Ψυχαγωγία

Δέσποινα Βανδή: Τα γενέθλια του γιου της και η εντυπωσιακή τούρτα...ομάδας(ΦΩΤΟ)

Ο μοναχογιός της Δέσποινας Βανδή και του Ντέμη Νικολαϊδη γιόρτασε τα γενέθλιά του, με τη μαμά του αν δείχνει τρισευτυχιμένη.

Η δημοφιλής τραγουδίστρια έκανε ανάρτηση στα social media για το μικρό της γιο, ο οποίος έγινε 12 ετών και του ευχήθηκε μαζί με τους πρωταγωνιστές της παράστασης "Το δικό μου σινεμά" αλλά και με μια κατακόκκινη τούρτα, της Λίβερπουλ, που από ότι καταλαβαίνουμε είναι οπαδός.

Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες και τί έγραψε στη λεζάντα η τραγουδίστρια

Αληθινά χαμόγελα και πολλή αγάπη για τον πρίγκηπα μου που χθες έγινε 12!!! 

΄Λ,΄Μ,

.΄,Μ

Επόμενο άρθρο

"8 λέξεις": Δείτε το νέο trailer του ψυχολογικού θρίλερ που θα καθηλώσει(ΒΙΝΤΕΟ)

Μια μικρή δόση τριών λεπτών από την πολυαναμενόμενη σειρά
24/08/2019 - 11:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι ευχές του κόσμου για τα γενέθλια της Ομόνοιας (ΒΙΝΤΕΟ)

Το βίντεο που ετοίμασε η Ομόνοια με τις ευχές του κόσμου της
04/06/2020 - 18:53

Λώρης - Γρηγόρη για τα 72 χρόνια Ομόνοια και τούρτα... τριφύλλι (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ευχές των διοικούντων της ομάδας για τα γενέθλια και τη συμπλήρωση 72 ετών
04/06/2020 - 16:40

Παπασταύρου: «Τα 72 χρόνια ζωής της Ομόνοιας την βρίσκουν στην πρώτη θέση»

Το μήνυμα του διοικητικού ηγέτη της ομάδας της Λευκωσίας για τα 72α γενέθλια
04/06/2020 - 13:32

Ομόνοια ετών... 72

Ημέρα γιορτής για το «τριφύλλι» η σημερινή
04/06/2020 - 08:39

Οι ευχές της Ομόνοιας στον Σταύρο Παπασταύρου (ΦΩΤΟ)

Ο πρόεδρος των «πρασίνων» έχει τα γενέθλια του και η Ομόνοια στέλνει τις ευχές της
30/05/2020 - 10:51

O Γιώργος Θεοφάνους ποζάρει ξανά στην "αγκαλιά" της Δέσποινας Βανδή (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο από το στούντιο ηχογράφησης και το μήνυμα για τη συνεργασία τους
30/05/2020 - 10:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οι πρώτες βουτιές στις πισίνες με ... αποστάσεις και μέτρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδικαστικά προβλήματα δημιουργούν "πονοκέφαλο" στους ιδιοκτήτες κολυμβητηρίων

Νέο μέτωπο ανοίγουν οι νοσηλευτές λίγο πριν δώσουν τα χέρια γιατροί-ΟΚΥπΥ (VID)

"Είναι θέμα καλύτερης οργάνωσης", απαντά ο Υπουργός Υγείας στις φωνές για υποστελέχωση

Όλα του γάμου ... δύσκολα "φωνάζουν" οι επαγγελματίες του κλάδου (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι αντιδράσεις για τις νέες αποφάσεις και οι διευκρινίσεις του Υπουργού Υγείας
Ελλάδα

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή

Επιστολή Μητσοτάκη σε Μισέλ και Φον ντερ Λάιεν για τουρκική προκλητικότητα

Ο ΚΕ τόνισε ότι ενδεχόμενη κλιμάκωση θα αφορά την Ε.Ε. εν γένει και όχι μόνο την Ελλάδα

Τουρκικά ΜΜΕ: Ξανάρχισαν οι ροές μεταναστών προς τον Έβρο

Πληροφορίες κάνουν λόγο για συγκέντρωση χιλιάδων ατόμων - Σε συναγερμό ξανά η περιοχή
Διεθνή

Υποχρεωτική η μάσκα στα μέσα μεταφοράς στην Αγγλία από 15 Ιουνίου

Θα εξεταστούν «αεροπορικές γέφυρες» με άλλες χώρες, λέει ο Βρετανός Υπ. Μεταφορών

Αρνητικός στον κορωνοϊό τελικά ο Βρετανός Υπουργός Επιχειρήσεων

Η διάγνωση αποτρέπει την πιθανότητα για υποχρεωτική καραντίνα του Μπόρις Τζόνσον

13 χρόνια μετά εξακολουθούν να αναζητούν την αλήθεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι εξελίξεις στην πολύκροτη υπόθεση εξαφάνισης της Μαντλίν και το προφίλ του υπόπτου

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 05/06/2020 - 03:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ