Ψυχαγωγία

Δημήτρης Ουγγαρέζος:"Έπεφτα στα πατώματα - Έχω φάει αρκετά....κέρατα"

O Δημήτρης Ουγγαρέζος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Ελένη" και μίλησε για τον πρόσφατο χωρισμό του με την Ιλένια Ουίλιαμς, ότι τον απιστήσει πολλές φορές ενώ δεν έλειψαν και οι ατάκες για την... Φαίη Σκορδά.

Συγκεκριμένα δήλωσε

 "Δεν είναι για να στεναχωριόμαστε, την αγαπώ πολύ την Ιλένια, ξέρω ότι κι εκείνη με αγαπάει, έχει μια εξαιρετική οικογένεια, απλά οι σχέσεις από ένα σημείο και μετά ή προχωρούν ή σταματούν. Ζούσαμε μαζί τα τελευταία 3 χρόνια. 

 Φαντάσου να προχωρούσαμε ακόμα ένα βήμα παραπέρα και να κάναμε και ένα παιδί και να ήταν τα πράγματα τώρα ακόμα πιο δύσκολα και για το παιδί. Με φοβίζει να φέρω έναν άνθρωπο στον κόσμο και να μην είμαι σωστός απέναντί το.

 Έπεφτα στα πατώματα σε σχέσεις μου, μετά κέρατο. Έπεφτα με τα μούτρα. Έτρωγα κέρατο. Έχω φάει αρκετά. Εντάξει… όλοι έχουμε φάει. "

Στα...παρατράγουδα της συνέντευξης ο Δημήτρης Ουγγαρέζος παραλίγο να πει την παρουσιάστρια, Φαίη και αυτό, υπήρξε αφορμή για την επόμενη ερώτησή της Ελένης Μενεγάκη.

«Είχες πει έτσι κατά λάθος το πρώην κορίτσι σου;», εννοώντας την Ιλένια με τον ίδιο να απαντά πως δεν το έχει κάνει ποτέ διότι δεν μπερδεύει τα επαγγελματικά με τα προσωπικά του και πως δεν έχει πει κάποια γυναίκα με άλλο όνομα.

 

Επόμενο άρθρο

Ο Νίκος Μουρατίδης "καίει"...Φουρέιρα, Βανδή, Βίσση, Αργυρό, Ρουβά και Ρέμο!

Έριξε τα πυρά του στους δημοφιλείς τραγουδιστές και ξεσπά για τις επιλογές τους
10/10/2019 - 11:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Ποζάρει με νάζι στο σκάφος λίγο πριν...αρχίσει τις βουτιές(ΦΩΤΟ)

Μας καλημερίζει από τα καταγάλανα νερά του Αιγαίου
10/08/2020 - 11:26

Η Μενεγάκη φόρεσε ροζ μπικίνι και μας δείχνει τον κήπο της στην Άνδρο (ΦΩΤΟ)

Επέστρεψε από τις επαγγελματικές υποχρεώσεις της στην Αθήνα
02/08/2020 - 14:04

Συγκλονιστική εξομολόγηση του Δημήτρη Ουγγαρέζου για τη μητέρα του που "έφυγε"

Οι στιγμές στο νοσοκομείο όταν τον άκουγε στο ραδιόφωνο
01/08/2020 - 10:51

Μπροστά από τις κάμερες ξανά η Μενεγάκη - Για ποιο λόγο επέστρεψε στην Αθήνα

Τα γυρίσματα και η αποχώρηση στενή της συνεργάτιδα
31/07/2020 - 13:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Απάντηση Υπ. Υγείας στη Δρ. Κολιού: Δεν λήφθηκαν ακόμη αποφάσεις για τα σχολεία

Έχει συσταθεί Επιτροπή που θα δώσει οδηγίες για τον τρόπο λειτουργίας των σχολείων

Τι έδειξαν οι έρευνες για τα ατυχήματα με λεωφορεία στους κυπριακούς δρόμους

Υπουργείο Μεταφορών και διαχειρίστρια εταιρεία αναλαμβάνουν εκπαιδεύσεις και σημάνσεις

Στο κελί για έξι μήνες 31χρονος διαρρήκτης που έδρασε εν καιρώ καραντίνας

Παραβίασε τα απαγορευτικά διατάγματα για να εκτελέσει τα παράνομα σχέδια του
Ελλάδα

Σε εξέλιξη πυρκαγιές σε Χανιά και Χίο

Επίγεια και εναέρια μέσα κατάσβεσης

Εκτάκτως στη Θεσσαλονίκη ο Τσιόδρας μετά την "έκρηξη" κρουσμάτων κορωνοϊού

Συναγερμός μετά τον εντοπισμό 34 κρουσμάτων σε οίκο ευγηρίας

Τουρκικό crash test για τις "κόκκινες γραμμές" της Ελλάδας στο Αιγαίο (ΧΑΡΤΗΣ)

Τι δείχνει η ρότα του "Oruc Reis" και ποιές πληροφορίες καταγράφουν τα ελληνικά πολεμικά
Διεθνή

Χουλουσί Ακάρ: Επίλυση των διαφορών με την Ελλάδα μέσω διαλόγου

«Κάθε σταγόνα είναι πολύτιμη» διαμηνύει ο Τούρκος Υπουργός Άμυνας

Συναγερμός στη Σκωτία μετά από εκτροχιασμό τρένου (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναφορές για τραυματίες, με τις υπηρεσίες έκτακτης ανάγκης να σπεύδουν στη σκηνή

"Ο Λίβανος έχει επαρκείς ποσότητες σε αλεύρι για τέσσερις μήνες"

Έκθεση των Ηνωμένων Εθνών ανέφερε χθες ότι ο Λίβανος έχει προμήθειες μόλις για 6 εβδομάδες

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 12/08/2020 - 16:30ΜΗ ΜΑΣΑΣ