Ψυχαγωγία

Χριστίνα Παυλίδου: "Έγιναν θαύματα μπροστά στα μάτια μας" (ΒΙΝΤΕΟ)

H Xριστίνα Παυλίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Τζώρτζιας Παναγή "Cup of Joy" και μίλησε για όλα.

Η αγαπημένη ηθοποιός εκμυστηρεύτηκε τον ρόλο που την δυσκόλεψε πιο πολύ στη ζωή της όταν ήταν έγκυος.

Ήταν στο Μίλα μου, που υποδυόμουν μια ηρωίδα που έπασχε από λευχαιμία. Πέρασα πολλά στάδια που 'ημουν μεσα στο νοσοκομείο, να φαίνομαι χλωμή με μακιγιάζ να περνώ ψυχοφθόρα και το πιο δύσκολο είναι ότι σκεφτόμουν ότι το πέρναγε όλο αυτό. Με έριξε ψυχολογικά και είχα μια μικρή κατάθλιψη στις αρχές

Η Χριστίνα Παυλίδου μίλησε και για την σύγκριση με τη μητέρα της Άλκιστις Παυλίδου και πώς την αντιμετώπισε.

Δεν με φόβιζε η σύγκριση με τη μητέρα μου αλλά να αποδείξω ότι αξίζω. Πολλές φορές ειπώθηκαν ότι μας έδιναν ευκαιρίες εμένα και της αδερφής μου λόγω της μητέρας μου ή μετέπειτα λόγω του άντρα μου. Θεωρώ ότι ξεπεράστηκε όλο αυτό και αποδείξαμε τί είναι ο καθένας σε βάθος χρόνου.

π

Στη συνέχεια, εκμυστηρεύτηκε τη σχέση της με το θεό και τα βιώματα της

Δεν είχα πνευματικό, ούτε πήγαινα στην εκκλησία. Μετά τα 24 ένιωθα μια καμπή στη ζωή μου και ένιωσα ότι κάτι να μου λείπει, ένα κενό. Το κενό συμπληρώθηκλε έτσι. Αναζητήσα έναν πνευματικό  μαζί με τον άντρα μου. Ο πνευματικός μας, μας άλλαξε τη ζωή. Έγιναν θαύματα μπροστά στα μάτια μας. Πείστηκα ότι ήταν πέρα απο το εδώ και για 20 χρόνια είμασταν κοντά του. Παροτρύνω και τα παιδιά μου να είναι κοντά στο Θεό.

Η εκ των κορυφαίων ηθοποιών του νησιού μας έδωσε πληροφορίες και για την κινηματογραφική επιστροφή των "Βουράτε Γειτόνοι"

Ακόμα γράφεται το σενάριο, δεν είναι απλό. Είναι ταινία, όχι ένα επεισόδιο. Πρέπει να είναι προσεγμένη δουλειά, τα locations επίσης και μπορούν να γίνουν γυρίσματα στο εξωτερικό. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα είναι όλο το καστ του Βουράτε Γειτόνοι και θα θυμίζει λίγο Indiana Jones

Επόμενο άρθρο

Ο Γιάννης Πλούταρχος αποκάλυψε με ποια διάσημη ηθοποιό ήταν ερωτευμένος

Ο αγαπημένος τραγουδιστής μαγεύτηκε από την τσαχπινιά της
19/11/2017 - 15:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστίνα Παυλίδου:«Δεν θα ευχόμουν τα παιδιά μου να γίνουν ηθοποιοί»(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για το «Μπλε», τα παιδιά της και τις δυσκολίες του επαγγέλματος ..
17/10/2018 - 17:40

Χριστίνα Παυλίδου: "Έλεγαν ότι ο Γιώργος είναι ζευγάρι με την Άλκηστη Παυλίδου!"

Όλα όσα αποκάλυψε η γνωστή ηθοποιός και η αντίδρασή της
29/04/2018 - 17:32

Χριστόδουλος Μαρτάς: "Μας έκλεισαν απίστευτες πόρτες από την Κύπρο" -ΒΙΝΤΕΟ

"Δηλώνω ελεύθερος επαγγελματίας όχι ηθοποιός" - Όλα όσα αποκάλυψε στο Cup of Joy
16/12/2017 - 19:05

Mαρία Κορτζιά: "Ο λόγος που πήγα στην Δανία είναι για να στηρίζω τον Πιέρο"

Η καθημερινότητα της εκεί ως νοικοκυρά πλέον και η καινούργια της ζωής στην Κοπεγχάγη
09/12/2017 - 17:22

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Αν ήμουν αόρατος θα χούφτωνα την Ελένη Μενεγάκη στο στήθος"

"Δεν θα συνεργαζόμουν ποτέ ξανά με τον Σεφερλή" - Ο Ουγγαρέζος μιλά για όλους και για όλα
26/11/2017 - 17:12

O Hovig στο Cup of Joy, και η "νέα εκτέλεση" του Gravity σε... ζεϊμπέκικο!

Hovig: Το...περίεργο ξεκίνημα, η σχέση του, και το φύλο του παιδιού που θα ήθελε να είχε
25/11/2017 - 18:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποιοί είναι οι νέοι ύποπτοι για το φόνο της Μary και την εξαφάνιση της Sierra;

Χειροπέδες σε 35χρονο & 30χρονο από την επαρχία Λευκωσίας που υπηρετούν στην Εθνική Φρουρά

Βουλή: Άναψαν τα αίματα με το Γερμανικό Ογκολογικό της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Με τον πρόεδρο του κέντρου να λέει θα πάει μέσω δικαιοσύνης για τα δεδουλευμένα τους

Νέες αντιπαραθέσεις μεταξύ Ιατρών και ΟΑΥ για την ιδιωτική ιατρική (ΒΙΝΤΕΟ)

Την γνωμάτευση του Γενικού Εισαγγελέα ζητούν οι Ιδιώτες Ιατροί
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

Μποτσουάνα: Εξορύχθηκε το μεγαλύτερο μπλε διαμάντι της χώρας

Αποτελεί μια εξαιρετική ανακάλυψη σε αυτή τη χώρα της Αφρικής

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ