Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της... (ΦΩΤΟ)

Η Δέσποινα Βανδή μας αποκαλύπτει πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της, Μελίνα!

Η λαμπερή τραγουδίστρια, ανέβασε φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και μας έδειξε τη κόρη τους, που για 14 χρόνια την βλέπαμε με μωσαϊκό στα χαρακτηριστικά της.

Η μικρή Μελίνα, μεγάλωσε, πέρασε σε ύψος την τραγουδίστρια και εντυπωσιάζει με την φυσική ομορφιά της.αλλά και με την ομοιότητα με την Δέσποινα Βανδή. Η τραγουδίστρια συνόδευσε την φωτογραφία με τα εξής συγκινητικά λόγια:

"τη σημερινή μέρα εκτός όλων των άλλων που ζησαμε με αγαπημένους μας φίλους θα είναι τα φωτεινά χαμόγελα των παιδιών μου και το ποσο καλοκαίρι μύριζαν τα μαλλιά τους!!!
Τι ευτυχία να αγαπάς και να αγαπιέσαι!
"

Δείτε την σχετική φωτογραφία και συγκρίνετε!

Επόμενο άρθρο

Λούης Πατσαλίδης-Αστέρω Κυπριανού: Η τρυφερή φωτογραφία τους σε...πανηγύρι(ΦΩΤΟ)

«Μην με σφίγγεις δεν αναπνέω!!!» - Δείτε τους αγκαλιά!
23/07/2018 - 10:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έτσι είναι η Δέσποινα Βανδή χωρίς... μακιγιάζ! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η τραγουδίστρια χωρίς φίλτρα
19/08/2019 - 14:56

Δέσποινα Βανδή: Το βίντεο με τα παιδιά της από τις διακοπές τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποιους απολαμβάνει ξέγνοιαστες στιγμές η γνωστή τραγουδίστρια;
19/08/2019 - 09:43

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η φωτογραφία με την Μελίνα και τα τρυφερά λόγια (ΦΩΤΟ)

"Τα λόγια είναι πολύ φτώχα για να περιγράψουν τόση αγάπη..."
16/08/2019 - 10:54

Δέσποινα Βανδή: Δείτε τι έκανε την ημέρα της ονομαστικής της εορτής (ΦΩΤΟ)

Τα στιγμιότυπα που μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους
15/08/2019 - 15:28

Αυτό είναι το σώμα της...Δέσποινας Βανδή χωρίς ρετούς και φίλτρα(ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή σιλουέτα και τα θαλάσσια σπορ με γνωστό ηθοποιό
07/08/2019 - 16:28

Η κόρη της Δέσποινας Βανδή μας έδειξε το σώμα της με μαγιό και μείναμε...άφωνοι!

Το καλλίγραμμο κορμί και η καλλιτεχνική φωτογραφία στη παραλία
07/08/2019 - 11:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταστράφηκαν φυτείες και καλλιέργειες από το χαλάζι στην επαρχία Πάφου

Άρχισε η καταγραφή των ζημιών από το Υπουργείο Γεωργίας για αποζημιώσεις στους αγρότες

Βρετανίδα τουρίστρια έπεσε από τα "Παλάθκια" στο Κάβο Γκρέκο

Επιχείρηση διάσωσης από ΚΣΕΔ, Λιμενική, Πυροσβεστική, Υπουργείο Υγείας και ναυαγοσώστες

Έρχονται μέτρα για την ανεξέλεγκτη ρίψη πυροτεχνημάτων σε πόλεις και χωριά

Συστήνεται Τεχνική Επιτροπή που θα υποβάλει εισηγήσεις προς τις εμπλεκόμενες υπηρεσίες
Ελλάδα

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων

Ιδιωτικό ελικόπτερο συνετρίβη στη θάλασσα στην περιοχή μεταξύ Γαλατά-Πόρου

Σε συναγερμό οι ελληνικές αρχές για διακρίβωση του αριθμού των επιβατών
Διεθνή

Η επόμενη ημέρα της παραίτησης Κόντε στο πολιτικό σκηνικό της Ιταλίας

Τα βήματα που ακολουθούν, τα σενάρια σχηματισμού κυβέρνησης και το ενδεχόμενο εκλογών

Παραιτήθηκε ο Ιταλός Πρωθυπουργός Τζουζέπε Κόντε

Τριγμοί στο πολιτικό σκηνικό της χώρας μετά τις κατηγορίες Σαλβίνι

Ένοπλος κρατά ομήρους σε γέφυρα του Ρίο Ντε Τζανέιρο

Ο άνδρας φέρεται να έχει θέσει σε κατάσταση ομηρίας λεωφορείο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/08/2019 - 20:20ALPHA NEWS