Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Η μετακόμιση στη Θεσσαλονίκη, οι αναμνήσεις και τα συναισθήματα

Ένας πολύ όμορφος κύκλος κλείνει σήμερα για την Δέσποινα Βανδή.

Η γνωστή παρουσιάστρια δοκιμάζοντας το υποκριτικό της ταλέντο ανέβηκε στη σκηνή, όπου τα τελευταία δύο χρόνια πρωταγωνιστεί στο κλασσικό Μιούσικαλ Μάμμα Μία, στο Θέατρο Ακροπόλ, στην Αθήνα.

Για την ίδια ήταν ένα μεγάλο όνειρο που έγιε πραγματικότητα αλλά παράλληλα και μία μεγάλη δοκιμασία που την βρήκε νικήτρια.

Η Δέσποινα, με μία φωτογραφία στο Instagram μοιράστηκε μετους διαδικτυακούς φίλους όλα όσα νιώθει λίγο πριν την σημερινή τελευταία της παρασταση στην Αθήνα, γράφοντας το γεμάτο συναισθήματα μήνυμα που ακολουθεί: 

"Αυτό ήταν!Αλλη μια φορά σήμερα θα πούμε την ιστορία μας στη σκηνή του Ακροπόλ και μετά πέφτει αυλαία για τελευταία φορά!
Είμαι ήδη πολύ συγκινημένη!
Μετακομιζουμε βέβαια στη Θεσσαλονικη και η χαρά μας θα συνεχιστεί αλλά μου έρχονται στο μυαλό τόσα που με φορτίζουν τη σημερινή μέρα!Απο την πρώτη φορά που πάτησα το πόδι μου σε αυτό το θέατρο το αγάπησα!Μου θύμιζε τόσο πολύ το Rex και αισθάνθηκα αμέσως σα στο σπιτι μου!
Την πρώτη φορά που συνάντησα όλους τους ηθοποιούς και ντρεπόμουν τόσο πολύ!Το φόβο και την έκσταση που αισθανόμουν συνέχεια!Τα παιδιά της παράστασης που ήταν όλα τόσο ταλαντούχα και χαιρόμουν που ήμουν ανάμεσα τους!Το καμαρίνι μου που αποφάσισα να το φτιάξω ως προέκταση της σκηνής και που ο Καρολος το βάφτισε Ντονατεικο!
Το σημαντικότερο από όλα είναι ότι όλοι αγαπηθήκαμε και αγαπήσαμε πολύ το έργο αυτό!Υπηρχε πολύ συναίσθημα σε αυτό που κάναμε και το μοιραστήκαμε με παρα πολύ κόσμο!
Ευχαριστώ τη Θεμιδα Μαρσελου και τους αδελφούς Ταγαρη που πίστεψαν σε μένα και μου έδωσαν αυτήν την ευκαιρία!
Απόψε αποχαιρετούμε την Αθήνα..."

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Καγιά: «Σχεδόν γεννάω αλλά ακόμα δουλεύω»

Δείτε την να ποζάρει "με την κοιλιά στο στόμα", λίγες μέρες πριν γεννήσει
14/01/2018 - 13:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κυκλοφόρησε το νέο τραγούδι της Δέσποινας Βανδή - Δείτε το! (ΒΙΝΤΕΟ)

Έφερε το καλοκαίρι...χειμωνιάτικα και ενθουσίασε
15/01/2019 - 21:01

To "όχι" της Τάμτα στην... Βανδή για συνεργασία και ο λόγος της απόρριψης!

Η απόφαση της τραγουδίστριας και η άρνησή της να γίνει κριτής σε show
14/01/2019 - 10:27

H Δέσποινα Βανδή "ανεβαίνει" ξανά στο...σανίδι - Όλες οι λεπτομέρειες!(ΦΩΤΟ)

Δείτε στο πλευρό ποιου γνωστού ηθοποιού θα πρωταγωνιστήσει
29/12/2018 - 12:45

Η Δέσποινα Βανδή πιο λαμπερή από ποτέ μας εύχεται "Καλά Χριστούγεννα"! (ΦΩΤΟ)

Το εντυπωσιακό φόρεμα και οι ευχές της τραγουδίστριας....
24/12/2018 - 15:46

Ρέμος-Βανδή: Αγνώριστοι 27 χρόνια στην πιο...αποτυχημένη συνεργασία τους(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία και η στιλιστική εμφάνιση που δεν ενθουσίασε
10/12/2018 - 11:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Παρέλυσε" η κυκλοφορία λόγω υπερχείλισης ποταμών

Αυτοί είναι οι επικίνδυνοι δρόμοι λόγω υπερχείλισης ποταμών κατολισθήσεων

Τραγωδία στην Επταγώνια: Ηλικιωμένη ξεψύχησε όταν άρπαξε φωτιά απλώστρα με ρούχα

Έσβησε μπροστά στα μάτια του συζύγου της που κατέβαλε απέλπιδες προσπάθειες να την σώσει

Αναγκαστική προσγείωση αεροσκάφους στο αεροδρόμιο Λάρνακας, λόγω καιρού

Ο πιλότος πραγματοποίησε εκτροπή πτήσης καθ' οδόν για το αεροδρόμιο του Καϊρου
Ελλάδα

Οικονομία και Συμφωνία των Πρεσπών στη συνάντηση Τσίπρα – Μοσκοβισί

«Η Ελλάδα και ο λαός της αξίζουν ένα πλήρες successs story» είπε ο Επίτροπος

Παραιτήθηκε η Παπακώστα λόγω απειλών για τη θέση της στη Συμφωνία των Πρεσπών

"Τα μέλη της κυβέρνησης δεν πρέπει να υποκύψουν σε εκβιασμούς" δηλώνει ο Αλέξης Τσίπρας

Πτώση αεροσκάφους στο Μεσολόγγι

Κατέπεσε σε θαλάσσια περιοχή το μεσημέρι της Τετάρτης
Διεθνή

Η ώρα της πρότασης μομφής κατά της κυβέρνησης Μέι

"Ψήφο εμπιστοσύνης" ζητά η Βρετανίδα Πρωθυπουργός μετά τη συντριπτική της ήττα

Ψήφο εμπιστοσύνης ζητά η Μέι, μετά τη συντριπτική της ήττα (ΦΩΤΟ)

Πως λειτουργεί η πρόταση μομφής που τίθεται απόψε προς ψήφιση στη Βουλή των Κοινοτήτων;

Θρίλερ με 2χρονο παιδί που έπεσε σε πηγάδι βάθους 107 μέτρων (ΦΩΤΟ)

Γιγαντιαία επιχείρηση για εντοπισμό του δίχρονου αγοριού που αναζητείται για τρίτη ημέρα

tv news

Η εκπομπή Alpha Ενημέρωση ανοίγει τον φάκελο "ΓεΣΥ και ιδιωτικά νοσηλευτήρια"

O Δρ. Μαρίνος Σωτηρίου εξηγεί τα προβλήματα, τις διαφωνίες και τις ενστάσεις του κλάδου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα μαθαίνει από τον Κωστή ότι ο Μηνάς παίζει διπλό παιχνίδι στην εταιρεία

Ο Αντρέας για την εγκυμοσύνη της Ρένας... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 16/01/2019 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ