Ψυχαγωγία

Δούκισσα Νομικού: Αποκαλύπτει πόσα κιλά πήρε στον 8ο μήνα της εγκυμοσύνης της

Η αντίστροφη μέτρηση για την πανέμορφη Δούκισσα Νομικού ξεκίνησε.

Η γνωστή παρουσιάστρια μόλις μπήκε στον όγδοο μήνα της εγκυμοσύνης της, και άρχισε να μετρά με αγωνία τις μέρες, για να κρατήσει τον καρπό του ερωτά της με τον Δημήτρη Θεοδωρίδη, στην αγκαλιά της.

Αν και βρίσκεται σε προχωρημένη εγκυμοσύνη, η ξανθιά παρουσιάστρια, δεν σταματά να προσέχει τη διατροφή της και να περιποιείται τον εαυτό της.

Μάλιστα δεν είναι λίγα τα μηνύματα που λαμβάνει από τις θαυμάστριές της που την ρωτούν πόσα κιλά έχει πάρει. Η όμορφη Δούκισσα, θέλοντας να απαντήσει στις ερωτήσεις των διαδικτυακών της φίλων, για τα κιλάκια της εγκυμοσύνης, έκανε την αποκάλυψη μέσω της προσωπικής της ιστοσελίδας, Dutchesss Daily.

«Επειδή λαμβάνω πολλά μηνύματα καθημερινά με την τυπική αυτή ερώτηση περί κιλών και διατροφής, θα σου απαντήσω πως έχω πάρει 7 κιλά και μόλις μπήκα στον 8ο μήνα. Και, όπως μου είπε ο γιατρός μου, τους τελευταίους δύο μήνες θα πάρω μαζεμένα κάποια ακόμη, γιατί τότε είναι που μεγαλώνει το μωρό», έγραψε μεταξύ άλλων.

Επόμενο άρθρο

Ειρήνη Μερκούρη: Το σοβαρό πρόβλημα υγείας και το προσωπικό θαύμα που βίωσε

«Πιστεύω πως από θαύμα ζω. Τέλειωνε η ζωή μου. Πέθαινα."
23/01/2018 - 16:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το συγκινητικό "αντίο" της Δούκισσας Νομικού στον Θέμο Αναστασιάδη (ΦΩΤΟ)

"Ήσουν ο τηλεοπτικός μου πατέρας. Με αγαπούσες..."
23/01/2019 - 12:06

Δούκισσα Νομικού: Ο μεγαλύτερος της στόχος για τη νέα χρονιά! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με τον γιο της και τα τρυφερά λόγια...
06/01/2019 - 15:42

Δούκισσα Νομικού: Μας δείχνει το... χριστουγεννιάτικο της δέντρο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία κάτω από το τεράστιο χριστουγεννιάτικο δέντρο και ο ενθουσιασμός του γιου της
17/11/2018 - 14:30

Δούκισσα Νομικού: Η φωτογραφία με τον γιο της στο Λονδίνο και η συμβουλή (ΦΩΤΟ)

Το μοντέλο πραγματοποίησε το πρώτο ταξίδι με τον μικρό Σάββα
21/10/2018 - 17:59

Δούκισσα Νομικού: Η αλλαγή στον χαρακτήρα της μετά τη γέννηση του γιου της

Όσα δήλωσε για τον ερχομό του γιου της και οι ενοχές που ένιωσε...
10/10/2018 - 13:23

Έτσι είναι άβαφη η Δούκισσα Νομικού...(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει χωρίς ρετούς και μακιγιάζ στον φακό και κάνει το πρώτο της μπάνιο
07/07/2018 - 15:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 23:45ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ