Ψυχαγωγία

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Έπεφτα στα πατώματα - Έχω φάει αρκετά....κέρατα"

O Δημήτρης Ουγγαρέζος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Ελένη" και μίλησε για τον πρόσφατο χωρισμό του με την Ιλένια Ουίλιαμς, ότι τον απιστήσει πολλές φορές ενώ δεν έλειψαν και οι ατάκες για την... Φαίη Σκορδά.

Συγκεκριμένα δήλωσε

 "Δεν είναι για να στεναχωριόμαστε, την αγαπώ πολύ την Ιλένια, ξέρω ότι κι εκείνη με αγαπάει, έχει μια εξαιρετική οικογένεια, απλά οι σχέσεις από ένα σημείο και μετά ή προχωρούν ή σταματούν. Ζούσαμε μαζί τα τελευταία 3 χρόνια. 

 Φαντάσου να προχωρούσαμε ακόμα ένα βήμα παραπέρα και να κάναμε και ένα παιδί και να ήταν τα πράγματα τώρα ακόμα πιο δύσκολα και για το παιδί. Με φοβίζει να φέρω έναν άνθρωπο στον κόσμο και να μην είμαι σωστός απέναντί το.

 Έπεφτα στα πατώματα σε σχέσεις μου, μετά κέρατο. Έπεφτα με τα μούτρα. Έτρωγα κέρατο. Έχω φάει αρκετά. Εντάξει… όλοι έχουμε φάει. "

Στα...παρατράγουδα της συνέντευξης ο Δημήτρης Ουγγαρέζος παραλίγο να πει την παρουσιάστρια, Φαίη και αυτό, υπήρξε αφορμή για την επόμενη ερώτησή της Ελένης Μενεγάκη.

«Είχες πει έτσι κατά λάθος το πρώην κορίτσι σου;», εννοώντας την Ιλένια με τον ίδιο να απαντά πως δεν το έχει κάνει ποτέ διότι δεν μπερδεύει τα επαγγελματικά με τα προσωπικά του και πως δεν έχει πει κάποια γυναίκα με άλλο όνομα.

 

Επόμενο άρθρο

Ο Νίκος Μουρατίδης "καίει"...Φουρέιρα, Βανδή, Βίσση, Αργυρό, Ρουβά και Ρέμο!

Έριξε τα πυρά του στους δημοφιλείς τραγουδιστές και ξεσπά για τις επιλογές τους
10/10/2019 - 11:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ε. Μενεγάκη: Για ψώνια με τις κόρες της - Το δώρο που αγόρασε στη Βαλέρια (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή casual εμφάνιση της παρουσιάστριας και τα...χαμόγελα στο φακό
22/01/2020 - 13:08

Γιώργος Λιάγκας και Φαίη Σκορδά: Μαζί για...χάρη των παιδιών τους (ΦΩΤΟ)

Οι κοινές φωτογραφίες από τις διακοπές τους και όλο το φωτορεπορτάζ
18/01/2020 - 11:22

Κάιλι και Κένταλ Τζένερ "αποθέωσαν" την...Σκορδά στο Instagram τους(ΦΩΤΟ)

Ανάρτησαν φωτογραφία με την ξανθιά παρουσιάστρια και εξέφρασαν την αγάπη τους
18/01/2020 - 10:11

Ο Κώστας Τσουρός αποκάλυψε γιατί άφησε τη Φαίη για χάρη της... Ναταλίας

Θα συνεργαζόταν ξανά με την ξανθιά παρουσιάστρια;
16/01/2020 - 20:28

Μενεγάκη - Λάτσιος: Δειπνούν μαζί, 10 χρόνια μετά το "δύσκολο" διαζύγιο (ΦΩΤΟ)

Η χαμογελαστή παρουσιάστρια που απολάμβανε την στιγμή και ο..."ομιλητικός" πρώην σύζυγος
15/01/2020 - 12:08

Γρηγόρης Γκουντάρας για Ελένη Μενεγάκη: "Δεν παρακολουθώ την...εκπομπή της"

Η πρώην συνεργάτιδα, η "λήξη" του συμβολαίου και η...αυτοδημιούργητη Κατερίνα Καινούργιου
06/01/2020 - 11:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ζητούν την σύλληψη και έκδοση της Ελένης Θεοχάρους στο Αζερμπαϊτζάν

"Η Κυπριακή κυβέρνηση απέρριψε το εν λόγω αίτημα αμέσως"

Στη φυλακή 12 χρόνια 25χρονος που είχε στη κατοχή του δεκάδες κιλά κάνναβη

Τον ανέκοψαν στον αυτοκινητόδρομο και ακολούθησαν έρευνες σε υποστατικά

Κίτρινη προειδοποίηση λόγω σφοδρών ανέμων από την Μετεωρολογική Υπηρεσία(ΒΙΝΤΕΟ)

Ριπές μέχρι 7-8 μποφόρ αναμένεται να επηρεάσουν κυρίως το εσωτερικό και τα νότια
Ελλάδα

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα

Σε τέσσερις φορές ισόβια καταδικάστηκε ο Κώστας Πάσσαρης

Το Μικτό Ορκωτό Εφετείο Αθήνας δεν αναγνώρισε κανένα ελαφρυντικό στον διαβόητο κακοποιό

«Προσβλέπω σε μια κοινωνία που ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον»

Οι πρώτες δηλώσεις της νέας Προέδρου της Ελληνικής Δημοκρατίας
Διεθνή

"Είχαμε δικαίωμα να αφήσουμε τους πρόσφυγες προς την ΕΕ και δεν το κάναμε"

Δεν εφαρμόστηκαν οι υποσχέσεις της Ευρώπης είπε ο Τούρκος ΥΠΕΞ Μεβλούτ Τσαβούσογλου

Η στιγμή που ο Μακρόν διώχνει ισραηλινούς αστυνομικούς από εκκλησία (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν έκρυψε τον εκνευρισμό του με την παρουσία τους και τους είπε "βγείτε έξω"

Σε επιφυλακή το παγκόσμιο υπό τον φόβο εξάπλωσης του κοροναϊού

Στα 571 τα κρούσματα στη Κίνα - Συνεδριάζει ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/01/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ