Ψυχαγωγία

Δημήτρης Αλεξάνδρου: Η σχέση με την... Σκορδά και η απίστευτη απάντηση του!

Ερώτηση αν ήταν ποτέ ζευγάρι με την Φάιη Σκορδά δέχτηκε ο Δημήτρης Αλεξάνδρου από έναν follower του με τον ίδιο να απαντά με χιούμορ. 

Σε ένα παιχνίδι ερωτήσεων με τους διαδικτυακούς του φίλους στο Instagram, ο Δημήτρης δέχτηκε  την ερώτηση "Είναι αλήθεια ότι τα είχες κάποτε με Σκορδά;"

Το μοντέλο του απάντησε χιουμοριστικά: «Δύο χρόνια σίγουρα. Μπορεί και παραπάνω. Αλλά κρυφά, μπαινοέβγαινα εγώ. Εγώ είμαι η αιτία που χώρισε…».

Στη συνέχεια, ωστόσο ξεκαθάρισε:

«Δεν είναι καν του γούστου μου, να ξέρετε. Γελάω… Όχι ότι δεν είναι όμως όμορφη γυναίκα…».«Αδιαμφισβήτητα είναι μια όμορφη γυναίκα, μη λέμε τώρα βλακείες. Αλλά δεν είναι του γούστου μου γιατί είναι πάρα πολύ αδύνατη. Θα ήθελε λίγο περισσότερα κιλά…»

Επόμενο άρθρο

Η απάντηση της Κορινθίου για τη "ρήξη" ανάμεσα σε Χρηστίδου-Κοκκίνου

Τι απάντησε η ηθοποιός όταν ρωτήθηκε για το τέλος της φιλίας των δυο γυναικών
18/10/2019 - 11:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φαίη Σκορδά: Αποκαλύπτει τη νέα τάση στα παπούτσια που πρέπει να ακολουθήσεις

Όλα όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια και το "μυστικό" στην εμφάνισή της
26/01/2020 - 12:51

Γιώργος Λιάγκας και Φαίη Σκορδά: Μαζί για...χάρη των παιδιών τους (ΦΩΤΟ)

Οι κοινές φωτογραφίες από τις διακοπές τους και όλο το φωτορεπορτάζ
18/01/2020 - 11:22

Κάιλι και Κένταλ Τζένερ "αποθέωσαν" την...Σκορδά στο Instagram τους(ΦΩΤΟ)

Ανάρτησαν φωτογραφία με την ξανθιά παρουσιάστρια και εξέφρασαν την αγάπη τους
18/01/2020 - 10:11

Ο Κώστας Τσουρός αποκάλυψε γιατί άφησε τη Φαίη για χάρη της... Ναταλίας

Θα συνεργαζόταν ξανά με την ξανθιά παρουσιάστρια;
16/01/2020 - 20:28

Φαίη Σκορδά: Mας "έβαλε" στο παιδικό δωμάτιο των γιων της (ΦΩΤΟ)

Δείτε τον προσωπικό χώρο του Γιάννη και Δημήτρη Λιάγκα
24/12/2019 - 13:23

Η Φαίη Σκορδά μιλάει για πρώτη φορά για τον...έρωτα στη ζωή της!

Τα ανοιχτά ενδεχόμενα και η ευχή που δεν περιμέναμε για το νέο έτος
09/12/2019 - 09:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κουκουλοφόρος μπούκαρε σε αρτοποιείο και απείλησε τον υπάλληλο με μαχαίρι

Αφού αρνήθηκε να του δώσει τα χρήματα τράπηκε σε φυγή

Απαντούν στις κατηγορίες οι "4" για τον θάνατο του Παναγιώτη (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο Επαρχιακό Δικαστήριο Λάρνακας για δεύτερη φορά οι τέσσερις νεαροί

Οδηγός παρέσυρε πεζό, τον άφησε αιμόφυρτο και εξαφανίστηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Λόγω της σοβαρότητας της κατάστασής του μεταφέρθηκε στο ΓΝ Λευκωσίας
Ελλάδα

Σεισμός "ταρακούνησε" τη Ζάκυνθο (ΦΩΤΟ)

Δεν υπάρχουν αναφορές για ζημιές ή τραυματίες

Στο Άουσβιτς ο Μητσοτάκης για να τιμήσει τη μνήμη 6 εκατομμυρίων Εβραίων

"Να μην ξεχάσουμε αυτό το οποίο συνέβη εδώ να μην ξαναζήσουμε τέτοια ανείπωτη τραγωδία"
Διεθνή

18 ερευνητές αναζητούν το «γιατί» της μεγάλης τραγωδίας

Ανασύρθηκαν τρεις σοροί από τα συντρίμμια του μοιραίου ελικοπτέρου

Πρώτο επιβεβαιωμένο κρούσμα κοροναϊού στη Γερμανία

Στους 106 ανήλθε ο αριθμός των νεκρών από τη φονική επιδημία

Καταγράφηκε ο πρώτος θάνατος από τον κοροναϊό στο Πεκίνο

Ο 50χρονος ασθενής απεβίωσε 5 ημέρες μετά την επιβεβαίωση από τους ιατρούς ότι νοσεί

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 28/01/2020 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ