Ψυχαγωγία

To "δεντράκι της αγάπης" κάνει τις ευχές σου... πραγματικότητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Σκέψου κάτι με όλη την δύναμη της ψυχής σου...

Που θα ήθελες να συμβεί σε έναν δικό σου άνθρωπο.

Το δεντράκι μας ξεκινάει το δικό του ταξίδι,

Γράψε σε ένα χαρτάκι μια ευχή...

Και εμείς θα βάλουμε τα δυνατά μας να πραγματοποιήσουμε όσες περισσότερες μπορούμε!

Και κάπως έτσι, το δεντράκι του "Με αγάπη Χριστιάνα" ξεκίνησε από σήμερα Παρασκευή 18 Ιανουαρίου το ταξίδι του...

Ένα ταξίδι προσφοράς με απώτερο σκοπό να εκπληρώσει τις όμορφες ευχές των συνανθρώπων μας. Ευχές που μπορούμε να κάνουμε για αγαπημένα μας πρόσωπα ή για ανθρώπους που δεν ξέρουμε και έχουν πραγματικά ανάγκη. Ο δρόμος της εκπλήρωσης των ευχών (μικρών ή μεγάλων), έχει αφετηρία και οδηγό την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" 

Το "δεντράκι της αγάπης" θα βρίσκεται Σάββατο και Κυριακή από τις 13:00 μέχρι τις 17:00 στο "The Mall of Cyprus" μαζί με όλα τα παιδιά της εκπομπής, που θα περιμένουν ανθρώπους που θα ευχηθούν για τον συνάνθρωπο τους και θα τους χαρίσουν χαμόγελα, με ευχές που οι ίδιοι από μόνοι τους δεν μπορούν να πραγματοποιήσουν.

Τα στοιχεία για τις ευχές θα είναι διασφαλισμένα σε ένα ειδικό κουτί και δεν θα είναι εκτεθειμένα στο ευρύ κοινό, με σκοπό να προστατευτεί η ιδιωτικότητα του καθενός και τα προσωπικά δεδομένα των ανθρώπων που θέλουν να προσφέρουν.

Δείτε όλες τις λεπτομέρειες έτσι όπως μεταδόθηκαν από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" με την Χριστιάνα Αριστοτέλους

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Γεωργίου: "Περιμένω την μεγάλη ευκαιρία μου...τη στιγμή μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την συνεργασία του με την Ελένη Φουρέιρα και την Άννα Βίσση και το "Story"
18/06/2019 - 18:46

Ντόρα Μακρυγιάννη:"Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την παράσταση "Μουχτάρης Ποσπαστός"
18/06/2019 - 17:40

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "διέκοψε" την εκπομπή και το μήνυμα που έστειλε στον συνεργάτη της
18/06/2019 - 16:47

Αλέξια:Το απόλυτο ποπ είδωλο των 80s που έγινε η ντίβα της τζαζ μουσικής(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την μεγάλη συναυλία με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Προσφύγων
14/06/2019 - 17:38

Παναγιώτης Πολεμίτης: Όσα δήλωσε για την εμπειρία του στο ταξίδι φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμπειρία που ξεχώρισε μέχρι στιγμής στις εξήντα δύο ημέρες ταξιδιού
11/06/2019 - 17:32

Βαρβάρα Χριστοφή: "Δε συμβιβάζομαι... Μου αρέσουν οι προκλήσεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/06/2019 - 17:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο ατύχημα με τραυματία σε δρόμο της Πάφου

Οδηγός συγκρούστηκε με ακινητοποιημένο όχημα που βρισκόταν στην άκρη του δρόμου

Ποινή χάδι σε 46χρονο για κατοχή παιδικής πορνογραφίας

H υπόθεση αποκαλύφθηκε τον Σεπτέμβριο του 2015 μετά από μήνυμα της Europol
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Σε δίκη παραπέμπεται ο πρώην πρόεδρος Σαρκοζί

Κατηγορείται ότι προσφέρθηκε να βοηθήσει έναν δικαστή να κερδίσει προαγωγή

Brexit: Δημοψήφισμα επί οποιασδήποτε συμφωνίας ζητά ο Κόρμπιν

Τι αποφάσισε κατά την απογευματινή συνεδρίαση του σκιώδους υπουργικού συμβουλίου

Ποινικές διώξεις για την κατάρριψη του αεροσκάφους της πτήσης MH17

Οι ολλανδικές αρχές θα καταθέσουν αίτημα έκδοσης των κατηγορουμένων

tv news

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα λέει όλη την αλήθεια στον Τόνυ.. Πως αντιδρά και ποιο το επόμενο βήμα;

Θα καταφέρουν να παραπλανήσουν τον Σέκερη; «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/06/2019 - 20:20ALPHA NEWS