Ψυχαγωγία

Δημοσιογράφος νόμιζε ότι έκλεισαν οι κάμερες και παρίστανε τον... τραγουδιστή!

Έγινε viral μέσα σε λίγες ώρες, και όχι άδικα!

Ο λόγος για ένα βίντεο, με πρωταγωνιστή έναν από τους ρεπόρτερ της ΕΡΤ, Λάμπρος Παναγιώτου, οποίος βρισκόταν έξω από τη Βουλή για το καθιερωμένο ρεπορτάζ.

Ο γνωστός δημοσιογράφος, ολοκληρώνοντας, τα λεγόμενά του, η παρουσιάστρια του δελτίου ειδήσεων, Βασιλική Χαϊνά, τον αποχαιρέτησε, αλλά η κάμερα και τα μικρόφωνα δεν έκλεισαν! Και τότε έγινε το... "μοιραίο"!

Ο δημοσιογράφος πιστεύοντας πως βρισκόταν εκτός αέρα άρχισε να παριστάνει τον… τραγουδιστή!

Δείτε το σχετικό ρεπορτάζ και... γελάστε ελεύθερα!

Επόμενο άρθρο

Ελένη Φουρέιρα:"Το number one το είχε πει πρώτα η Βίσση-Αυτή θα πήγαινε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η απάντησή της στην κριτική του Σφακιανάκη, το κρυολόγημά της αλλά στην Παπαρίζου
26/04/2018 - 14:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με ποιον γνωστό τραγουδιστή ήταν σε σχέση η Έλλη Κοκκίνου και δεν το ξέραμε;

Το αποκάλυψε ο ίδιος σε πρόσφατη συνέντευξή του
20/06/2020 - 16:21

ΒΙΝΤΕΟ: "Άιντε κάντε όλοι στην μπάντα για να μην κολλήσω κορωνοϊό..."

Η παραλλαγή του γνωστού τραγουδιού "Ο Σαλονικιός"΄που έγινε viral στο διαδίκτυο!
14/03/2020 - 09:25

"Oι γονείς μου έχουν μηχανάκι της Agb και με παρακολουθούν όταν βγαίνω"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη γνωστού τραγουδιστή και όσα δήλωσε για τα προσωπικά του
18/01/2020 - 16:06

Πάνος Καλίδης: To πρώτο μήνυμα μετά την περιπέτεια με την υγεία του (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τι δήλωσε για το ατύχημα που είχε με το...γιο του και τον "έστειλε" στο νοσοκομείο
15/01/2020 - 09:07

Ρίκι Μάρτιν: Έγινε για...τέταρτη φορά πατέρας με τον σύζυγό του(ΦΩΤΟ)

Το φύλο, το όνομα και η πρώτη φωτογραφία στην αγκαλιά των μπαμπάδων του
30/10/2019 - 10:59

Αργυρός:Κάνει το πιο εντυπωσιακό photoshop και μας δείχνει το σπίτι του...(ΦΩΤΟ)

Το σαλόνι, η φωτογραφία και το "ησυχαστήριο" του
05/08/2019 - 10:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επίδομα σε καλλιτέχνες: Από την ερχόμενη εβδομάδα η καταβολή στους δικαιούχους

Το Υπουργείο Παιδείας γνωστοποιεί τις διαδικασίες που ακολουθήθηκαν για την παραχώρηση

Ξαναστέλνουν το πλοίο της τουρκικής εισβολής στο Πέντε Μίλι (ΦΩΤΟ)

Το μετέτρεψαν σε "μουσείο" και θα εκτίθεται στα κατεχόμενα από τις 20 Ιουλίου

Ο αναθεωρημένος κατάλογος των χωρών για πτήσεις προς Κύπρο

Πως διαμορφώνεται η λίστα και για ποιους ταξιδιώτες απαιτείται τεστ
Ελλάδα

28 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, κανένας νέος θάνατος το τελευταίο 24ωρο

Ο αριθμός των περιστατικών της νόσου Covid-19 ανέρχεται πλέον σε 3.486

Ερντογάν εναντίον όλων για την Αγία Σοφία

"Επίθεση κατά των κυριαρχικών δικαιωμάτων της χώρας μας"

Στο Πήλιο μέσω Βουλγαρίας ο πατέρας του Μπόρις Τζόνσον παρά τις απαγορεύσεις

Η κίνησή του προκάλεσε αντιδράσεις τόσο στο Λονδίνο όσο και στην Ελλάδα
Διεθνή

Ανοίγουν μετά από τρεις μήνες οι βρετανικές παμπ

Άλλο οι κυβερνητικές οδηγίες και άλλο οι αυστηροί κανόνες, λένε ιδιοκτήτες

Ο Jean Castex ο νέος Πρωθυπουργός της Γαλλίας

Αναλαμβάνει μετά την παραίτηση του Έντουαρντ Φίλιπ

tv news

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

Η πληροφορία ότι η Μελίτη μπορεί να μην ζει βυθίζει στο πένθος την οικογένεια...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 03/07/2020 - 20:20ALPHA NEWS