Ψυχαγωγία

Δ. Βανδή: Mοιράζεται μαζί μας το υγιές και νόστιμο πρωϊνό που την κρατά σε φόρμα

Δέσποινα Βανδή...

Μια από τις πιο σέξυ παρουσίες στο καλλιτεχνικό στερέωμα. Και όταν ακούς την φράση "Οι 40αρες ίσον με δύο 20άρες", σίγουρα σε επίπεδο κορμιού το μυαλό σου, θα πάει στην δημοφιλή τραγουδίστρια.

βανδη

Η ίδια πέρα από σκληρή γυμναστική είναι μανιακή και με τη σωστή διατροφή. Και τι ποιο σημαντικό από ένα σωστό πρωϊνό, που αποτελεί το πιο σημαντικό γεύμα της ημέρας μας;

Η Δέσποινα Βανδή λοιπόν, ξέρει καλά το μυστικό! Ανέβασε μια φωτογραφία στο Instagram και μοιράστηκε μαζί μας συμβουλές για ένα νόστιμο, δυναμωτικό και υγιές πρωϊνό. Πάρτε μολύβι και χαρτί και ... κάντε το όπως την Δέσποινα.

 

  • Ένα ποτήρι νερό με λεμόνι για αρχή
  • και στη συνέχεια φαγοπυρο -που μοιάζει με κουακερ,
  • γάλα σόγιας και ...
  • μύρτιλλα!

Το πρώτο αποτοξινώνει... το δεύτερο είναι πολύ υγιεινό ,ωφέλιμο και δυναμωτικό

Επόμενο άρθρο

Πως θα σας φαινόταν τα παιδιά σας να γύριζαν την δική τους ταινία;

Καλοκαιρινές δραστηριότητες για παιδιά 5 – 12 ετών που θα τους μείνουν αξέχαστες
08/07/2017 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κυκλοφόρησε το νέο τραγούδι της Δέσποινας Βανδή - Δείτε το! (ΒΙΝΤΕΟ)

Έφερε το καλοκαίρι...χειμωνιάτικα και ενθουσίασε
15/01/2019 - 21:01

To "όχι" της Τάμτα στην... Βανδή για συνεργασία και ο λόγος της απόρριψης!

Η απόφαση της τραγουδίστριας και η άρνησή της να γίνει κριτής σε show
14/01/2019 - 10:27

H Δέσποινα Βανδή "ανεβαίνει" ξανά στο...σανίδι - Όλες οι λεπτομέρειες!(ΦΩΤΟ)

Δείτε στο πλευρό ποιου γνωστού ηθοποιού θα πρωταγωνιστήσει
29/12/2018 - 12:45

H φωτογραφία του Σαλβίνι που ξεσήκωσε θύελλα αντιδράσεων (ΦΩΤΟ)

Η selfie με το πρωινό, λίγες ώρες μετά το σεισμό στη Κατάνια, έδωσε τροφή για σχόλια
26/12/2018 - 19:45

Η Δέσποινα Βανδή πιο λαμπερή από ποτέ μας εύχεται "Καλά Χριστούγεννα"! (ΦΩΤΟ)

Το εντυπωσιακό φόρεμα και οι ευχές της τραγουδίστριας....
24/12/2018 - 15:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενδιαφέρον από εταιρείες με πλοία Ferry για εγγραφή στο Κυπριακό νηολόγιο

Βρετανικές ναυτιλιακές εταιρείες θέλουν να βάλουν Κυπριακή σημαία

Χειροπέδες σε 38χρονο για υπόθεση κλοπής στη Πάφο

Η σύλληψη έγινε όταν έφτασε μαρτυρία στην Αστυνομία εναντίων του

Μετράμε αντίστροφα για το καρναβάλι και η Λεμεσός πιάνει δουλειά (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δύο νέες Βασίλισσες του φετινού Καρναβαλιού είναι γνωστές Λεμεσιανές καρναβαλίστριες
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"

Γλίστρησε το βρέφος από τα χέρια της μετά τον τοκετό και πέθανε

Σοκάρει η υπόθεση παιδοκτονίας στη Θεσσαλονίκη - Το νεογέννητο βρέθηκε νεκρό σε σάκο
Διεθνή

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

Τέλος στον εφιάλτη των 69 επιβατών της πτήσης Aeroflot

Το αεροπλάνο προσγειώθηκε όταν έπεισαν τον αεροπειρατή ότι χρειάζεται ανεφοδιασμός

Θρίλερ σε πτήση της Aeroflot που εκτελούσε το δρομολόγιο Σουργκούτ-Μόσχα

Αεροπειρατής κρατά ομήρους 67 άτομα, πλήρωμα και επιβάτες

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ