Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή - Ντέμης Νικολαϊδης: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Είκοσι χρόνια κοινής πορείας για τον Ντέμη Νικολαϊδη και τη Δέσποινα Βανδή και είναι πιο ερωτευμένοι από ποτέ. 

Με αφορμή τα γενέθλια του Τραϊανού Δέλλα, η Γωγώ Μαστροκώστα διοργάνωσε πάρτι για τα γενέθλια του συζύγου της και ανάμεσα στους καλεσμένους ήταν και οι στενοί τους φίλοι, Ντέμης και Δέσποινα και ο Χάρης Σιανίδης φωτογράφισε το αγαπημένο ζευγάρι σε μια πολύ γλυκιά και τρυφερή στιγμή και τη δημοσίευσε στον λογαριασμό του στο Instagram. 

Όπως θα δείτε στην πιο κάτω φωτογραφία η Δέσποινα λιώνει για τον Ντέμη!

βανδη

 

Επόμενο άρθρο

Μ.Τζάκσον: Το πρώτο τρέιλερ από το ντοκιμαντέρ που τον παρουσιάζει παιδόφιλο

Σοκάρει το τρέιλερ από το αμφιλεγόμενο ντοκιμαντέρ "Leaving Neverland"
20/02/2019 - 12:55

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δ. Βανδή: Οι φωτογραφίες από τις διακοπές της με τον Ντέμη και τα παιδιά τους

Το φωτογραφικό άλμπουμ των καλοκαιρινών της διακοπών
21/08/2019 - 10:09

Έτσι είναι η Δέσποινα Βανδή χωρίς... μακιγιάζ! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η τραγουδίστρια χωρίς φίλτρα
19/08/2019 - 14:56

Δέσποινα Βανδή: Το βίντεο με τα παιδιά της από τις διακοπές τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποιους απολαμβάνει ξέγνοιαστες στιγμές η γνωστή τραγουδίστρια;
19/08/2019 - 09:43

Δέσποινα Βανδή: Δείτε τι έκανε την ημέρα της ονομαστικής της εορτής (ΦΩΤΟ)

Τα στιγμιότυπα που μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους
15/08/2019 - 15:28

Αυτό είναι το σώμα της...Δέσποινας Βανδή χωρίς ρετούς και φίλτρα(ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή σιλουέτα και τα θαλάσσια σπορ με γνωστό ηθοποιό
07/08/2019 - 16:28

Η κόρη της Δέσποινας Βανδή μας έδειξε το σώμα της με μαγιό και μείναμε...άφωνοι!

Το καλλίγραμμο κορμί και η καλλιτεχνική φωτογραφία στη παραλία
07/08/2019 - 11:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διαστάσεις επιδημίας προσλαμβάνει ο ιός του Δυτικού Νείλου (BINTEO)

Ηλικιωμένος που είχε προβληθεί "έσβησε" πριν λίγα 24ωρα

"O Αντώνης συμβολίζει την αγάπη και την ελπίδα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι γονείς του μικρού αγοριού μίλησαν στην κάμερα του Alpha για τη θεραπεία ζωής
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Εμπόριο, οικονομία και επενδύσεις στη συνάντηση Πούτιν - Νιινίστο

Επίσκεψη εργασίας στο Ελσίνκι πραγματοποιεί ο Ρώσος Πρόεδρος

Ρομπότ ταξιδεύει στη θέση του κυβερνήτη σε διαστημικό σκάφος

Ονομάζεται Skybot F-850 και αποτελεί την πλέον μοντέρνα έκδοση ρωσικών ρομπότ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ