Ψυχαγωγία

Δανάη Παππά: Η δήλωση για τη σχέση της με τον Στέφανο Μιχαήλ(ΒΙΝΤΕΟ)

Στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμιτσιλή «Happy Day» μίλησε η πρωταγωνίστρια της επιτυχημένης σειράς του Alpha «Το Τατουάζ», Δανάη Παππά. Η Δανάη μίλησε μεταξύ άλλων για τις ερωτικές σκηνές που έχει στην σειρά αλλά και ποια ήταν η αντίδραση των γονιών της όταν την είδαν σε αυτές τις σκηνές δηλώνοντας:

Δεν είναι εύκολο ένας γονιός να βλέπει το παιδί του στις ερωτικές σκηνές. Δεν είναι τόσο extreme αυτό που γίνεται στη σειρά. Πιο πολύ με δυσκόλεψε το να έχω πολλά λόγια γιατί η ερωτική σκηνή είναι το σώμα μου, το έχω δουλέψει

Όσον αφορά την προσωπική της ζωή η όμορφη ηθοποιός την χαρακτήρισε ως «ανύπαρκτη»  ενώ για τις φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον συμπρωταγωνιστή της Στέφανο Μιχαήλ ανέφερε:

Η προσωπική μου ζωή είναι ανύπαρκτη, οπότε δεν με νοιάζει που μου φόρτωσαν σχέση με τον Στέφανο. Είναι κάτι το οποίο το περιμέναμε, το ξέραμε, ήμασταν προετοιμασμένοι

Επόμενο άρθρο

Αλέξανδρος Μπουρδούμης: Ξανά ερωτευμένος!(ΦΩΤΟ)

Η έξοδος του με γνωστή ηθοποιό που πυροδότησε τις φήμες για νέο έρωτα ανάμεσα τους…
17/10/2018 - 13:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δανάη Παππά: Nτύθηκε... νυφούλα και μαγνητίζει τα βλέμματα! (ΦΩΤΟ)

Η πρόβα νυφικού της πρωταγωνίστριας του "Τατουάζ"
13/01/2019 - 12:46

Γιώργος Αγγελόπουλος:Η εξομολόγηση για τις ερωτικές σκηνές στο "Τατουάζ"(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δηλώσεις του Ντάνου που άφησαν τη Φαίη Σκορδά άφωνη....
10/01/2019 - 15:10

H Δανάη Παππά "ξεκαθαρίζει" αν είναι σε σχέση με τον Στέφανο Μιχαήλ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η σειρά, ο χωρισμός της και οι φήμες για το όνομά της...
02/01/2019 - 17:18

Η αμηχανία των Μιχαήλ και Παππά όταν ο Λούης τους ζήτησε να φιληθούν(ΒΙΝΤΕΟ)

Το τηλεοπτικό ζευγάρι σε στενό μαρκάρισμα από τον Πατσαλίδη
06/12/2018 - 19:01

H ατάκα της Δανάης Παππά για τον σύντροφό της που...σόκαρε τον Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το ξεκαρδιστικό τρέιλερ του "Λούης Night Show" και όλα όσα θα γίνουν
06/12/2018 - 10:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διπλό φονικό Στροβόλου: Eπιστροφή στη σκηνή του εγκλήματος (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η σύνθεση του δικαστηρίου στο σπίτι των θυμάτων για υποδείξεις σκηνών

Και τι δεν βρήκε η Αστυνομία σε οικία 35χρονου στην Ορόκλινη

Του πέρασαν χειροπέδες και θα οδηγηθεί ενώπιον Δικαστηρίου

Πως να μην "πέσετε" θύματα κλοπής από αυτοκίνητο

Οι συμβουλές της Αστυνομίας για πρόληψη του φαινομένου
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

Τέλος στον εφιάλτη των 69 επιβατών της πτήσης Aeroflot

Το αεροπλάνο προσγειώθηκε όταν έπεισαν τον αεροπειρατή ότι χρειάζεται ανεφοδιασμός

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 11:00ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ