Ψυχαγωγία

Δημοσιογράφος νόμιζε ότι έκλεισαν οι κάμερες και παρίστανε τον... τραγουδιστή!

Έγινε viral μέσα σε λίγες ώρες, και όχι άδικα!

Ο λόγος για ένα βίντεο, με πρωταγωνιστή έναν από τους ρεπόρτερ της ΕΡΤ, Λάμπρος Παναγιώτου, οποίος βρισκόταν έξω από τη Βουλή για το καθιερωμένο ρεπορτάζ.

Ο γνωστός δημοσιογράφος, ολοκληρώνοντας, τα λεγόμενά του, η παρουσιάστρια του δελτίου ειδήσεων, Βασιλική Χαϊνά, τον αποχαιρέτησε, αλλά η κάμερα και τα μικρόφωνα δεν έκλεισαν! Και τότε έγινε το... "μοιραίο"!

Ο δημοσιογράφος πιστεύοντας πως βρισκόταν εκτός αέρα άρχισε να παριστάνει τον… τραγουδιστή!

Δείτε το σχετικό ρεπορτάζ και... γελάστε ελεύθερα!

Επόμενο άρθρο

Ελένη Φουρέιρα:"Το number one το είχε πει πρώτα η Βίσση-Αυτή θα πήγαινε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η απάντησή της στην κριτική του Σφακιανάκη, το κρυολόγημά της αλλά στην Παπαρίζου
26/04/2018 - 14:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ρίκι Μάρτιν: Έγινε για...τέταρτη φορά πατέρας με τον σύζυγό του(ΦΩΤΟ)

Το φύλο, το όνομα και η πρώτη φωτογραφία στην αγκαλιά των μπαμπάδων του
30/10/2019 - 10:59

Αργυρός:Κάνει το πιο εντυπωσιακό photoshop και μας δείχνει το σπίτι του...(ΦΩΤΟ)

Το σαλόνι, η φωτογραφία και το "ησυχαστήριο" του
05/08/2019 - 10:10

O Νίκος Μακρόπουλος έρχεται για μια μοναδική εμφάνιση στην Πόλη Χρυσοχούς!

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες για τη διασκεδαστική βραδιά με τον δημοφιλή τραγουδιστή
01/08/2019 - 22:48

Λούης Γεωργίου: Ποζάρει ημίγυμνος στο κρεβάτι και κάνει...story(ΦΩΤΟ)

Οι sexy φωτογραφίες του Κύπριου τραγουδιστή και τα κολακευτικά σχόλια
20/07/2019 - 18:10

Με λαούτα και βιολιά είπαν το τελευταίο αντίο στον Ηλία Κουλουμή (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Κηγδεύτηκε στο Φρέναρος ο καταξιωμένος λαϊκός ποιητής και αυτοδίδακτος μουσικός
07/05/2019 - 14:02

Ο Μάκης Δημάκης έρχεται στην Κύπρο για μία μοναδική βραδιά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες της εμφάνισης του λαϊκού τραγουδιστή
22/03/2019 - 01:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα μπουντρούμια του Αττίλα Ελληνοκύπρια για ένα πορτοφόλι

Συνελήφθη τρεις ημέρες μετά την κλοπή όταν προσπάθησε να περάσει ξανά το οδόφραγμα

Στόχος τρομοκρατικών οργανώσεων ο Πρόεδρος της Εβραϊκής Κοινότητας Κύπρου

Ουδεμία σχέση με το κατασκοπεύτικό βαν και την ιδιωτική εταιρεία υπηρεσιών παρακολούθησης

Πλοιάριο με 100 μετανάστες ανοιχτά του Κάβο Γκρέκο

Τους εγκατέλειψε μεσοπέλαγα ο καπετάνιος και ρυμουλκούνται από τη Λιμενική
Ελλάδα

Η απίστευτη δικαιολογία 52χρονου που βίαζε επί πέντε χρόνια την κόρη του

Έσπασε τη σιωπή της 22χρονη φοιτήτρια για τον εφιάλτη που ζούσε στα χέρια του πατέρα της

Νυχτοβάτες ανατίναξαν sex shop στην Ιερά Οδό (ΦΩΤΟ)

Προκλήθηκαν εκτεταμένες ζημιές στο κατάστημα λόγω της έκρηξης

Γράμμα 7χρονης στον Άγιο Βασίλη, ζητάει φαγητό και σπίτι για την οικογένειά της

H επιστολή βρέθηκε σε γραμματοκιβώτιο στο Λίβερπουλ συγκινώντας την τοπική κοινότητα
Διεθνή

Μετατρέπουν το σπίτι όπου γεννήθηκε ο Χίτλερ σε αστυνομικό τμήμα

Θέλουν να σταματήσει να γίνεται τόπος προσκυνήματος για τους νεοναζί

Πέθαναν ακαριαία μετά από "βουτιά" θανάτου σε τρύπα με καυτό νερό (ΦΩΤΟ)

Τραγωδία στη Ρωσία - Είχε σπάσει σωλήνας ύδρευσης, σύμφωνα με τις πρώτες εκτιμήσεις

Σε ποια χώρα δόθηκε εντολή να συλλαμβάνονται όσοι ... ατμίζουν δημοσίως

Θα κατάσχεται και το ηλεκτρονικό τους τσιγάρο ως "τεκμήριο"

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/11/2019 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ