Ψυχαγωγία

Δανάη Παππά: Nτύθηκε... νυφούλα και μαγνητίζει τα βλέμματα! (ΦΩΤΟ)

Η Δανάη Παππά, πρωταγωνίστρια της σειράς του Alpha, "Τατουάζ", είναι ένα από τα πιο φρέσκα πρόσωπα στην ελλαδική και κυπριακή τηλεόραση και από τα πιο ταλαντούχα κορίτσια που έχουν εισχωρήσει στην υποκριτική τα τελευταία χρόνια. Η ίδια ενώ φημολογείται έντονα ότι είναι σε σχέση με τον Στέφανο Μιχαήλ, δεν έχει παραδεχτεί κάτι. 

Η 22χρονη ηθοποιός ντύθηκε νυφούλα και ενθουσίασε τα social media και το κοινό που την είδε. Ο λόγος; Μια εκδήλωση , στην οποία Ελληνίδες celebrities φοράνε νυφικά και κάνουν catwalk για καλό σκοπό. Ανάμεσα στις γυναίκες που θα λάβουν μέρος φέτος είναι και η Δανάη και ήδη ξεκίνησε τις πρόβες νυφικού.

Δες τις φωτογραφίες:

danai

danai

pappa

Επόμενο άρθρο

Αυτή θα είναι η εκπρόσωπος της Ελλάδας στην Eurovision (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Η Ελληνίδα Amy Winehouse, ετοιμάζει βαλίτσες για Eurovision
13/01/2019 - 12:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Μαρία Κορτζιά στην τελευταία της πρόβα για το νυφικό της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα νυφικά θα φορέσει και όσα αποκάλυψε για το νυφικό της λίγο πριν τον γάμο με τον Πιέρο
04/11/2019 - 16:25

Δανάη Παππά - Λάμπρος Λάζαρης: Δεν κρύβουν τον έρωτα τους! (ΦΩΤΟ)

Δείτε που πέτυχε το ερωτευμένο ζευγάρι ο φωτογραφικός φακός
29/10/2019 - 10:46

Αποκάλυψη για Στέφανο Μιχαήλ-Δανάη Παππά:Έκαναν unfollow ο ένας τον άλλον (ΦΩΤΟ)

Οι φίλοι, συνεργάτες και σύμφωνα με τις φήμες πρώην ζευγάρι ήρθε σε...ρήξη
17/10/2019 - 16:50

Δανάη Παππά: "Προσβαλλόμουν. Ήθελα να αρπάξω το τηλέφωνο και να μιλήσω άσχημα"

Όσα δήλωσε για τα δημοσιεύματα που της χρεώνουν κάθε εβδομάδα διαφορετικό σύντροφο…
11/10/2019 - 08:51

H Mαρία Κορτζιά ντύθηκε...νυφούλα δια χειρός Ανδρέα Ζαννετίδη(ΦΩΤΟ)

Δείτε το πανέμορφο μοντέλο λίγους μήνες πριν το γάμο της με τον Πιέρο Σωτηρίου
19/09/2019 - 12:58

Η Δανάη Παππά ανάρτησε πρώτη φορά φωτογραφία με τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο με τον αγαπημένο της από το ταξίδι της
10/09/2019 - 13:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος στη Δρούσεια που θα μπορούσε να θέσει πυρκαγιά"

Έξω φρενών οι κάτοικοι της χερσονήσου του Ακάμα που κάνουν λόγο για στοχοποίηση τους

Δρ. Okan Dağlı: Ο πρώτος Τουρκοκύπριος γιατρός που συμμετέχει στο ΓεΣΥ

Εξηγεί γιατί "γεννήθηκε" η ανάγκη εγγραφής ενός Τουρκοκύπριου γιατρού στο νέο σύστημα

Άγνωστοι νυχτοβάτες βανδάλισαν το Λύκειο Λινόπετρας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Έβαλαν φωτιά σε τρείς αίθουσες διδασκαλίας, έσπασαν τζάμια και έγραψαν συνθήματα
Ελλάδα

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Ετοιμάζεται να επιστρέψει στη Γη το Hayabusa2 μετά τον αστεροειδή Ριούγκου

Επιστρέφει με δείγματα πέντε χρόνια μετά την εκτόξευσή του

Γάζα: Έξι άμαχοι νεκροί, ανάμεσά τους και παιδί 7 ετών

Αυξάνει τον απολογισμό των θυμάτων των εχθροπραξιών μέσα σε 48 ώρες σε τουλάχιστον 32 νεκρ

Στους ΥΠΕΞ παρέπεμψαν την επίλυση των S-400 Τραμπ και Ερντογάν

"Υπάρχουν πολλές εναλλακτικές λύσεις. Κάτι θα βρούμε. Προβλέπω ότι κάτι θα βρούμε"

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ