Ψυχαγωγία

Χριστίνα Μπόμπα: "Στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής..."

Δυο μήνες μετά τον γάμο τους η Χριστίνα έκανε μια γλυκιά αποκάλυψη…

Σε πρόσφατη συνέντευξη της στο περιοδικό Yes I do  η Χριστίνα Μπόμπα αναφέρθηκε στον γάμο της όπου από πολλούς χαρακτηρίστηκε ως ο γάμος της χρονιάς και σε ερώτηση για το ποια στιγμή έρχεται πρώτη στο μυαλό της από εκείνη την μέρα ανέφερε:

Δύσκολο να αποφασίσω, μιας και όλη εκείνη η μέρα είναι σαν ένα όμορφο όνειρο μέσα στο μυαλό μου. Νομίζω πως αυτή η στιγμή για την οποία με ρωτάς είναι ο πρώτος μας χορός. Υπό τους ήχους του «Stand by Me», ήταν η στιγμή που έβλεπα μόνο τον άντρα μου και ήταν σαν να χορεύαμε οι δυο μας, σαν να μη μας κοιτούσε κανείς. Ήμασταν μόλις παντρεμένοι και πιο ευτυχισμένοι από ποτέ, και βρήκαμε τον χρόνο να κοιταχτούμε στα μάτια και να δείξουμε τη χαρά μας για την υπέροχη κοινή μας ζωή που ξεκινάει.

Ενώ στη συνέχεια αποκάλυψε ότι μια κουβέντα από τον σύζυγο της Σάκη Τανιμανίδη την ώρα του πρώτου τους χορού έμεινε χαραγμένη στη μνήμη της και την έκανε πραγματικά ευτυχισμένη

Πάλι στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής: «Ο λόγος που αυτό το τραγούδι είναι το αγαπημένο μας είναι γιατί εμείς στη ζωή είμαστε και θα είμαστε για πάντα ομάδα, είμαστε ένα».

Επόμενο άρθρο

Τα καλύτερα πράγματα στη ζωή είναι ... Αγόρασε 1+1 Δωρεάν!

Απολαύστε εκατοντάδες 1+1 και εκπτωτικές προσφορές σε ολόκληρη την Κύπρο!
01/11/2018 - 13:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπαλατσινού-Κικίλιας: Η ημερομηνία του γάμου και η επιθυμία τους

Η φιλανθρωπική κίνηση του ζευγαριού την ημέρα του γάμου τους
24/05/2019 - 09:38

Γιώργος Αγγελόπουλος: Η απάντηση του για το... unfollow στον Σάκη Τανιμανίδη!

Τον ρώτησαν και αυτός έδωσε την δική του απάντηση....
14/05/2019 - 09:45

Παντρεύεται η Ιωάννα Λαμπροπούλου; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι απάντησε η ηθοποιός στα πειράγματα των συνεργατών της στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
13/05/2019 - 16:37

Tο παρασκήνιο και οι νέες λεπτομέρειες του μυστικού γάμου της Βάσως Λασκαράκη!

Μάθετε πως ήταν το νυφικό της ηθοποιού και όσα αποκάλυψε η Ναταλία Γερμανού
06/05/2019 - 14:06

Το... unfollow του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Σάκη Τανιμανίδη!

Η φιλία ανάμεσα στους δυο άντρες που διαλύθηκε...
06/05/2019 - 11:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Από την πρώτη ημέρα που πήγε στο σχολείο η κόρη μου δέχεται bullying" (BINTEO)

Συγκλονίζει η μητέρα της μαθήτριας που ξυλοκοπήθηκε σε λεωφορείο από συμμαθήτριες της

Χειροπέδες σε δύο Ελληνοκύπριους για το 1,5 κιλό κοκαϊνης στα Κλαυδιά

Άφησαν το "πακέτο" σε ανοιχτό χώρο για να το παραλάβει τρίτο πρόσωπο

Συμβουλές από τον ερπετολόγο Γιάννη Αγγελή για την εμφάνιση των φιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός κινδύνου το αγοράκι που νοσηλεύεται στο Μακάρειο Νοσοκομείο από δάγκωμα φιδιού
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Αναζητούν τα ίχνη του βομβιστή στην "καρδιά" της Λυών (ΦΩΤΟ)

Δεκατρείς οι τραυματίες από την έκρηξη σε πολυσύχναστη λεωφόρο της γαλλικής πόλης

Εντοπίστηκε ζωντανή μετά απο 15 ημέρες εξαφάνισης σε δάσος στη Χαβάη

Συγκινητική κινητοποίηση πολιτών στα social media που συγκέντρωσαν χρήματα για τις έρευνες

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

tv news

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ»...

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς αυτή την Κυριακή
Alpha TV Κύπρου

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 23:45ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ