Ψυχαγωγία

Χριστίνα Παυλίδου: "Έγιναν θαύματα μπροστά στα μάτια μας" (ΒΙΝΤΕΟ)

H Xριστίνα Παυλίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Τζώρτζιας Παναγή "Cup of Joy" και μίλησε για όλα.

Η αγαπημένη ηθοποιός εκμυστηρεύτηκε τον ρόλο που την δυσκόλεψε πιο πολύ στη ζωή της όταν ήταν έγκυος.

Ήταν στο Μίλα μου, που υποδυόμουν μια ηρωίδα που έπασχε από λευχαιμία. Πέρασα πολλά στάδια που 'ημουν μεσα στο νοσοκομείο, να φαίνομαι χλωμή με μακιγιάζ να περνώ ψυχοφθόρα και το πιο δύσκολο είναι ότι σκεφτόμουν ότι το πέρναγε όλο αυτό. Με έριξε ψυχολογικά και είχα μια μικρή κατάθλιψη στις αρχές

Η Χριστίνα Παυλίδου μίλησε και για την σύγκριση με τη μητέρα της Άλκιστις Παυλίδου και πώς την αντιμετώπισε.

Δεν με φόβιζε η σύγκριση με τη μητέρα μου αλλά να αποδείξω ότι αξίζω. Πολλές φορές ειπώθηκαν ότι μας έδιναν ευκαιρίες εμένα και της αδερφής μου λόγω της μητέρας μου ή μετέπειτα λόγω του άντρα μου. Θεωρώ ότι ξεπεράστηκε όλο αυτό και αποδείξαμε τί είναι ο καθένας σε βάθος χρόνου.

π

Στη συνέχεια, εκμυστηρεύτηκε τη σχέση της με το θεό και τα βιώματα της

Δεν είχα πνευματικό, ούτε πήγαινα στην εκκλησία. Μετά τα 24 ένιωθα μια καμπή στη ζωή μου και ένιωσα ότι κάτι να μου λείπει, ένα κενό. Το κενό συμπληρώθηκλε έτσι. Αναζητήσα έναν πνευματικό  μαζί με τον άντρα μου. Ο πνευματικός μας, μας άλλαξε τη ζωή. Έγιναν θαύματα μπροστά στα μάτια μας. Πείστηκα ότι ήταν πέρα απο το εδώ και για 20 χρόνια είμασταν κοντά του. Παροτρύνω και τα παιδιά μου να είναι κοντά στο Θεό.

Η εκ των κορυφαίων ηθοποιών του νησιού μας έδωσε πληροφορίες και για την κινηματογραφική επιστροφή των "Βουράτε Γειτόνοι"

Ακόμα γράφεται το σενάριο, δεν είναι απλό. Είναι ταινία, όχι ένα επεισόδιο. Πρέπει να είναι προσεγμένη δουλειά, τα locations επίσης και μπορούν να γίνουν γυρίσματα στο εξωτερικό. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα είναι όλο το καστ του Βουράτε Γειτόνοι και θα θυμίζει λίγο Indiana Jones

Επόμενο άρθρο

Ο Γιάννης Πλούταρχος αποκάλυψε με ποια διάσημη ηθοποιό ήταν ερωτευμένος

Ο αγαπημένος τραγουδιστής μαγεύτηκε από την τσαχπινιά της
19/11/2017 - 15:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστίνα Παυλίδου:«Δεν θα ευχόμουν τα παιδιά μου να γίνουν ηθοποιοί»(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για το «Μπλε», τα παιδιά της και τις δυσκολίες του επαγγέλματος ..
17/10/2018 - 17:40

Χριστίνα Παυλίδου: "Έλεγαν ότι ο Γιώργος είναι ζευγάρι με την Άλκηστη Παυλίδου!"

Όλα όσα αποκάλυψε η γνωστή ηθοποιός και η αντίδρασή της
29/04/2018 - 17:32

Χριστόδουλος Μαρτάς: "Μας έκλεισαν απίστευτες πόρτες από την Κύπρο" -ΒΙΝΤΕΟ

"Δηλώνω ελεύθερος επαγγελματίας όχι ηθοποιός" - Όλα όσα αποκάλυψε στο Cup of Joy
16/12/2017 - 19:05

Mαρία Κορτζιά: "Ο λόγος που πήγα στην Δανία είναι για να στηρίζω τον Πιέρο"

Η καθημερινότητα της εκεί ως νοικοκυρά πλέον και η καινούργια της ζωής στην Κοπεγχάγη
09/12/2017 - 17:22

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Αν ήμουν αόρατος θα χούφτωνα την Ελένη Μενεγάκη στο στήθος"

"Δεν θα συνεργαζόμουν ποτέ ξανά με τον Σεφερλή" - Ο Ουγγαρέζος μιλά για όλους και για όλα
26/11/2017 - 17:12

O Hovig στο Cup of Joy, και η "νέα εκτέλεση" του Gravity σε... ζεϊμπέκικο!

Hovig: Το...περίεργο ξεκίνημα, η σχέση του, και το φύλο του παιδιού που θα ήθελε να είχε
25/11/2017 - 18:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προδρόμου: Η Κυβέρνηση ενισχύει τον τομέα της υγείας ενόψει του ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Αντίστροφη μέτρηση για εισφορές και "πράσινο" φως για 303 θέσεις στα δημόσια νοσηλευτήρια

37χρονη ακούει την ποινή της για κλοπή χιλιάδων ευρώ από δικηγορικό γραφείο

Η υπάλληλος φέρεται να έκλεβε μετρητά κατά την αγορά χαρτοσήμων

Ελεύθερη υπό όρους η μητέρα που ξυλοκόπησε το 18μηνο βρέφος της

Τι δήλωσε στον Alpha, η Αναπληρώτρια Διευθύντρια Υπηρεσιών Κοινωνικής Ευημερίας
Ελλάδα

Τραγικό τέλος για τα τέσσερα άτομα που αγνοούνταν στη Κρήτη

Το αυτοκίνητο βρέθηκε θαμμένο κάτω από λάσπη σε βάθος τριών μέτρων

Κρήτη: Σε θρίλερ εξελίσσεται η επιχείρηση εντοπισμού τετραμελούς οικογένειας

Το μόνο που έχει εντοπιστεί είναι ένα τμήμα του αυτοκινήτου στο οποίο επέβαιναν

Σεισμός 4,3 Ρίχτερ "ταρακούνησε" τη Ζάκυνθο

Μέχρι στιγμής δεν έχουν αναφερθεί θύματα ή ζημιές από τη σεισμική δόνηση
Διεθνή

Παραιτήθηκαν επτά βουλευτές του Εργατικού Κόμματος

Εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους με τη στάση του Τζέρεμι Κόρμπιν ως προς το Brexit

Ζάεφ: Μεγάλη τιμή η ένταξη στο ΝΑΤΟ

Τι είπε σε συνέντευξή του ο πρωθυπουργός της Δημοκρατίας της Βόρειας Μακεδονίας

Μακραίνει η λίστα των νεκρών από τη γρίπη Α στη Ρουμανία

Ένα από τα τρία τελευταία θύματα του φονικού ιού είναι μία γυναίκα ηλικίας 27 ετών

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ