Ψυχαγωγία

Η αμηχανία των Μιχαήλ και Παππά όταν ο Λούης τους ζήτησε να φιληθούν(ΒΙΝΤΕΟ)

Kαλεσμένοι στην εκπομπή "Λούης Night Show" βρέθηκαν οι Στέφανος Μιχαήλ και Δανάη Παππά, το τηλεοπτικό ζευγάρι από τη σειρά "Τατουάζ". Οι πρωταγωνιστές κάθισαν απέναντι από τον Λούη σε μια αποκαλυπτική συνέντευξη με πολύ γέλιο και αμήχανες στιγμές.

Το ζεύγος που πια φημολογείται πιο έντονα από ποτέ ότι είναι μαζί απαντούν στις ερωτήσεις του Λούη Πατσαλίδη για όλη την αλήθεια. Μάλιστα, ο γνωστός stand up comedian τους προκάλεσε να φιληθούν on air (όπως κάνουν και στις σκηνές του Τατουάζ). Η αμηχανία έκδηλη...

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και ακόμη περισσότερα Παρασκευή 21.15 στον Alpha Κύπρου

Επόμενο άρθρο

Ξέσπασε σε κλάματα η Αριστοτέλους on air και δεν μπορούσε να συνεχίσει..(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα ανέφερε για τα παιδάκια που υιοθετούνται και η συγκίνησή της
06/12/2018 - 17:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ξεκαρδιστική σύγκριση του Λούη για τους Κύπριους και τους Άγγλους στο γήπεδο!

Η διαφορά στη συμπεριφορά των δυο λαών όταν πάνε στο γήπεδο και το τρολ του Λούη
16/02/2019 - 17:07

Τί τρέχει; Με φουσκωμένη κοιλιά η... Αρτεμίου στο "Λούης Night Show"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Άλλοι παντρεύονται ... άλλοι γκαστρώνονται" - Η σπόντα του Τρύφωνος και το τρολ
15/02/2019 - 12:03

100 εκπομπές "ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW"-Όλη η showbiz γιόρτασε αγκαλιά με τον Λούη(ΦΩΤΟ)

Οι λαμπερές παρουσίες και πλούσιο φωτορεπορτάζ
14/02/2019 - 17:09

Το μήνυμα του Λούη Πατσαλίδη για τις 100 εκπομπές "Λούης Night Show" (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια του παρουσιαστή για τους συνεργάτες του
14/02/2019 - 11:52

Απίστευτο!Ο Λούης την "κορόιδευε" και αυτή ήταν στο κοινό και γέλαγε...(ΒΙΝΤΕΟ)

Συμβαίνουν όταν είσαι θαυμάστρια σατιρικής εκπομπής...
09/02/2019 - 20:23

Στέφανος Μιχαήλ: Απαντά αν θα μετακόμιζε μόνιμα στην Ελλάδα για δουλειά!

Οι επαγγελματικές υποχρεώσεις και ο λόγος που δεν τον έχουμε δει στο θεατρικό σανίδι
06/02/2019 - 10:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εβδομάδα Χαλαρής Γραβάτας (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ο καρκίνος του προστάτη εάν διαγνωστεί έγκαιρα είναι σχεδόν 100% ιάσιμος"

Πάφος: Σε 3η σύλληψη προχώρησε η Αστυνομία σχετικά με υπόθεση κατοχής περιουσίας

Είχαν προηγηθεί άλλες δύο συλλήψεις μετά από έρευνα σε όχημα
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ