Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της... (ΦΩΤΟ)

Η Δέσποινα Βανδή μας αποκαλύπτει πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της, Μελίνα!

Η λαμπερή τραγουδίστρια, ανέβασε φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram και μας έδειξε τη κόρη τους, που για 14 χρόνια την βλέπαμε με μωσαϊκό στα χαρακτηριστικά της.

Η μικρή Μελίνα, μεγάλωσε, πέρασε σε ύψος την τραγουδίστρια και εντυπωσιάζει με την φυσική ομορφιά της.αλλά και με την ομοιότητα με την Δέσποινα Βανδή. Η τραγουδίστρια συνόδευσε την φωτογραφία με τα εξής συγκινητικά λόγια:

"τη σημερινή μέρα εκτός όλων των άλλων που ζησαμε με αγαπημένους μας φίλους θα είναι τα φωτεινά χαμόγελα των παιδιών μου και το ποσο καλοκαίρι μύριζαν τα μαλλιά τους!!!
Τι ευτυχία να αγαπάς και να αγαπιέσαι!
"

Δείτε την σχετική φωτογραφία και συγκρίνετε!

Επόμενο άρθρο

Λούης Πατσαλίδης-Αστέρω Κυπριανού: Η τρυφερή φωτογραφία τους σε...πανηγύρι(ΦΩΤΟ)

«Μην με σφίγγεις δεν αναπνέω!!!» - Δείτε τους αγκαλιά!
23/07/2018 - 10:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους μαζί με τη μικρή Μελίνα στο γήπεδο θαύμασαν τον Εφραίμ(ΦΩΤΟ)

Ένας αγώνας...οικογενειακή υπόθεση και με πολλά χαμόγελα
21/03/2019 - 21:15

H ανησυχία της Χριστιάνας για τη Μελίνα και η "θαυματουργή" Αγία Μαρίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους on air στην εκπομπή της
20/03/2019 - 17:34

Η κόρη της Ελεονώρας Μελέτη στο νοσοκομείο με Γρίπη Α-Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Οι δύσκολες στιγμές και το θετικό μήνυμα της παρουσιάστριας
11/03/2019 - 18:22

Δέσποινα Βανδή - Ντέμης Νικολαϊδης: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Δείτε που βρέθηκε το ζευγάρι και η γλυκιά φωτογραφία που δημοσίευσε φίλος τους
20/02/2019 - 14:06

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Οι συγκινητικές ευχές και η απόφαση να παρατήσει την διεθνή καριέρα για χάρης της
09/02/2019 - 13:40

Θέκλα Πετρίδου: Δείτε για πρώτη φορά την πανέμορφη κόρη της (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και η ξεχωριστή ευχή της...
06/02/2019 - 13:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξεχωριστή εμπειρία και μοναδικές εικόνες σε μια πτήση με παρατράικ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε μαγευτικές εικόνες από το Κούριο με την αδρεναλίνη στα ύψη

Πολιτικές διαστάσεις λαμβάνει η σύλληψη Κούρδου από την Αστυνομία (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνελήφθη βάση ευρωπαϊκού Εντάλματος για ποινικές διώξεις για τρομοκρατική δράση
Ελλάδα

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ
Διεθνή

Σχεδόν 5 εκατομμύρια υπογραφές, μαζεύτηκαν για να σταματήσει το Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Φανατικοί απειλούν πως θα σκοτώσουν την Κύπρια που ξεκίνησε να μαζεύει υπογραφές

Ο Τραμπ θα υπογράψει την αναγνώριση της ισραηλινής κυριαρχίας στο Γκολάν

Ο ΟΗΕ θεωρεί ότι το Γκολάν που ελέγχεται από το Ισραήλ αποτελεί κατεχόμενο έδαφος

Ερντογάν: Όσοι περιμένουν πτώση της λίρας θα πληρώσουν «βαρύ τίμημα»

Στοιχεία έδειξαν πως οι καταθέσεις ξένου συναλλάγματος έφθασαν σε επίπεδο ρεκόρ

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 22:10ΚΑΡΜΑ