Ψυχαγωγία

Χριστίνα Παυλίδου: "Έλεγαν ότι ο Γιώργος είναι ζευγάρι με την Άλκηστη Παυλίδου!"

Ο Γιώργος Τσιάκκας και η Χριστίνα Παυλίδου μίλησαν στο περιοδικό ΟΚ!, ως ένα από τα πιο αγαπημένα και επιτυχημένα ζευγάρια της εγχώριας showbiz.

Οι δυο τους μεταξύ άλλων απάντησαν και στην ερώτηση του δημοσιογράφου ποιο ήταν το χειρότερο πράγμα που γράφτηκε για εκείνους και τους έκανε έξαλλους. Η απάντηση και η παραδοχή θα σας εκπλήξει

κκ

Η Χριστίνα Παυλίδου, είπε γελώντας:

“Δεν γράφτηκε, απλώς ακούστηκε πως ο Γιώργος είναι ζευγάρι με την Άλκηστη (Παυλίδου)”

Επόμενο άρθρο

Σταματίνα Τσιμτσιλή:Η φωτογραφία από το μαιευτήριο με...εκλεκτή παρέα(ΦΩΤΟ)

Η ομάδα της εκπομπής της βρέθηκε στο πλευρό της λίγη ώρα πριν
29/04/2018 - 17:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστίνα Παυλίδου:«Δεν θα ευχόμουν τα παιδιά μου να γίνουν ηθοποιοί»(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για το «Μπλε», τα παιδιά της και τις δυσκολίες του επαγγέλματος ..
17/10/2018 - 17:40

Γιώργος Τσιάκκας:Όσα είπε για τη μεγάλη επιστροφή και τη νέα του σειρά-ΒΙΝΤΕO

Η πρώτη μετάδοση του τραγουδιού της σειράς "Μπλε" με την υπογραφή του Γιώργου Θεοφάνους..
24/09/2018 - 15:54

ΜΠΛΕ:Η πρώτη συνάντηση των πρωταγωνιστών για τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Η νέα σειρά του Γιώργου Τσιάκκα σε σκηνοθεσία του Στάμου Τσάμη ξεκίνησε και επισήμως...
31/07/2018 - 18:49

Είναι επίσημο! Αυτοί είναι οι πρωταγωνιστές και το όνομα της σειράς του Τσιάκκα

Τα κορυφαία ονόματα που "κλείδωσαν" στον Alpha Κύπρου
08/07/2018 - 14:43

Χριστίνα Παυλίδου: "Έγιναν θαύματα μπροστά στα μάτια μας" (ΒΙΝΤΕΟ)

H Xριστίνα Παυλίδου αποκαλύπτεται στο Cup of Joy -Η θρησκεία και η ταινία Βουράτε Γειτόνοι
19/11/2017 - 16:34

Bουράτε Γειτόνοι:H μεγάλη επιστροφή -Οι ηθοποιοί, η ιστορία και πού θα προβληθεί

Η Γιώργος Τσιάκκας και η Χριστίνα Παυλίδου τα είπαν όλα στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
08/09/2017 - 16:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ