Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Όσα δεν έδειξε σε εξώφυλλα και όσα δεν είπε σε συνεντεύξεις, τα είπε με μια ανάρτηση στο Instagram.

Η Δέσποινα Βανδή, μας δείχνει την 15χρονη κόρη της, για πρώτη φορά χωρίς blur και καλλιτεχνικές οπτικές το πρόσωπο της κορούλας της. Στη λεζάντα, κάνει μια μικρή εξομολόγηση και εξηγεί ότι είναι ο λόγος που δεν έκανε διεθνή καριέρα, χωρίς να το μετανιώνει. Δείτε την σχετική φωτογραφία

Η Μελινα ήταν ένα δυσκολο μωρό!Δεν κοιμόταν καλά το βράδυ ήθελε μόνο τη μαμα της και δεν πήγαινε στην αγκαλιά κανενός!Ειχαμε ένα απιστευτο δέσιμο από το πρώτο λεπτό!Εγω ανακάλυπτα τη μητρότητα κι εκείνη τον κόσμο!Θυμαμαι το Γεια να κατακτά πρωτιές σε όλα τα charts του κόσμου,να με τρέχει η τότε δισκογραφική μου εταιρεία ,Ministry of Sound ,από χώρα σε χώρα -Ρωσία,Αμερική,Ισπανία,Γερμανία,Πορτογαλία,Γαλλία,Σουηδία-κι εγώ να γυρίζω στο δωμάτιο εξαντλημένη κλαίγοντας για το ποσο λάθος στιγμή γινόταν όλο αυτό γιατί δεν ήμουν στην Αθήνα να την δω να βγάζει το πρώτο της δόντι!Επαγγελματικα συνέβαινε κάτι που ούτε στα πιο τρελα μου όνειρα θα μπορούσα να φανταστώ αλλα δεν το χαιρόμουν!


Ήθελα να είμαι συνεχώς δίπλα της,να μη χάσω καμμία λεπτομέρεια της ζωής της!Στην Αμερική θυμάμαι 12 μέρες που ήμουν για το promo εκεί 12 μέρες γυρνούσα στο δωμάτιο και έκλαιγα!
Ήμουν στο Billboard στο νούμερο 1 και όλο αυτό δε με συγκινούσε καθόλου...
Είχα γίνει μάνα!Και ήταν το μόνο που με ένοιαζε!
Δεν το μετάνιωσα ποτε!
Χθες το παιδί μου έγινε 15!Ειναι ένα σπουδαίο κορίτσι!Εχουμε μια υπεροχη σχέση και κάθε φορά που την κοιτάζω σκέφτομαι «καλά έκανα»!!!

Επόμενο άρθρο

"Έφυγε" από τη ζωή η ζωγράφος Νίκη Γουλανδρή

Θλίψη στον καλλιτεχνικό κόσμο από τον θάνατο της καταξιωμένης ζωγράφου
09/02/2019 - 13:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το πρώτο μπάνιο της Αριστοτέλους με το παιδί της στη θάλασσα (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη μικρή Μελίνα και τη μαμά-Χριστιάνα να παίζουν στην αμμουδιά
24/05/2019 - 22:17

Η Αριστοτέλους παίζει με τη μικρή Μελίνα και κρατά αγκαλιά το γιο της (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε ως... τηλεθεάτρια του "Με αγάπη Χριστιάνα"
21/05/2019 - 16:44

Η Αριστοτέλους εκτάκτως στο...μαιευτήριο με τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη selfie μαμάς μικρής Μελίνας και νεογέννητου Αντρέα είναι γεγονός
12/05/2019 - 00:22

Δέσποινα Βανδή: Τα παιχνίδια και oι αγκαλιές με τη κόρη της το Πάσχα(ΦΩΤΟ)

Η νέα φωτογραφία με τη κούκλα κόρη της, Μελίνα
29/04/2019 - 12:37

Η κόρη της Δέσποινας Βανδή τραγουδά το Shallow και εντυπωσιάζει με τη φωνή της!

Το βίντεο που δημοσίευσε και η συγκίνηση της τραγουδίστριας
14/04/2019 - 11:12

Aυτή είναι η κόρη της Δέσποινας Βανδή! Δείτε την για... πρώτη φορά (ΦΩΤΟ)

Η μικρή Μελίνα μεγάλωσε και ο Κώστας Καπετανίδης μας την έδειξε
28/03/2019 - 12:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παράλληλες έρευνες σε Λίμνη Μεμί και Κόκκινη Λίμνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής της Πυροσβεστικής στον Alpha για την πορεία των ερευνών

Αποκαταστάθηκε πλήρως η πετρελαϊκή ρύπανση στη θαλάσσια περιοχή Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει ο Προϊστάμενος Ναυτικής Υπηρεσίας Τμήματος Αλιείας

Και η Κύπρος στη μάχη με τις φλόγες στο Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε συνεχή επικοινωνία Υπουργεία Εξωτερικών Κύπρου-Ισραήλ, ενώ δεν αποκλείεται νέα αποστολή
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Με βουρκωμένα μάτια παραιτήθηκε η Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε θα ανακοινωθεί ο διάδοχος της για την ηγεσία των Συντηρητικών και την Πρωθυπουργία

Η Κίνα "εκμηδενίζει" τις αποστάσεις (ΦΩΤΟ)

Το νέο τρένο που φτάνει την ταχύτητα των 600 χιλιομέτρων την ώρα

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 07:0060' ΕΛΛΑΔΑ