Ψυχαγωγία

Το δημόσιο μήνυμα του Σάκη Ρουβά στον Γιώργο Λάνθιμο! (ΦΩΤΟ)

Η τιανία του Γιώργου Λάνθιμου, "The Favourite", είναι υποψήφια σε δέκα κατηγορίες στα φετινά βραβεία Όσκαρ και ο Σάκης Ρουβάς έστειλε το δικό του μήνυμα στον Έλληνα σκηνοθέτη. 

Μάλιστα όπως είχε γίνει γνωστό, οι δυο τους είχαν συνεργαστεί πριν από αρκετά χρόνια όταν ο επιτυχημένος σκηνοθέτης είχε ανλάβει τα γυρίσματα για ένα βίντεο κλιπ του τραγουδιστή. Έτσι ο Σάκης με μια ανάρτηση του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram συνεχάρη τον Λάνθιμο γράφοντας 

 «10 υποψηφιότητες ο Γιώργος Λάνθιμος. Συγχαρητήρια Γιώργο, πάντα ήξερα ότι είσαι μοναδικός, μας έκανες περήφανους.»

σακης

 

Επόμενο άρθρο

Επανασύνδεση για Κατερίνα Καινούργιου και Νάσο Αναστασόπουλο;

Η κίνηση που πυροδότησε τις φήμες επανασύνδεσης...
24/01/2019 - 09:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έτσι ξεκίνησε η μέρα της οικογένειας Ρουβά-Ζυγούλη! (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός τραγουδιστής ανάρτησε την πιο καλοκαιρινή φωτογραφία με τα τέσσερα παιδιά του
18/08/2019 - 12:51

Σάκης Ρουβάς- Κάτια Ζυγούλη:Oι...εναλλλακτικές διακοπές με τα παιδιά τους(ΦΩΤΟ)

Στη Σχοινούσα των 200 κατοίκων, απομακρυσμένοι από τα φώτα της δημοσιότητας και την χλιδή
06/08/2019 - 09:55

Ρουβάς - Ζυγούλη: Στο μέρος που γεννήθηκε ο έρωτάς τους και τα...etreme sports

Οι διακοπές του ζευγαριού στην Ελούντα της Κρήτης
03/08/2019 - 14:01

Ρουβάς-Ζυγούλη: Η τρυφερή φωτογραφία τους στο μέρος που γνωρίστηκαν! (ΦΩΤΟ)

Το πανέμορφο ζευγάρι φωτογραφήθηκε εκεί που έγινε η πρώτη τους γνωριμία
01/08/2019 - 09:48

Flashback: Όταν ο Ρουβάς ήταν στρατιώτης και διασκέδαζε με φαντάρους και Βίσση

Η Άννα Βίσση έστησε για το Σάκη ένα μικρό πάρτι με ξέφρενους χορούς
21/07/2019 - 16:35

Το τραγούδι που απέρριψε ο Ρουβάς και έγινε επιτυχία από τον... Ρέμο!

Όσα αποκάλυψε ο Σάκης για το τραγούδι που μετάνιωσε που απέρριψε
14/07/2019 - 09:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκτακτη σύσκεψη στο Αρχηγείο Αστυνομίας για τα αλλεπάλληλα δυστυχήματα

Επί τάπητος μέτρα και προτάσεις για μείωση των θανατηφόρων οδικών συγκρούσεων

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ