Ψυχαγωγία

Δείτε την Γωγώ Αλεξανδρινού, 41 χρόνια πριν στην αγκαλιά του μπαμπά της(ΦΩΤΟ)

Η Γωγώ Αλεξανδρινού έκανε ένα throwback μέσα από τα social media της και "ανέβασε" στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook, μια φωτογραφία από την παιδική της ηλικία.

Η αγαπημένη παρουσιάστρια και δημοσιογράφος 41 χρόνια πριν μας χαρίζει μέσα από μια φωτογραφία το χαμόγελο της στους ώμους του πατέρα της, τον οποίο και χαρακτηρίζει ως... αδυναμία.

Δείτε το σχετικό post, τη λεζάντα που συνόδευσε αλλά και την Γωγώ... μικρή!

 

Ο μπαμπάκας μου και γω... πρόσφατα...το 1977! Αδυναμίες...

γωγω

Επόμενο άρθρο

Σάντρα Μπούλοκ-Κέιτ Μπλάνσετ: Η νέα μάσκα... ανδρικών γενννητικών οργάνων

Μυστικά ομορφιάς από μια περιτομή στα πιο ακριβά σαλόνια ομορφιάς
17/03/2018 - 10:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Celebrities περπάτησαν ως μοντέλα στην πασαρέλα για καλό σκοπό (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μανούλες με τα παιδιά τους και διάσημοι από τον χώρο της τηλεόρασης σε νέο ρόλο
21/11/2019 - 17:55

Aριστοτέλους-Αλεξανδρινού-Ευαγγέλου:Η πρωινή γυμναστική και οι..."θυσίες"(ΦΩΤΟ)

Οι εγχώριοι celebrities του νησιού πήραν τους personal trainers και ξεκίνησαν τις κάμψεις
16/11/2019 - 12:13

O Σον έγινε... ομπρέλα για να μη βραχεί παιδάκι από τη βροχή (ΒΙΝΤΕΟ)

Εξαιρετική κίνηση από τον Νοτιοκορεάτη ποδοσφαιριστή της Τότεναμ
11/11/2019 - 18:32

Σοκαριστικό ατύχημα στις Πλάτρες με τραυματία πατέρα και παιδάκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Το αγωνιστικό όχημα παρέκκλινε της πορείας του και βγήκε εκτός πίστας
21/10/2019 - 14:13

Ώρες αγωνίας για 2χρονο όταν σφήνωσε το πόδι του σε πισίνα

Πως κατάφερε η Πυροσβεστική Υπηρεσία να δώσει τέλος στην περιπέτεια του μικρού
25/09/2019 - 07:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΠΑΣΕΣΙ: Φόβους για νέο κύμα φυγής γιατρών από τα κρατικά νοσηλευτήρια

Σε κίνδυνο η συνέχιση του βασικού ρόλου των δημοσίων νοσηλευτηρίων ως ραχοκοκαλιά του ΓεΣΥ

Τι ξεκαθαρίζουν οι οργανωμένοι γονείς για τις τετράμηνες εξετάσεις

"Η Παιδεία του τόπου δεν χωρά ούτε κομματικούς χρωματισμούς, ούτε προσωπικές φιλοδοξίες"

Οκτώ χρόνια από την ημέρα που το "EDRO 3" εξέπεμψε SOS (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Η ιστορία του πλοίου που παραμένει ένα από τα καλύτερα αξιοθέατα της Πάφου
Ελλάδα

Δεν θα υπάρξει θερμό επεισόδιο με τη Τουρκία λέει ο Σύμβουλος Εθνικής Ασφάλειας

"Δεν θα επιτρέψουμε τουρκικό γεωτρύπανο να επιχειρήσει στην ελληνική ΑΟΖ"

Οκτάχρονος «Αϊνστάιν» εντυπωσιάζει με τις επιδόσεις του στα μαθηματικά

Έχει υψηλό IQ 140 και είναι μόλις στην τρίτη Δημοτικού

Άτυπο πρόγευμα εργασίας 20 ΥΠΕΞ της ΕΕ διοργανώνει ο Ν. Δένδιας

"Εντάσσεται σε σειρά ενεργειών της διπλωματίας να στηρίξει εμπράκτως τη διεύρυνση της ΕΕ"
Διεθνή

Προσφεύγει στον ΠΟΕ η Γαλλία κατά ΗΠΑ για φόρους σε σαμπάνια και άλλα προϊόντα

"Είμαστε έτοιμοι να πάμε την υπόθεση σε κάποιο διεθνή θεσμό"

Τουρκία: Επεξεργάζεται σχέδιο για την απαλλαγή των τραπεζών από τα ΜΕΔ

Η επιτυχία θα εξαρτηθεί από τη δύναμη του ιδιωτικού τομέα, τις επενδύσεις και τις εξαγωγές

Χονγκ Κονγκ: Χιλιάδες διαδηλωτές σε πορεία για την ημέρα Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων

Έξι μήνες από τότε που για πρώτη φορά ένα εκατομμύριο άνθρωποι βγήκαν στους δρόμους

tv news

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

4 νέες αληθινές ιστοριές, που θα μεταφέρουν δυνατά μηνύματα ανθρωπιάς και αγάπης

Ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο στο «Soundtrack Of Love» αυτή την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 08/12/2019 - 20:20ALPHA NEWS