Ψυχαγωγία

"Deal": Η καλύτερη συμφωνία που έκλεισες ποτέ, επιστρέφει!

Το «Deal» επιστρέφει στον ALPHA ΚΥΠΡΟΥ! Μετά από ένα μικρό, απαραίτητο διάλειμμα, το Deal επιστρέφει ανανεωμένο και απόλυτα συμμορφωμένο με τις νέες συνθήκες, την Τρίτη 26 Μαΐου στις 17.40.

Οι παίκτες βρίσκονται στις θέσεις τους, τα κουτιά γεμίζουν χρήματα, ο Τραπεζίτης συνδέει και πάλι το τηλέφωνό του και ο Χρήστος Φερεντίνος ανυπομονεί να κάνει αυτό που ξέρει καλύτερα, να σε διασκεδάσει.

Αγωνία, χιούμορ, ρίσκο, 60.000 ευρώ, είκοσι δύο κουτιά-έκπληξη, αλλά και το μαγικό κουτί με το νούμερο 23.

Το «Deal» έρχεται στο εντυπωσιακό του πλατό, με περισσότερα κέρδη, χωρίς κοινό, αλλά με τους τηλεθεατές να παίζουν και αυτοί από το σπίτι τους, κερδίζοντας καθημερινά 250 ευρώ.

«Deal»: Η καλύτερη συμφωνία που έκλεισες ποτέ!

Καθημερινά στις 17:40 στον ALPHA ΚΥΠΡΟΥ

Επόμενο άρθρο

Ε. Μενεγάκη: Η πρώτη ανάρτηση μετά την αποκάλυψη για την αποχώρηση της (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια που δημοσίευσε και τα στενάχωρα σχόλια των διαδικτυακών της φίλων
22/05/2020 - 07:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

H «Αντελίνα, χτυπά το κουδούνι» στον ALPHA Κύπρου! (BINTEO)

Πότε κάνει πρεμιέρα το πολυαναμενόμενο τηλεπαιχνίδι που έρχεται να μοιράσει λεφτά;
26/05/2020 - 16:12

O Xρήστος Φερεντίνος επισκέπτεται τη Τράπεζα ως άλλος...."ninja" (ΦΩΤΟ)

Με κουκούλα και όλα τα απαραίτητα μέτρα προστασίας λόγω του κορωνοϊού
07/04/2020 - 14:38

H συγκινητική πρόταση γάμου στο "Deal" και τα δάκρυα on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας που βρήκε το "κουτί" του...και το μεγάλο ποσό που κέρδισαν
25/02/2020 - 10:50

Και όμως η Μέγκαν Μαρκλ ήταν το κορίτσι του... Deal (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Στεκόμουν για ατέλειωτη ώρα, πάνω σε κάτι φτηνιάρικες, τρομερά άβολες δωδεκάποντες γόβες"
26/01/2020 - 17:30

O τραπεζίτης του Deal αποκαλύπτεται για πρώτη φορά!

Μιλάει για τον ευατό του και τους υπολογισμούς - Τον έχουμε δει μπροστά από τις κάμερες;
20/01/2020 - 09:53

Φερεντίνος: "Tο...Deal είναι ένα σίγουρο χαρτί στη δική μας τηλεοπτική τράπουλα"

Δυναμική επιστροφή για το αγαπημένο τηλεπαιχνίδι - Εκπλήξεις και bonus προσφορές
12/01/2020 - 12:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Την έναρξη της ενδονοσοκομειακής φροντίδας υγείας στο ΓεΣΥ ανακοινώνει ο ΟΑΥ

Kαλεί τους δικαιούχους να επιδείξουν υπομονή και κατανόηση

Η ανακοίνωση του Υπουργείου Υγείας για το νέο κρούσμα σε σχολείο

"Έχει απολυμανθεί και θα επαναλειτουργήσει κανονικά"
Ελλάδα

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου
Διεθνή

Οι αστροναύτες του Dragon έφτασαν στον Διεθνή Διαστημικό Σταθμό (BINTEO)

Ρόμπερτ Μπένκεν και Ντάγκλας Χάρλεϊ γράφουν την δική τους ιστορία..

Το σύνθημα «δεν μπορώ να ανασάνω» εξαπλώνεται στις ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Η απειλή του Τραμπ, η κινητοποίηση της Εθνοφρουράς και η οργή που ξεχειλίζει..

Καταγράφηκε ο πρώτος θάνατος από κορωνοϊό στη Ρουάντα

65χρονος απεβίωσε σε ειδική κλινική για την covid-19 όπου λάμβανε θεραπεία

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 20:15ALPHA NEWS