Ψυχαγωγία

Δανάη Παππά: Nτύθηκε... νυφούλα και μαγνητίζει τα βλέμματα! (ΦΩΤΟ)

Η Δανάη Παππά, πρωταγωνίστρια της σειράς του Alpha, "Τατουάζ", είναι ένα από τα πιο φρέσκα πρόσωπα στην ελλαδική και κυπριακή τηλεόραση και από τα πιο ταλαντούχα κορίτσια που έχουν εισχωρήσει στην υποκριτική τα τελευταία χρόνια. Η ίδια ενώ φημολογείται έντονα ότι είναι σε σχέση με τον Στέφανο Μιχαήλ, δεν έχει παραδεχτεί κάτι. 

Η 22χρονη ηθοποιός ντύθηκε νυφούλα και ενθουσίασε τα social media και το κοινό που την είδε. Ο λόγος; Μια εκδήλωση , στην οποία Ελληνίδες celebrities φοράνε νυφικά και κάνουν catwalk για καλό σκοπό. Ανάμεσα στις γυναίκες που θα λάβουν μέρος φέτος είναι και η Δανάη και ήδη ξεκίνησε τις πρόβες νυφικού.

Δες τις φωτογραφίες:

danai

danai

pappa

Επόμενο άρθρο

Αυτή θα είναι η εκπρόσωπος της Ελλάδας στην Eurovision (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Η Ελληνίδα Amy Winehouse, ετοιμάζει βαλίτσες για Eurovision
13/01/2019 - 12:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δανάη Παππά: Ποζάρει με το μπικίνι της στην εξωτική...Κούβα (ΦΩΤΟ)

Το φωτογραφικό άλμπουμ του ταξιδιού της που θα λατρέψεις
15/01/2020 - 19:42

"Παράδοση κατ'οίκον" με καλεσμένη την... just married Μαρία Κορτζιά!

Κυριακή 21:15 στον Alpha Κύπρου με εκπλήξεις και...συγκινήσεις
14/01/2020 - 17:54

Κατερίνα Καινούργιου: Ξεκίνησε να "δοκιμάζει"...νυφικά (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δείχνει την πρώτη της επιλογή - Άρχισε τις προετοιμασίες για το γάμο;
12/01/2020 - 10:19

Γάμος Κορτζιά - Σωτηρίου: Το δέυτερο νυφικό και η "είσοδος" στην πίστα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Πιέρος και η Μαρία Σωτηρίου πιο ευτυχισμένοι από ποτέ
28/12/2019 - 22:03

Μαρία Κορτζιά: Δείτε το εντυπωσιακό νυφικό που επέλεξε (ΒΙΝΤΕΟ)

Το παραμυθένιο νυφικό, το στυλ που επέλεξε και η είσοδος της στα "αλλάματα"
28/12/2019 - 14:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναζητείται οδηγός που χτύπησε 23χρονο μοτοσικλετιστή και έφυγε από τη σκηνή

Σοβαρό τροχαίο ατύχημα στο Παραλίμνι με τον τραυματισμό διανομέα φαγητού

Συνελήφθη κοινοτάρχης χωριού στην επαρχία Πάφου

Φέρεται να απέσπασε από το κοινοτικό ταμείο ποσό ύψους 6 περίπου χιλιάδων ευρώ

Γεννήθηκε εν μέσω πανδημίας και τη λένε...Κορώνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το δεύτερο νεογνό θα βαφτιστεί από τους επισκέπτες του πάρκου
Ελλάδα

Ιδού η λίστα με τις 29 χώρες από τις οποίες θα δέχεται επισκέπτες η Ελλάδα

Διαμορφώθηκε μετά από εισήγηση της Eπιτροπής Λοιμωξιολόγων

Ενοχλεί η φιέστα που ετοιμάζει η Άγκυρα στην Αγία Σοφιά, λέει ο Στέλιος Πέτσας

Η αντίδραση της ελληνικής κυβέρνησης για το νέο "σόου" του Τούρκου Προέδρου

Δύο νέοι θάνατοι και τρία κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Δεκαέξι πολίτες νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας
Διεθνή

Τερματίζει τη σχέση των ΗΠΑ με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας ο Τραμπ

"Ο κόσμος χρειάζεται απαντήσεις από Κίνα σχετικά με τον ιό., ρέπει να έχουμε διαφάνεια"

Για δολοφονία κατηγορείται ο αστυνομικός που γονάτισε στο λαιμό του Φλόιντ

Αναμένονται κατηγορίες εναντίον των άλλων 3 αξιωματικών που εμπλέκονται στο περιστατικό

Νέο επεισόδιο Τραμπ-Τwitter: Απειλεί με ρύθμιση ο Αμερικανός Πρόεδρος

Το Twitter παρενέβη εκ νέου σε ανάρτηση του Αμερικανού Προέδρου

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 30/05/2020 - 08:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ