίνη στα ύψη
Ελλάδα

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ
Διεθνή

Σχεδόν 5 εκατομμύρια υπογραφές, μαζεύτηκαν για να σταματήσει το Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Φανατικοί απειλούν πως θα σκοτώσουν την Κύπρια που ξεκίνησε να μαζεύει υπογραφές

Ο Τραμπ θα υπογράψει την αναγνώριση της ισραηλινής κυριαρχίας στο Γκολάν

Ο ΟΗΕ θεωρεί ότι το Γκολάν που ελέγχεται από το Ισραήλ αποτελεί κατεχόμενο έδαφος

Ερντογάν: Όσοι περιμένουν πτώση της λίρας θα πληρώσουν «βαρύ τίμημα»

Στοιχεία έδειξαν πως οι καταθέσεις ξένου συναλλάγματος έφθασαν σε επίπεδο ρεκόρ

tv news

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 22:10ΚΑΡΜΑ