Ψυχαγωγία

Δυσάρεστα νέα για τους fans του... Game of Thrones (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυσάρεστα νέα για τους fans του Game of Thrones...

Ο τελευταίος κύκλος θα αποτελείται από μόλις έξι επεισόδια ενώ πριν από λίγη ώρα η ΗΒΟ ανακοίνωσε τη διάρκεια των επεισοδίων του τελευταίου κύκλου. Ήδη είχε διαρρεύσει ότι τα επεισόδια θα είναι "χορταστικά"... περί των 90 λεπτών, για αυτό και λιγότερη ώρα προβολής. Όμως κάτι τέτοιο φαίνεται ότι δεν ισχύει.

Συγκεκριμένα, οι διάρκειες των επεισοδίων του τελευταίου κύκλου του Game of Thrones θα έχουν ως εξής:

  • Επεισόδιο 1: 54 λεπτά
  • Επεισόδιο 2: 58 λεπτά
  • Επεισόδιο 3: 60 λεπτά
  • Επεισόδιο 4: 78 λεπτά
  • Επεισόδιο 5: 80 λεπτά
  • Επεισόδιο 6: 80 λεπτά
Επόμενο άρθρο

Η Νατάσσα Θεοδωρίδου "άδειασε" δημόσια την Πάολα για τον Σφακιανάκη

Οι δηλώσεις της τραγουδίστριας που συζητήθηκαν και η σπόντα
15/03/2019 - 12:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εμίλια Κλαρκ: Ο λόγος που είπε "όχι" στις "Πενήντα αποχρώσεις του Γκρι"

Η πρόταση, οι γυμνές σκηνές και ο "φόβος" της
25/05/2019 - 12:53

Το τελευταίο επεισόδιο του Game of Thrones έκρυβε ακόμα μια... γκάφα! (ΦΩΤΟ)

Οι γκάφες στην τελευταία σεζόν ήταν πολλές και δεν έλειπαν ούτε από το τελευταίο επεισόδιο
22/05/2019 - 09:42

Η Εμίλια Κλαρκ αποχαιρέτησε το Game of Thrones! (ΦΩΤΟ)

Το συγκινητικό μήνυμα της ηθοποιού για το τέλος της σειράς
20/05/2019 - 13:53

Φανς του Game of Thrones ζητούν να... ξαναγυριστεί η τελευταία σεζόν!

Δεν τους ικανοποιήσε η τροπή που πήρε η ιστορία
17/05/2019 - 11:49

Τα δάκρυα του "Τζον Σνόου" για το τέλος του Game of Thrones! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντοκιμαντέρ που θα κυκλοφορήσει με backstage από την τελευταία σεζόν της επικής σειράς
16/05/2019 - 10:32

Euroleague Final-4 με... άρωμα Game of Thrones (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσίαση της τελικής φάσης της Euroleague που θα γίνει σε λίγες ημέρες στη Βιτόρια
14/05/2019 - 18:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Από την πρώτη ημέρα που πήγε στο σχολείο η κόρη μου δέχεται bullying" (BINTEO)

Συγκλονίζει η μητέρα της μαθήτριας που ξυλοκοπήθηκε σε λεωφορείο από συμμαθήτριες της

Χειροπέδες σε δύο Ελληνοκύπριους για το 1,5 κιλό κοκαϊνης στα Κλαυδιά

Άφησαν το "πακέτο" σε ανοιχτό χώρο για να το παραλάβει τρίτο πρόσωπο

Συμβουλές από τον ερπετολόγο Γιάννη Αγγελή για την εμφάνιση των φιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός κινδύνου το αγοράκι που νοσηλεύεται στο Μακάρειο Νοσοκομείο από δάγκωμα φιδιού
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Αναζητούν τα ίχνη του βομβιστή στην "καρδιά" της Λυών (ΦΩΤΟ)

Δεκατρείς οι τραυματίες από την έκρηξη σε πολυσύχναστη λεωφόρο της γαλλικής πόλης

Εντοπίστηκε ζωντανή μετά απο 15 ημέρες εξαφάνισης σε δάσος στη Χαβάη

Συγκινητική κινητοποίηση πολιτών στα social media που συγκέντρωσαν χρήματα για τις έρευνες

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 22:15ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ