Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της... (ΦΩΤΟ)

Η Δέσποινα Βανδή μας αποκαλύπτει πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της, Μελίνα!

Η λαμπερή τραγουδίστρια, ανέβασε φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και μας έδειξε τη κόρη τους, που για 14 χρόνια την βλέπαμε με μωσαϊκό στα χαρακτηριστικά της.

Η μικρή Μελίνα, μεγάλωσε, πέρασε σε ύψος την τραγουδίστρια και εντυπωσιάζει με την φυσική ομορφιά της.αλλά και με την ομοιότητα με την Δέσποινα Βανδή. Η τραγουδίστρια συνόδευσε την φωτογραφία με τα εξής συγκινητικά λόγια:

"τη σημερινή μέρα εκτός όλων των άλλων που ζησαμε με αγαπημένους μας φίλους θα είναι τα φωτεινά χαμόγελα των παιδιών μου και το ποσο καλοκαίρι μύριζαν τα μαλλιά τους!!!
Τι ευτυχία να αγαπάς και να αγαπιέσαι!
"

Δείτε την σχετική φωτογραφία και συγκρίνετε!

Επόμενο άρθρο

Λούης Πατσαλίδης-Αστέρω Κυπριανού: Η τρυφερή φωτογραφία τους σε...πανηγύρι(ΦΩΤΟ)

«Μην με σφίγγεις δεν αναπνέω!!!» - Δείτε τους αγκαλιά!
23/07/2018 - 10:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους παίζει με τη μικρή Μελίνα και κρατά αγκαλιά το γιο της (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε ως... τηλεθεάτρια του "Με αγάπη Χριστιάνα"
21/05/2019 - 16:44

Η Αριστοτέλους εκτάκτως στο...μαιευτήριο με τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη selfie μαμάς μικρής Μελίνας και νεογέννητου Αντρέα είναι γεγονός
12/05/2019 - 00:22

Δέσποινα Βανδή: Τα παιχνίδια και oι αγκαλιές με τη κόρη της το Πάσχα(ΦΩΤΟ)

Η νέα φωτογραφία με τη κούκλα κόρη της, Μελίνα
29/04/2019 - 12:37

Κάποιος είπε κάτι... στην Αστυνομία όταν χάθηκαν η Livia και η Elena το 2016

Τι δήλωνε ο Εκπρόσωπος Τύπου της Αστυνομίας για την υπόθεση εξαφάνισης μητέρας και κόρης
25/04/2019 - 21:00

58 χρόνια κάθειρξη σε "πατέρα" που βίαζε την κόρη του από τα 5 μέχρι τα 8 της

Ένορκοι και δικαστές τον έκριναν ομόφωνα ένοχο και τον έστειλαν στη φυλακή
25/04/2019 - 10:47

Τι σχέση έχουν η σφαγή στο My Lai και ο φόνος μητέρας και κόρης στο Μιτσερό;

Προβληματισμός από ανάρτηση του 35χρονου Ελληνοκύπριου ύποπτου αξιωματικού της ΕΦ
20/04/2019 - 15:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανδρέας φεύγει, Ανδρέου έρχεται στη θέση του Εκπροσώπου Τύπου της Αστυνομίας

Ποια καθήκοντα αναλαμβάνει ο Αγγελίδης και ποιος ο διάδοχός του

Μαίνεται ο πόλεμος μεταξύ φατριών για τη διακίνηση ναρκωτικών στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαφορές για ναρκωτικά φαίνεται να βρίσκονται πίσω από τις βομβιστικές επιθέσεις

360⁰: Μπήκαμε στα διαμερίσματα του υψηλότερου κτιρίου στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μοναδικές εικόνες κατέγραψε η κάμερα του Alpha από τον 34ο όροφο
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: "Έλληνες πολιτικοί διαστρεβλώνουν ιστορικά γεγονότα"

Για τα γεγονότα της 19ης Μαΐου του 1919 και τη γενοκτονία των Ποντίων

Ελληνικά πολεμικά αεροσκάφη πάνω από τη Βόρεια Μακεδονία

Στο πλαίσιο της συμφωνίας των δύο χωρών για τον έλεγχο του εναέριου χώρου από την Ελλάδα

Τουρκική "απόβαση" στα ελληνικά νησιά ενόψει Μπαϊραμιού

Ποιοί είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί για τους παραθεριστές της μουσουλμανικής γιορτής
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Ολλανδός Υφυπουργός Δικαιοσύνης και Ασφάλειας Μαρκ Χάρμπερς

Για παραλείψεις σε έκθεση για εγκληματικότητα αιτητών ασύλου 

UNIDIR: Στο υψηλότερο επίπεδό μετά τον Β' ΠΠ ο κίνδυνος πυρηνικού πολέμου

Προειδοποιεί η διευθύντρια του Ερευνητικού Ιδρύματος των Ηνωμένων Εθνών για τον Αφοπλισμό

Αποζημίωση 1,5 εκ. δολαρίων για άνδρα που έμεινε 45 χρόνια στη φυλακή

Φυλακίστηκε για φόνο τον οποίο δεν διέπραξε ο ίδιος

tv news

Ο Στέφανος κάνει μια κίνηση απελπισίας προκειμένου να πείσει την Όλγα...

«To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο Εκτάκτως στις 22:30 στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ