Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή - Ντέμης Νικολαϊδης: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Είκοσι χρόνια κοινής πορείας για τον Ντέμη Νικολαϊδη και τη Δέσποινα Βανδή και είναι πιο ερωτευμένοι από ποτέ. 

Με αφορμή τα γενέθλια του Τραϊανού Δέλλα, η Γωγώ Μαστροκώστα διοργάνωσε πάρτι για τα γενέθλια του συζύγου της και ανάμεσα στους καλεσμένους ήταν και οι στενοί τους φίλοι, Ντέμης και Δέσποινα και ο Χάρης Σιανίδης φωτογράφισε το αγαπημένο ζευγάρι σε μια πολύ γλυκιά και τρυφερή στιγμή και τη δημοσίευσε στον λογαριασμό του στο Instagram. 

Όπως θα δείτε στην πιο κάτω φωτογραφία η Δέσποινα λιώνει για τον Ντέμη!

βανδη

 

Επόμενο άρθρο

Μ.Τζάκσον: Το πρώτο τρέιλερ από το ντοκιμαντέρ που τον παρουσιάζει παιδόφιλο

Σοκάρει το τρέιλερ από το αμφιλεγόμενο ντοκιμαντέρ "Leaving Neverland"
20/02/2019 - 12:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Οι συγκινητικές ευχές και η απόφαση να παρατήσει την διεθνή καριέρα για χάρης της
09/02/2019 - 13:40

Δέσποινα Βανδή: Έτσι διατηρεί το καλογυμνασμένο σώμα της! (ΒΙΝΤΕΟ)

"Θέλει κόπο! Διπλάσιο όταν μεγαλώνεις δε.."
02/02/2019 - 12:10

Φοίβος σε Γαρμπή: «Μου αφιερώνεις την Ιεροσυλία επειδή...πήγα με τη Βανδή»

H "Iεροσυλία" που έγινε μήλον της έριδος μιας άγνωστης κόντρας
31/01/2019 - 12:03

Η Βανδή όπως δεν την έχετε ξαναδεί-Δείτε πως ήταν πριν από δεκαοκτώ χρόνια(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο Τσαλίκης από το παρελθόν και η μεγάλη αλλαγή στην εμφάνιση
28/01/2019 - 15:47

Κυκλοφόρησε το νέο τραγούδι της Δέσποινας Βανδή - Δείτε το! (ΒΙΝΤΕΟ)

Έφερε το καλοκαίρι...χειμωνιάτικα και ενθουσίασε
15/01/2019 - 21:01

To "όχι" της Τάμτα στην... Βανδή για συνεργασία και ο λόγος της απόρριψης!

Η απόφαση της τραγουδίστριας και η άρνησή της να γίνει κριτής σε show
14/01/2019 - 10:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστέλλουν την επ' αόριστον απεργία της Τρίτης οι εργαζόμενοι στην ΕΜΕΛ

Σε κατ’ αρχήν συμφωνία κατέληξαν οι συντεχνίες και οι επιτροπές

Ποια είναι τα νέα κριτήρια για τη φοιτητική χορηγία που ψήφισε η Βουλή

Το νομοσχέδιο τέθηκε ενώπιον της Ολομέλειας με τη διαδικασία του κατεπείγοντος

Μελέτη για ένταξη παιδιών με μεταναστευτική βιογραφία στο κυπριακό σύστημα

Εμπειρογνώμονες της Ευρωπαϊκής Επιτροπής θα πραγματοποιήσουν διήμερη επίσκεψη στην Κύπρο
Ελλάδα

Ολονύχτια «μάχη» με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Μυτιλήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε σε πευκόφυτο δάσος χωρίς ωστόσο να απειλούνται κατοικημένες περιοχές

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του
Διεθνή

Brexit: Ανοιχτό το ενδεχόμενο να μη ζητήσει νέα ψήφο η Μέι για τη συμφωνία

Τι αναφέρει σε επιστολή της προς τους Βρετανούς βουλευτές

Της έπεσε το τηλέφωνο στη μπανιέρα και βρήκε φρικτό θάνατο (ΦΩΤΟ)

Έχασε τις αισθήσεις της από την ηλεκτροπληξία και στη συνέχεια πνίγηκε

Κρούσματα χολέρας και ελονοσίας στην Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα

Αγώνες δρόμους δίνουν οι ομάδες εθελοντών για να βοηθήσουν τους πληγέντες

tv news

Δύο νέες ιστορίες ζωής και η αναζήτηση μιας βιολογικής μάνας στο «Πάμε Πακέτο»

Ιστορίες ζωής, οι οποίες θα προκαλέσουν τα πιο δυνατά συναισθήματα το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» συναντούν συγγενείς των θυμάτων της ΗΛΙΟΣ και αποκαλύπτουν...

Ποια μηνύματα ζωής στέλνουν και από πού αντλούν πηγή ζωής; Aυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/03/2019 - 06:15DEAL