Ψυχαγωγία

Η Άννα Βίσση για δυο εμφανίσεις στο Αρχαίο Θέατρο Κουρίου!

Η απόλυτη Ελληνίδα σταρ στα πλαίσια της καλοκαιρινής της περιοδείας, έρχεται και στο δικό μας νησί για δυο εμφανίσεις.

Αν και αρχικά ήταν προγραμματισμένη μια εμφάνιση (για σήμερα 5 Σεπτεμβρίου), λόγω μεγάλης ζήτησης και ενδιαφέρον από το κοινό, οι διοργανωτές πρόσθεσαν ακόμα μια για αύριο, 6 Σεπτεμβρίου.

Η Άννα αυτό το καλοκαίρι θα απογειώσει για άλλη μια φορά το κοινό που την αγαπά και την τιμά πάντα, με συναυλίες που περιέχουν από τα παλαιότερα, μέχρι τα πιο πρόσφατα τραγούδια της, άλλα "πειραγμένα" κι ενορχηστρωμένα σε latin ή jazz ρυθμούς κι άλλα άθικτα, όπως τα γνωρίζουμε και τα τραγουδάμε.

Μαζί της 11μελής ορχήστρα καθώς και οι τραγουδιστές Νικόλας Ραπτάκης και Νατάσα Μηνδρινού.

Μπορείς και εσύ να ζήσεις την ξεχωριστή εμπειρία με την απόλυτη ελληνίδα σταρ, σήμερα και αύριο στο Αρχαίο Θέατρο Κουρίου.

Για περισσότερες πληροφορίες  και κρατήσεις καλέστε  77777040

 

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

"Μπλε": Βackstage από τα γυρίσματα στην πανέμορφη Σύμη... (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι πρωταγωνιστές της σειράς ξεκίνησαν τα γυρίσματα σε ένα μαγευτικό μέρος
05/09/2018 - 16:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τέλος στο σενάριο Βίσση για το ψηφοδέλτιο του ΔΗΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αύριο θα κριθούμε όλοι και το κόμμα και τα ΜΜΕ" δηλώνει ο Αβέρωφ Νεοφύτου
14/02/2019 - 20:38

Τα τρολ για υποψηφιότητα Βίσση δίνουν και παίρνουν στο Κυπριακό Διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

"Σκαλίσαμε" στο διαδίκτυο και ξεχωρίσαμε το τρολάρισμα γύρω από την υποψηφιότητα
14/02/2019 - 10:29

Όταν η Άννα Βίσση σχολίαζε το Σχέδιο Ανάν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήταν ή όχι λύση κατά την άποψη της;
14/02/2019 - 10:20

Υποψηφιότητα Άννας Βίσση: Το φυλάνε για “έκπληξη”;

Ούτε επιβεβαιώνει ούτε διαψεύδει ο ΔΗΣΥ
14/02/2019 - 09:34

Η Άννα Βίσση υποψήφια στις Ευρωεκλογές;Η αντίδραση και η απάντηση της on camera!

Ο Καρβέλας, η Σοφία, οι δηλώσεις για Τάμτα και Φουρέιρα και η πολιτική
13/02/2019 - 19:31

Ξεσήκωσαν το κοινό οι Scorpions! (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από τη χθεσινή συναυλία του θρυλικού συγκροτήματος στη Λεμεσό
10/02/2019 - 16:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Σταύρο Κωνσταντίνου!

Πρόσωπα-έκπληξη,έξυπνες ατάκες και ξεχωριστές μουσικές ερμηνείες! «Παράδοση Κατ' Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ