Ψυχαγωγία

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Το unfollow στον Λιάγκα και το block στην Τσολάκη!

Μετά την αποκάλυψη του Γιώργου Λιάγκα ότι ο Δημήτρης Ουγγαρέζος τον έχει κάνει unfollow στο Instagram, o δεύτερος εξήγησε τον λόγο που το έκανε. 

Συγκεκριμένα, στην χθεσινή εκπομπή του Γιώργου Λιάγκα, ο παρουσιαστής ανέφερε ότι ο Δημήτρης Ουγγαρέζος τον έχει κάνει unfollow ενώ η Ελένη Τσολάκη ανέφερε και η ίδια ότι την έχει κάνει block. O Δημήτρης Ουγγαρέζος σήμερα,, στο "Πρωινό" μίλησε για τους λόγους που το έκανε δηλώνοντας: 

«Δεν έχω εγώ το πρόβλημα που κάνω και ξεκάνω unfollow. Έχω λόγο για τον καθένα. Εσείς έχετε πρόβλημα που βγάζετε συμπεράσματα για τις ανθρώπινες σχέσεις από ένα unfollow. Μπορεί εκείνη την ώρα εγώ να βαριέμαι. Τη Μαίρη Συνατσάκη που είναι φίλη μου για ένα μήνα την έκανα unfollow, γιατί ανέβαζε συνέχεια παπούτσια. Ο Λιάγκας λέει βλακείες. Δεν τον έχω κάνει unfollow. Ο Λιάγκας ανέβαζε συνέχεια φωτογραφίες με ένα φίλο του. Δεν ήθελα να βλέπω τη φάτσα του. Τον έκανα unfollow. Toν ξαναέκανα μετά follow. Έχω λόγο για τον καθένα. Δικά μου είναι τα social media. Επίσης όταν δεν χωνεύω κάποιον τον κάνω block. Την Τσολάκη φυσικά και την έχω κάνει block» 

Επόμενο άρθρο

Η συγκινητική ανάρτηση της κόρης του Μαχαιρίτσα 40 μέρες μετά το θάνατό του

Το τραγούδι που ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό
15/10/2019 - 11:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έκανε ξανά... follow τον Καλάθη στο Instagram o Δημήτρης Γιαννακόπουλος

Μπορεί να σημαίνει πολλά, μπορεί να μην σημαίνει και τίποτα η κίνηση αυτή
14/05/2020 - 11:09

Λιάγκας - Σκορδά: Ξανά μαζί στο πάρτυ - υπερπαραγωγή του γιου τους (ΦΩΤΟ)

Μπαλόνια, τούρτα σούπερ ηρώων και αγκαλιές για τον μικρό Δημήτρη
13/05/2020 - 07:56

Ουγγαρέζος για Τανιμανίδη - Μπόμπα:“Θεωρώ ότι έχουν υπερεκτεθεί και τους αρέσει"

Το... challenge που τους προτείνει και ο σχολιασμός για το ζεύγος
11/05/2020 - 10:12

Η Καγιά απαντά πρώτη φορά για τον unfollow της Χριστοπούλου και ρίχνει "μπηχτές"

Η δημόσια τοποθέτηση, οι πραγματικότητες και η..."εκτεθειμένη" booker
27/04/2020 - 14:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καρούσος: Όλα έτοιμα για την επαναλειτουργία των αεροδρομίων

Ενδιαφέρον από αρκετές εταιρείες και ενημερώνουν ότι θα προγραμματίσουν πτήσεις

Υπ. Υγείας: Έπεσε το "Σινικό Τείχος" μεταξύ δημόσιου και ιδιωτικού τομέα υγείας

"Το μεγάλο πλεονέκτημα του ΓεΣΥ είναι ότι υπάρχει ελεύθερη επιλογή"

Αλλαγές στις κηδείες αγνοουμένων και στην ενημέρωση συγγενών λόγω κορωνοϊού

Ετοιμάζεται πρωτόκολλο από το Υπουργείο Υγείας με σειρά μέτρων και διαδικασιών
Ελλάδα

Le Figaro: Η Ακρόπολη είναι οπλισμένη για έναν τουρισμό συμβατό με τον κορωνοϊό

"Η Ελλάδα κέρδισε το στοίχημα της για καλή διαχείριση της κρίσης του Covid-19"

Τραγωδία στην Ηγουμενίτσα: Δίχρονο κοριτσάκι πνίγηκε στα κάγκελα της κούνιας του

Το μικρό παιδί βρέθηκε το πρωί από τους γονείς του νεκρό

Ανοίγουν ειδικά σχολεία, δημοτικά και ξενοδοχεία σήμερα στην Ελλάδα

Η χώρα περνάει στην πέμπτη φάση χαλάρωσης των περιοριστικών μέτρων

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/06/2020 - 17:40DEAL