Ψυχαγωγία

"Δώσε Βάση": Πρεμιέρα για το νέο κωμικό show με ένα ξεκαρδιστικό trailer(ΒΙΝΤΕΟ)

Μπορώ να έχω για λίγο... την προσοχή σας; Η Ιωάννα Λαμπροπούλου, ο Σοφοκλής Κασκαούνιας, η Χριστιάνα Αρτεμίου, ο Μέμνων Σωτηρέλης και ο Γιώργος Κυριάκου θα είναι ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ στο νέο κωμικό show-τηλεπαιχνίδι «Δώσε Βάση»; Γιατί το Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου κάνει ΠΡΕΜΙΕΡΑ στις 21:20 στον ALPHA Κύπρου και θα μεταδίδεται κάθε Σάββατο την ίδια ώρα ακριβώς!

Βασισμένο στο διεθνές format του CBS “Have You Been Paying Attention?”, το «ΔΩΣΕ ΒΑΣΗ» συνδυάζει στοιχεία κωμικού show και τηλεπαιχνιδιού και από τις 19 Σεπτεμβρίου και κάθε Σάββατο θα έρχεται κάθε φορά μαζί με έναν καλεσμένο και τους τέσσερις ατακαδόρους και απρόβλεπτους επώνυμους που θα απαντούν σε ερωτήσεις της επικαιρότητας. Σοβαρές απαντήσεις, μην περιμένετε, γιατί οι σωστές κερδίζουν βαθμούς, αλλά οι ξεκαρδιστικές χαρίζουν άφθονο γέλιο!

Ετοιμότητα, σπιρτάδα, ατάκες-φωτιά, τρέλα στα ύψη, χιούμορ, έξυπνα σχόλια, θεότρελες απαντήσεις, μπόλικο γέλιο και άλλα πολλά κάνουν την είσοδό τους, παρέα με την αγαπημένη ηθοποιό και ραδιοφωνική παραγωγό Ιωάννα Λαμπροπούλου στο ρόλο της παρουσιάστριας ή μάλλον... του «διαιτητή» της βραδιάς!

Από το Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου και κάθε Σάββατο στις 21:20, τα βράδια αλλάζουν στον ALPHA Κύπρου και αποκτούν όλες τις αποχρώσεις του γέλιου και της τρέλας, αφού έρχεται το νέο κωμικό show-τηλεπαιχνίδι «ΔΩΣΕ ΒΑΣΗ»!

«ΔΩΣΕ ΒΑΣΗ»: ΠΡΕΜΙΕΡΑ Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου στις 21:20 στον ALPHA Κύπρου

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το πολυαναμενό κωμικό show "Δώσε Βάση!" κάνει (επιτέλους) απόψε...Πρεμιέρα (VID)

Backstage στιγμιότυπα από τα γυρίσματα του πρώτου επεισοδίου
19/09/2020 - 16:02

Ιωάννα Λαμπροπούλου: Aποκαλύπτει πότε ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας

Η τηλεοπτική συνέντευξη λίγες ώρες πριν την πολυαναμενόμενη πρεμιέρα του “Δώσε Βάση”
19/09/2020 - 09:16

Δείτε αποκλειστικά στιγμιότυπα από το πρώτο επεισόδιο του "Δώσε Βάση!" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μας περιμένουν για Πρεμιέρα αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου
18/09/2020 - 15:01

“Δώσε – Βάση”: Αποθέωση από το κοινό της Αυστραλίας πριν την Πρεμιέρα στη Κύπρο

Λαμπροπούλου, Αρτεμίου, Κυριάκου, Κασκαούνιας, Σωτηρέλης “συστήθηκαν” στο κοινό της χώρας
09/09/2020 - 16:13

To νέο κωμικό show-τηλεπαιχνίδι "Δώσε Βάση" κάνει Πρεμιέρα στον Alpha (VID)

Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου στις 21:20 με την Ιωάννα Λαμπροπούλου
07/09/2020 - 12:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δέκα νέα κρούσματα στην Κύπρο ανακοίνωσε το Υπουργείο Υγείας

Πως προέκυψαν τα νέα περιστατικά της νόσου Covid-19

Τροχαίο στην Πάφο: Όχημα κατέληξε σε γκρεμό

Η οδηγός εξήλθε του οχήματος με τη βοήθεια περαστικών και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο
Ελλάδα

Στην Καρδίτσα θα μεταβεί τις επόμενες ημέρες ο Μητσοτάκης

Στις συναντήσεις του με τους τοπικούς φορείς θα γίνει αποτίμηση των ζημιών

Τρίτος νεκρός από την κακοκαιρία "Ιανός" στην Ελλάδα, αγνοείτο από χθες (ΒΙΝΤΕΟ)

Τρεις οικογένειες στην Καρδίτσα αγωνιούν και ελπίζουν στον εντοπισμό των συγγενών τους

Εφιαλτικό βράδυ στην Κρήτη από το πέρασμα του "Ιανού" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δρόμοι μετατράπηκαν σε ποτάμια - Ώρες αγωνίας για τους αγνοούμενους
Διεθνή

Αίγυπτος: Άλλη μια σπουδαία ανακάλυψη στη Σακάρα

Αρχαιολόγοι έφεραν στο "φως" 14 αρχαίους τάφους

Μαδρίτη: Βγήκαν στους δρόμους οι κάτοικοι των φτωχότερων συνοικιών

Ζητούν καλύτερες παροχές υγείας και κάνουν λόγο για διακρίσεις από τις αρχές

953.901 θάνατοι λόγω COVID-19 και πέραν των 30 εκ. κρουσμάτων παγκοσμίως

Ο νεότερος απολογισμός της πανδημίας του κορωνοϊού

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/09/2020 - 18:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ