Ψυχαγωγία

Δεν τον έχετε ξαναδεί! Ο Τανιμανίδης μας συστήνει για πρώτη φορά τον πατέρα του

Oικογενειακές στιγμές περνάει τις τελευταίες μέρες ο Σάκης Τανιμανίδης!

Ο παρουσιαστής ταξίδεψε από την Αθήνα στη Θεσσαλονίκη για να δει τους γονείς του και να κάνουν μαζί αγαπημένες ασχολίες, μια απ’ αυτές και το μάζεμα λαχανικών και φρούτων από το περιβόλι. Ο ίδιος σήμερα πρωί μετά το μάζεμα, θέλησε να φωτογραφηθεί μαζί με τον πατέρα του και να απαθανατίσει την στιγμή, έχοντας στο άλμπουμ των καλοκαιρινών διακοπών του ακόμη μια “πολύτιμη” εικόνα.

Ο “Survivor” boy πόζαρε μαζί με τον πρότυπο του στο χωράφι και μας τον “σύστησε” για πρώτη φορά μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.

Ρώτησε μάλιστα και τους followers του εάν βλέπουν ομοιότητα, να το γράψουν στα σχόλια. Φυσικά, η δική μας απάντηση είναι καταφατική, αφού πατέρας και γιος έχουν εξαιρετική ομοιότητα και φυσιογνωμία στο πρόσωπο.

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Ν. Μιράντα: Υποδέχτηκε το δεύτερο παιδί του...από την Βραζιλιάνα δημοσιογράφο

Ο πρώην σύζυγος της Αθηνάς Ωνάση πλέει σε πελάγη ευτυχίας
08/08/2020 - 12:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ευχάριστα νέα για τον Χοακίν Φίνιξ! Έγινε για πρώτη φορά...πατέρας

Το φύλο του μωρού και το όνομα που θα δώσουν – Οι πρώτες πληροφορίες
28/09/2020 - 11:18

"Ο πατέρας μου είναι αγνοούμενος - Η μητέρα μου πέθανε με αυτό τον καημό"

Η συγκλονιστική συνέντευξη της Κωνσταντίνας
27/09/2020 - 18:25

Babyboom για τον Κοψιάλη! Θα γίνει για πρώτη φορά πατέρας (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με την σύντροφό του, όπου ανακοινώνουν τα ευχάριστα νέα
23/09/2020 - 14:32

«Έφυγε» από τη ζωή ο πατέρας του Τσάβι Ρόκα

Δύσκολες μέρες για τον τεχνικό διευθυντή του Παναθηναϊκού
21/09/2020 - 18:11

Babyboom για τον Σταμάτη Γονίδη! Περιμένει να υποδεχθεί το τρίτο του παιδί

Η αποκάλυψη της Ναταλίας Γερμανού και ο μήνας κύησης που βρίσκεται η σύζυγός του
21/09/2020 - 11:30

Α. Τότσικας: Eίδαμε για πρώτη φορά τα πρόσωπα των πανέμορφων παιδιών του (ΦΩΤΟ)

H τρυφερή φωτογραφία που ανέβασαν από το μίνι πάρτυ γενεθλιών
10/09/2020 - 14:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

177 καταγγελίες οδηγών σε 10 ώρες μόνο στη Λεμεσό

Δεν φαίνονται να συμμορφώνονται οι οδηγοί ακόμα και με τσουχτερά πρόστιμα

Πυρκαγιές σε σωρό από παλιά ελαστικά και άχρηστα υλικά στην επαρχία Λευκωσίας

Σε κινητοποίηση Πυροσβεστική Υπηρεσία, Αστυνομία και τοπικές Αρχές για κατάσβεση τους

Ντύθηκε στα χρώματα της Κύπρου το ψηλότερο κτίριο στον κόσμο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι εντυπωσιακές...ευχές από το Ντουμπάι για τα 60χρονα της Κυπριακής Δημοκρατίας
Ελλάδα

411 νέα κρούσματα και δύο θάνατοι λόγω κορωνοϊού στην Ελλάδα

89 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι

Ισχυρή σεισμική δόνηση 5,2 Ρίχτερ στη Νίσυρο

Που εντοπίζεται το επίκεντρο του σεισμού

Μητσοτάκης: Είναι στο χέρι της Τουρκίας αν θα επιλέξει συνεργασία ή επιπτώσεις

Πραγματοποίησε συνάντηση με τον Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου
Διεθνή

Λίβανος-Ισραήλ: Έναρξη συνομιλιών για οριοθέτηση χερσαίων και θαλασσίων συνόρων

Οι Ηνωμένες Πολιτείες θα παίξουν τον ρόλο του παράγοντα διευκόλυνσης

Πούτιν και Μακρόν καλούν σε πλήρη κατάπαυση του πυρός στο Ναγκόρνο Καραμπάχ

Εξέφρασαν ανησυχία για τις συνεχιζόμενες από την Κυριακή εχθροπραξίες

Δεν κατάφερε να «σπάσει» το ρεκόρ τηλεθέασης του 2016 το debate Τραμπ-Μπάιντεν

Περίπου 73,1 εκατομμύρια άνθρωποι παρακολούθησαν την πρώτη τηλεμαχία

tv news

Ένας θάνατος κάτω από περίεργες συνθήκες στις «8 Λέξεις»

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης πείθει την Αγγελική να την βοηθήσει στο σχέδιο της με τους Αργυρούς...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 02/10/2020 - 01:00ΑΓΓΕΛΙΚΗ