Ψυχαγωγία

Δημήτρης Αλεξάνδρου: Η σχέση με την... Σκορδά και η απίστευτη απάντηση του!

Ερώτηση αν ήταν ποτέ ζευγάρι με την Φάιη Σκορδά δέχτηκε ο Δημήτρης Αλεξάνδρου από έναν follower του με τον ίδιο να απαντά με χιούμορ. 

Σε ένα παιχνίδι ερωτήσεων με τους διαδικτυακούς του φίλους στο Instagram, ο Δημήτρης δέχτηκε  την ερώτηση "Είναι αλήθεια ότι τα είχες κάποτε με Σκορδά;"

Το μοντέλο του απάντησε χιουμοριστικά: «Δύο χρόνια σίγουρα. Μπορεί και παραπάνω. Αλλά κρυφά, μπαινοέβγαινα εγώ. Εγώ είμαι η αιτία που χώρισε…».

Στη συνέχεια, ωστόσο ξεκαθάρισε:

«Δεν είναι καν του γούστου μου, να ξέρετε. Γελάω… Όχι ότι δεν είναι όμως όμορφη γυναίκα…».«Αδιαμφισβήτητα είναι μια όμορφη γυναίκα, μη λέμε τώρα βλακείες. Αλλά δεν είναι του γούστου μου γιατί είναι πάρα πολύ αδύνατη. Θα ήθελε λίγο περισσότερα κιλά…»

Επόμενο άρθρο

Η απάντηση της Κορινθίου για τη "ρήξη" ανάμεσα σε Χρηστίδου-Κοκκίνου

Τι απάντησε η ηθοποιός όταν ρωτήθηκε για το τέλος της φιλίας των δυο γυναικών
18/10/2019 - 11:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φαίη Σκορδά: Δείτε το λαμπερό διαμαντένιο κόσμημα που της δώρισε ο σύντροφός της

Ο ενθουσιασμός της παρουσιάστριας και το σχόλιο της Λίτσας Πατέρα
19/09/2020 - 13:06

Φ. Σκορδά: Απαντά on air εάν θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον Ηλιόπουλο

Η ερώτηση που ξάφνιασε την παρουσιάστρια και η δημόσια τοποθέτηση για το επόμενο βήμα
11/09/2020 - 09:26

H τρυφερή φωτογραφία του Νεκτάριου Αλεξάνδρου με το γιο του στην πισίνα (ΦΩΤΟ)

Τα στιγμιότυπα από τις καλοκαιρινές τους διακοπές
24/08/2020 - 10:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένσταση ΠΟΕΔ για τη θεσμοθέτηση της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης (ΦΩΤΟ)

"Η τροπολογία ελλοχεύει κινδύνους παραβίασης της ιδιωτικότητας παιδιών και εκπαιδευτικών"

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 16χρονου (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα τη φωτογραφία και στοιχεία του

Τη Δευτέρα η διανομή δυο ρούχινων μασκών σε μαθητές Γυμνασίων

Μέχρι τα τέλη της βδομάδας θα δοθούν σε μαθητές Λυκείων, τεχνικών και εκπαιδευτικούς
Ελλάδα

ΒΙΝΤΕΟ: Διάσωση ηλικιωμένου που εγκλωβίστηκε εξαιτίας της κακοκαιρίας «Ιανός»

Είχε παγιδευτεί στο αυτοκίνητό του μέσα σε μια τεράστια λίμνη νερού

Σαρώνει ο "Ιανός": Αγνοείται ζευγάρι ηλικιωμένων στην Καρδίτσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο νεκροί από τη φονική κακοκαιρία που πλήττει την Ελλάδα

Και δεύτερος νεκρός από τη σφοδρή κακοκαιρία στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αττική, Κορινθία και Αργολίδα αναμένεται να χτυπήσει ο «Ιανός»
Διεθνή

Πέθανε η εμβληματική δικαστής Ρουθ Μπέιντερ Γκίνσμπεργκ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ήταν «μια καταπληκτική γυναίκα» δήλωσε ο Πρόεδρος των Ηνωμένων Πολιτειών

1,3 τόνους πυροτεχνημάτων εντοπίστηκαν στο λιμάνι της Βηρυτού

Βρέθηκαν σε αποθήκη και στη διάρκεια έρευνας του στρατού

Άνοιξε πυρ κατά νεαρών που έκαναν πάρτι σε αυλή σπιτιού (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυο νεκροί και 14 τραυματίες από πυροβολισμούς στο Ρότσεστερ της Νέας Υόρκης

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/09/2020 - 16:45THE CHASE