Ψυχαγωγία

Χριστίνα Παυλίδου: "Έγιναν θαύματα μπροστά στα μάτια μας" (ΒΙΝΤΕΟ)

H Xριστίνα Παυλίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Τζώρτζιας Παναγή "Cup of Joy" και μίλησε για όλα.

Η αγαπημένη ηθοποιός εκμυστηρεύτηκε τον ρόλο που την δυσκόλεψε πιο πολύ στη ζωή της όταν ήταν έγκυος.

Ήταν στο Μίλα μου, που υποδυόμουν μια ηρωίδα που έπασχε από λευχαιμία. Πέρασα πολλά στάδια που 'ημουν μεσα στο νοσοκομείο, να φαίνομαι χλωμή με μακιγιάζ να περνώ ψυχοφθόρα και το πιο δύσκολο είναι ότι σκεφτόμουν ότι το πέρναγε όλο αυτό. Με έριξε ψυχολογικά και είχα μια μικρή κατάθλιψη στις αρχές

Η Χριστίνα Παυλίδου μίλησε και για την σύγκριση με τη μητέρα της Άλκιστις Παυλίδου και πώς την αντιμετώπισε.

Δεν με φόβιζε η σύγκριση με τη μητέρα μου αλλά να αποδείξω ότι αξίζω. Πολλές φορές ειπώθηκαν ότι μας έδιναν ευκαιρίες εμένα και της αδερφής μου λόγω της μητέρας μου ή μετέπειτα λόγω του άντρα μου. Θεωρώ ότι ξεπεράστηκε όλο αυτό και αποδείξαμε τί είναι ο καθένας σε βάθος χρόνου.

π

Στη συνέχεια, εκμυστηρεύτηκε τη σχέση της με το θεό και τα βιώματα της

Δεν είχα πνευματικό, ούτε πήγαινα στην εκκλησία. Μετά τα 24 ένιωθα μια καμπή στη ζωή μου και ένιωσα ότι κάτι να μου λείπει, ένα κενό. Το κενό συμπληρώθηκλε έτσι. Αναζητήσα έναν πνευματικό  μαζί με τον άντρα μου. Ο πνευματικός μας, μας άλλαξε τη ζωή. Έγιναν θαύματα μπροστά στα μάτια μας. Πείστηκα ότι ήταν πέρα απο το εδώ και για 20 χρόνια είμασταν κοντά του. Παροτρύνω και τα παιδιά μου να είναι κοντά στο Θεό.

Η εκ των κορυφαίων ηθοποιών του νησιού μας έδωσε πληροφορίες και για την κινηματογραφική επιστροφή των "Βουράτε Γειτόνοι"

Ακόμα γράφεται το σενάριο, δεν είναι απλό. Είναι ταινία, όχι ένα επεισόδιο. Πρέπει να είναι προσεγμένη δουλειά, τα locations επίσης και μπορούν να γίνουν γυρίσματα στο εξωτερικό. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα είναι όλο το καστ του Βουράτε Γειτόνοι και θα θυμίζει λίγο Indiana Jones

Επόμενο άρθρο

Ο Γιάννης Πλούταρχος αποκάλυψε με ποια διάσημη ηθοποιό ήταν ερωτευμένος

Ο αγαπημένος τραγουδιστής μαγεύτηκε από την τσαχπινιά της
19/11/2017 - 15:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστίνα Παυλίδου:«Δεν θα ευχόμουν τα παιδιά μου να γίνουν ηθοποιοί»(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για το «Μπλε», τα παιδιά της και τις δυσκολίες του επαγγέλματος ..
17/10/2018 - 17:40

Χριστίνα Παυλίδου: "Έλεγαν ότι ο Γιώργος είναι ζευγάρι με την Άλκηστη Παυλίδου!"

Όλα όσα αποκάλυψε η γνωστή ηθοποιός και η αντίδρασή της
29/04/2018 - 17:32

Χριστόδουλος Μαρτάς: "Μας έκλεισαν απίστευτες πόρτες από την Κύπρο" -ΒΙΝΤΕΟ

"Δηλώνω ελεύθερος επαγγελματίας όχι ηθοποιός" - Όλα όσα αποκάλυψε στο Cup of Joy
16/12/2017 - 19:05

Mαρία Κορτζιά: "Ο λόγος που πήγα στην Δανία είναι για να στηρίζω τον Πιέρο"

Η καθημερινότητα της εκεί ως νοικοκυρά πλέον και η καινούργια της ζωής στην Κοπεγχάγη
09/12/2017 - 17:22

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Αν ήμουν αόρατος θα χούφτωνα την Ελένη Μενεγάκη στο στήθος"

"Δεν θα συνεργαζόμουν ποτέ ξανά με τον Σεφερλή" - Ο Ουγγαρέζος μιλά για όλους και για όλα
26/11/2017 - 17:12

O Hovig στο Cup of Joy, και η "νέα εκτέλεση" του Gravity σε... ζεϊμπέκικο!

Hovig: Το...περίεργο ξεκίνημα, η σχέση του, και το φύλο του παιδιού που θα ήθελε να είχε
25/11/2017 - 18:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ