Ψυχαγωγία

Depp: Προειδοποιεί τους θαυμαστές του μετά τη δικαίωση του στη δίκη με την Amber

Ο Johnny Depp απευθύνθηκε στους θαυμαστές τους για να τους επιστήσει την προσοχή, καθώς μετά την πολύκροτη δίκη του με την πρώην σύζυγό του, Amber Heard και τη δικαίωση του, ενημερώθηκε ότι έχουν δημιουργηθεί πολλά ψεύτικα προφίλ που φέρουν το όνομά του. O 59χρονος πρωταγωνιστής των «Πειρατών της Καραϊβικής» δημοσίευσε σε story του στο Instagram, μία ανακοίνωση με την οποία, προειδοποιεί τους θαυμαστές του για τα ψεύτικα προφίλ ώστε να μην πέσουν θύματα απάτης.

«Έχω ενημερωθεί ότι υπάρχουν πολλά ψεύτικα accounts που υποτίθεται ότι είναι δικά μου ή συνεργατών μου. Δεν έχω ιδιωτικά προφίλ ή άλλες πλατφόρμες. Αυτές είναι οι μοναδικέ σελίδες που έχω και τις ”τρέχω” ο ίδιος και η ομάδα μου. Κάνουμε αναρτήσεις και επικοινωνούμε: Instagram @JohnnyDepp TikTok @JohnnyDepp Facebook @JohnnyDepp Discord @JohnnyDepp0854.

Σας ζήτω να είστε προσεκτικοί καθώς φαίνεται ότι αυτοί οι ψεύτικοι λογαριασμοί μπορούν να γίνουν αμείλικτοι. Η ομάδα μου εργάζεται για την καταπόλεμηση του προβλήματος. Σας ευχαριστώ πολύ για τη συνεχή σας υποστήριξη».

Επόμενο άρθρο

Έξαλλος ο Κωνσταντίνος Αργυρός με τον καυγά στα MAD AWARDS (βίντεο)

Δείτε το βίντεο με τον τραγουδίστη να πέρνει το μικρόφωνο
23/06/2022 - 12:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Elon Musk: Η αινιγματική δήλωση του πρώην συντρόφου της Amber Heard

Ο Elon Musk διαδέχθηκε τον Jonny Depp στην καρδιά της Amber Heard
28/05/2022 - 17:09

Άμπερ Χερντ: Mετά τα δικαστήρια με τον Ντεπ... απέκτησε το πρώτο της παιδί(ΦΩΤΟ)

Η πρώτη φωτογραφία και τα πρώτα λόγια για το ευχάριστο γεγονός
02/07/2021 - 12:46

Depp - Heard: Τετ α τετ στο δικαστήριο για συκοφαντική δυσφήμιση (ΦΩΤΟ)

Εμφανίστηκαν με μαντήλια στα πρόσωπά τους
08/07/2020 - 09:28

H Αmber Heard παραδέχεται ότι...έδερνε τον Johnny Depp σε ηχητικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντοκουμέντο που "καίει" την πρώην σύζυγο και αθωώνει τον γνωστό ηθοποιό
05/02/2020 - 14:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρός εντοπίστηκε 56χρονος σε οικία στο Γέρι

Όλα τα ενδεχόμενα διερευνά η Αστυνομία

Έπιασε λαβράκι η ΥΚΑΝ: 27χρονος έκρυβε ναρκωτικά μέχρι και στην.. ταράτσα (VID)

Ο νεαρός προβάλλει διάφορους ισχυρισμούς οι οποίοι διερευνώνται
Ελλάδα

Ελλάδα: Σε ύφεση στην Ιτέα – Συνεχίζεται η μάχη στο Κρανίδι

Η υποχώρηση των ανέμων βοήθησε το έργο των πυροσβεστών – Παραμένουν ισχυρές δυνάμεις

Γαλοπούλα (turkey) που τρέχει να σωθεί στο λογότυπο των ελληνικών Rafale

Διαμαρτύρονται οι Τούρκοι που κάνουν λόγο για «πρόκληση»

Μάχη με τις φλόγες σε Ιτέα και Κρανίδι – Σηκώθηκαν τα εναέρια μέσα

Χθες δόθηκε εντολή εκκένωσης για το βόρειο τμήμα της Ιτέας και του χωριού Σερνικάκ
Διεθνή

Τουρκία: Δακρυγόνα και 36 συλλήψεις για να σταματήσει πορεία Υπερηφάνειας

Αστυνομικοί έριξαν σπρέι πιπεριού σε ακτιβιστές και τους έσυραν στο έδαφος

tv news

Ο Ιάκωβος εξωθεί την Αθηνά στα όρια της.. Η Αγγελική μαθαίνει για τη μητέρα της!

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Ένας γάμος βάφεται κόκκινος κι ένας θάνατος θα συνταράξει το χωριό…

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις των τελευταίων συγκλονιστικών επεισοδίων!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 06/07/2022 - 00:45ΚΑΡΜΑ