Ψυχαγωγία

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Έπεφτα στα πατώματα - Έχω φάει αρκετά....κέρατα"

O Δημήτρης Ουγγαρέζος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Ελένη" και μίλησε για τον πρόσφατο χωρισμό του με την Ιλένια Ουίλιαμς, ότι τον απιστήσει πολλές φορές ενώ δεν έλειψαν και οι ατάκες για την... Φαίη Σκορδά.

Συγκεκριμένα δήλωσε

 "Δεν είναι για να στεναχωριόμαστε, την αγαπώ πολύ την Ιλένια, ξέρω ότι κι εκείνη με αγαπάει, έχει μια εξαιρετική οικογένεια, απλά οι σχέσεις από ένα σημείο και μετά ή προχωρούν ή σταματούν. Ζούσαμε μαζί τα τελευταία 3 χρόνια. 

 Φαντάσου να προχωρούσαμε ακόμα ένα βήμα παραπέρα και να κάναμε και ένα παιδί και να ήταν τα πράγματα τώρα ακόμα πιο δύσκολα και για το παιδί. Με φοβίζει να φέρω έναν άνθρωπο στον κόσμο και να μην είμαι σωστός απέναντί το.

 Έπεφτα στα πατώματα σε σχέσεις μου, μετά κέρατο. Έπεφτα με τα μούτρα. Έτρωγα κέρατο. Έχω φάει αρκετά. Εντάξει… όλοι έχουμε φάει. "

Στα...παρατράγουδα της συνέντευξης ο Δημήτρης Ουγγαρέζος παραλίγο να πει την παρουσιάστρια, Φαίη και αυτό, υπήρξε αφορμή για την επόμενη ερώτησή της Ελένης Μενεγάκη.

«Είχες πει έτσι κατά λάθος το πρώην κορίτσι σου;», εννοώντας την Ιλένια με τον ίδιο να απαντά πως δεν το έχει κάνει ποτέ διότι δεν μπερδεύει τα επαγγελματικά με τα προσωπικά του και πως δεν έχει πει κάποια γυναίκα με άλλο όνομα.

 

Επόμενο άρθρο

Ο Νίκος Μουρατίδης "καίει"...Φουρέιρα, Βανδή, Βίσση, Αργυρό, Ρουβά και Ρέμο!

Έριξε τα πυρά του στους δημοφιλείς τραγουδιστές και ξεσπά για τις επιλογές τους
10/10/2019 - 11:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Καψούρα...στα πλατό":Και όμως ο Ουγγαρέζος ήταν...τσιμπημένος με τη Φαίη Σκορδά

Όλες οι λεπτομέρειες, η σπόντα του δημοσιογράφου και όσα αποκάλυψε η παρουσιάστρια
05/10/2019 - 14:40

Η Μενεγάκη σε μοναστήρι με τη κόρη της-Πώς οι καλόγεροι την....φυγάδευσαν

"Χωρίς την ευχή του γέροντα δεν φωτογραφίζουν"
29/09/2019 - 16:49

Φαίη Σκορδά: Οι οικογενειακές στιγμές με τα παιδιά της στον...καναπέ! (ΦΩΤΟ)

Η αγαπημένη παρουσιάστρια αφιερώνει τα Σαββατοκύριακά της μόνο στους γιους της
29/09/2019 - 11:50

Συνεργάτιδα της Μενεγάκη αποχώρησε γιατί το απαγόρευσε ο...πατέρας της(ΦΩΤΟ)

Δούλεψε μόνο δυο εβδομάδες και όταν έγινε αντιληπτή από την οικογένεια της...σταμάτησε
25/09/2019 - 10:05

Η εξομολόγηση της Φαίης Σκορδά για τον διαζύγιο με Γιώργο Λιάγκα:"Δεν το ήθελα"

Η παρουσιάστρια σε μια από τις σπάνιες αναφορές της στην προσωπική της ζωή
23/09/2019 - 14:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

23χρονη απουσιάζει εδώ και 20 ημέρες και το κατήγγειλαν σήμερα (ΦΩΤΟ)

Στη δημοσιότητα φωτογραφία της από την Αστυνομία

Φρένο στην κατάχρηση του συστήματος επιχειρεί να βάλει ο OAY (BINTEO)

Ο Οργανισμός διερευνά διψήφιο αριθμό περιπτώσεων που ενδεχομένως να έγινε κατάχρηση

Ξεσπάθωσε πρώην μέλος του κινήματος Εν Εργώ κατά του Λευτέρη Γεωργίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε καταθέσεις τους άστεγοι ανέφεραν ότι δέχονταν πιέσεις
Ελλάδα

2 εμπλοκές και 11 παραβιάσεις του ελληνικού εναέριου χώρου από τουρκικά F-16

Τέσσερα οπλισμένα τουρκικά αεροσκάφη αναχαιτίστηκαν από ελληνικά

Τραγωδία σε παιδικό σταθμό στην Ελλάδα: Αγοράκι 2,5 ετών πνίγηκε από τροφή

"Το μόνο σίγουρο, είναι πως έφυγε ένας μικρός άγγελος…»

Γίνε ο ήρωας του 18μηνου Παναγιώτη-Ραφαήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάσχει από τη νόσο της νωτιαίας μυϊκής ατροφίας τύπου 1, που πάσχει και ο μικρός Αντώνης
Διεθνή

Ετοιμες οι κυρώσεις του Λευκού Οίκου για την Τουρκία

Περιμένουν την υπογραφή του Ντόναλντ Τραμπ

Ρωσία και Τουρκία βρίσκονται σε διαρκή επαφή για τις επιχειρήσεις στην Τουρκία

«Υπάρχουν επίσης δίαυλοι επικοινωνίας μεταξύ των στρατιωτικών»

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 14/10/2019 - 22:108 ΛΕΞΕΙΣ