Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Τα γενέθλια του γιου της και η εντυπωσιακή τούρτα...ομάδας(ΦΩΤΟ)

Ο μοναχογιός της Δέσποινας Βανδή και του Ντέμη Νικολαϊδη γιόρτασε τα γενέθλιά του, με τη μαμά του αν δείχνει τρισευτυχιμένη.

Η δημοφιλής τραγουδίστρια έκανε ανάρτηση στα social media για το μικρό της γιο, ο οποίος έγινε 12 ετών και του ευχήθηκε μαζί με τους πρωταγωνιστές της παράστασης "Το δικό μου σινεμά" αλλά και με μια κατακόκκινη τούρτα, της Λίβερπουλ, που από ότι καταλαβαίνουμε είναι οπαδός.

Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες και τί έγραψε στη λεζάντα η τραγουδίστρια

Αληθινά χαμόγελα και πολλή αγάπη για τον πρίγκηπα μου που χθες έγινε 12!!! 

΄Λ,΄Μ,

.΄,Μ

Επόμενο άρθρο

"8 λέξεις": Δείτε το νέο trailer του ψυχολογικού θρίλερ που θα καθηλώσει(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια μικρή δόση τριών λεπτών από την πολυαναμενόμενη σειρά
24/08/2019 - 11:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Βράνιες γιόρτασε τα γενέθλια του... βρίζοντας τον Ολυμπιακό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέφρενο γλέντι για τον Βόσνιο ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ για τα 30α του γενέθλια
22/10/2019 - 14:37

Άγνωστοι "έσωσαν" το πάρτι για τα πέμπτα γενέθλια αυτιστικού κοριτσιού (ΦΩΤΟ)

Εντελώς άγνωστοι τη γέμισαν αγάπη και δώρα και γιόρτασαν μαζί της τα γενέθλιά της
20/10/2019 - 11:33

Ο Νίκος Μουρατίδης "καίει"...Φουρέιρα, Βανδή, Βίσση, Αργυρό, Ρουβά και Ρέμο!

Έριξε τα πυρά του στους δημοφιλείς τραγουδιστές και ξεσπά για τις επιλογές τους
10/10/2019 - 11:04

Το VAR... χαλάει πλέον και γενέθλια (ΒΙΝΤΕΟ)

Όπως φάνηκε από αυτά που ήθελε να γιορτάσει ένας οπαδός της Γουέστ Χαμ
08/10/2019 - 09:50

Μερκής-Κυριάκου:Με πυροτεχνήματα γιόρτασαν τα 1α γενέθλια του γιου τους(ΒΙΝΤΕΟ)

Το Happy Birtday, η διακόσμηση και τα τρυφερά λόγια του ποδοσφαιριστή
06/10/2019 - 15:07

O τραυματισμός της Δέσποινας Βανδή στην Τήνο και όσα εκμυστηρεύτηκε (ΦΩΤΟ)

Κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων της εκπομπής της
05/10/2019 - 18:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τις πληγές της μετρά η Λεμεσός μετά το πέρασμα της καταιγίδας

Κίτρινη προειδοποίηση μέχρι τα μεσάνυχτα της Τετάρτης εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Κατήγγειλε κλοπή αυτοκινήτου αλλά...είχε ξεχάσει που πάρκαρε (ΒΙΝΤΕΟ)

Είχε μεταβεί στη Λεμεσό σε μπαράκι με φίλους όπου διασκέδαζε καταναλώνοντας αλκοόλ

Χειροπέδες σε αστυφύλακα από τους "Αδιάφθορους" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεσκέπασαν συνάδελφο τους αστυνομικό και του φόρεσαν χειροπέδες
Ελλάδα

Σύγκρουση λέμβου με πρόσφυγες και σκάφους του Λιμενικού στην Κω

Αγνοούνται ένα ανήλικο παιδί και δύο άντρες - Συνεχίζονται οι έρευνες

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού
Διεθνή

ΗΒ: Χωρίς απάντηση το ερώτημα περί εκλογών ή προώθησης του νομοσχεδίου Brexit

Τουσκ: Θα εισηγηθεί στους Ευρωπαίους ηγέτες να αποδεχθούν το αίτημα για αναβολή

Έσεξ: Πολλά τα ερωτηματικά που καλείτε να λύση η Βρετανική Αστυνομία

Βρέθηκαν 39 πτώματα μεταξύ τους και ένας ανήλικος σε φορτηγό

Άρση όλων των κυρώσεων που επιβλήθηκαν στην Τουρκία ανακοίνωσε ο Τραμπ

"Ορισμένοι Αμερικανοί στρατιώτες θα παραμείνουν στη Συρία"

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/10/2019 - 06:00KITCHEN LAB