Ψυχαγωγία

Δούκισσα Νομικού: Η φωτογραφία με τον γιο της στο Λονδίνο και η συμβουλή (ΦΩΤΟ)

Το πρώτο τους ταξίδι στο εξωτερικό έκανε η Δούκισσα Νομικού μαζί με τον μικρό της μπέμπη, Σάββα.

Η ίδια διανύει μια από τις πιο ήρεμες περιόδους της ζωής της, περνώντας ποιοτικό χρόνο με τον γιο της. Το μοντέλο βρέθηκε στην Αγγλία για τις ανάγκες προώθησης εταιρίας κοσμημάτων, χωρίς όμως να αφήσει πίσω τον μικρό της θησαυρό.

Η Δούκισσα έγραψε

“Πρώτο ταξίδι με Σαββούλη. Ταξιδέψαμε την ώρα που κάνει το nap του οπότε κοιμήθηκε μέσα στο αεροπλάνο, επίσης στην προσγείωση κ στην απογείωση του έδωσα γάλα για να μην πονέσουν τα αυτιά του”.

Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες

 

 

Επόμενο άρθρο

Ο Αντρέας Τσέλεπος και η Νατάσα Σχίζα βάφτισαν τη κόρη τους! (ΦΩΤΟ)

Το θεμα της βάφτισης, ο στολισμός, το όνομα που δόθηκε και η φωτογραφία με τη νονά
21/10/2018 - 17:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το συγκινητικό "αντίο" της Δούκισσας Νομικού στον Θέμο Αναστασιάδη (ΦΩΤΟ)

"Ήσουν ο τηλεοπτικός μου πατέρας. Με αγαπούσες..."
23/01/2019 - 12:06

Θρίλερ με 2χρονο παιδί που έπεσε σε πηγάδι βάθους 107 μέτρων (ΦΩΤΟ)

Γιγαντιαία επιχείρηση για εντοπισμό του δίχρονου αγοριού που αναζητείται για τρίτη ημέρα
16/01/2019 - 11:51

Δούκισσα Νομικού: Ο μεγαλύτερος της στόχος για τη νέα χρονιά! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία με τον γιο της και τα τρυφερά λόγια...
06/01/2019 - 15:42

O Ρίκι Μάρτιν και ο άντρας του απέκτησαν ένα...κοριτσάκι!(ΦΩΤΟ)

Δείτε την πρώτη φωτογραφία του μωρού και όσα δήλωσε ο τραγουδιστής
01/01/2019 - 18:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ιnterpol & Europol στο "κυνήγι" του ζεύγους ανδρών για την αγοραπωλησία βρέφους

Τη συνδρομή διεθνών και ευρωπαϊκών αρχών ζητά η Αστυνομία για διαλεύκανση της υπόθεσης

Παράνομες οι έξτρα χρεώσεις σε περίπτερα για πληρωμές με πιστωτική κάρτα (ΦΩΤΟ)

Πώς απαντά η ηγεσία των περιπτεριούχων σε καταγγελίες αναγνωστών του Alphanews.Live

Ένα εκατομμύριο στερλίνες από το Στέμμα για τους 33 αγωνιστές της ΕΟΚΑ

"Ηθική δικαίωση" στον πολύχρονο δικαστικό αγώνα για τα βασανιστήρια που υπέστησαν
Ελλάδα

"Έσβησε" κάτω από τα συντρίμμια της σκεπής παιδικής κατασκήνωσης

Συνελήφθησαν δύο άτομα, ενώ διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες του ατυχήματος

Τσίπρας: Ο Θέμος Αναστασιάδης υπήρξε από τους πιο σφοδρούς πολέμιους μου

Συλληπητήρια Έλληνα Πρωθυπουργού για το θάνατο του γνωστού δημοσιογράφου και εκδότη

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία
Διεθνή

Συνελήφθη νοσηλευτής για σεξουαλική παρενόχληση γυναίκας που βρισκόταν σε κώμα

Η ασθενής έμεινε έγκυος ενώ βρισκόταν διασωληνωμένη τα τελευταία 14 χρόνια

Έκρηξη κοντά στην αμερικανική Πρεσβεία στη Γενεύη

Συναγερμός σήμανε στις ελβετικές αρχές

Λαμβάνουν μέτρα οι Βρετανικές εταιρείες φοβούμενες για "no-deal" στο Brexit 

Ανησυχία για τις επιπτώσεις μίας "άτακτης" εξόδου από την ΕΕ

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 20:20ALPHA NEWS