Ψυχαγωγία

Η Άννα Βίσση στα βαφτίσια του μικρού της εγγονού (ΦΩΤΟ)

Η πιο ροκ γιαγιά πριν από λίγο καιρό είδε τον μικρό της εγγονό να βαφτίζεται και να παίρνει το όνομα, Νέστορας.

Μαζί με τις διακοπές τους στην Ελλάδα, η Σοφία Καρβέλα και ο άντρας της Θανάσης Πανουριάς μαζί με τα παιδιά τους συνδύασαν και την βάφτιση του μικρότερου της οικογένειας.

Εκεί ήταν πλήθος επωνύμων όπως Πέτρος Κωστόπουλος, Σοφία Πολίτη, Αννίτα Πάνια και ο πιο ανατρεπτικός παππούς Νίκος Καρβέλας.

Δείτε φωτογραφίες:

καρβελα

καρβελα

καρβελα

 

 

καρβελα

καρβε

καρ

καρβελα

καρβ

Επόμενο άρθρο

Παντρεύεται αύριο η κόρη της Άντζελας Δημητρίου, Όλγα, και δηλώνει πολύ αγχωμένη

Δείτε το "υπερπαραγωγή" νυφικό της που η ίδια λάτρεψε από την πρώτη στιγμή (ΦΩΤΟ)
14/09/2017 - 13:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η εξομολόγηση της Σοφίας Καρβέλα:"Έκανα δύο εκτρώσεις. Όταν ήμουν 20 ετών..."

Όσα αποκάλυψε για τον αλκοολισμό και τις αμβλώσεις...
17/05/2019 - 17:40

Σοφία Καρβέλα: Τι απαντά στις φήμες χωρισμού αλλά και τρίτης εγκυμοσύνης;

Η απάντηση σε όσα ακούγονται τις τελευταίες μέρες
30/01/2019 - 09:47

Άννα Βίσση: Ο απίστευτος λόγος που παντρεύτηκε τον Νίκο Καρβέλα

Τα δώρα από την κόρη της και το μονόπετρο που... δεν είδε ποτέ
22/11/2018 - 12:44

Η Άννα Βίσση μπήκε στο στούντιο - Δείτε τι ετοιμάζει! (ΦΩΤΟ)

H αποκάλυψη, η φωτογραφία που δημοσίευσε και ο… Νίκος Καρβέλας
17/11/2018 - 10:09

H Bίσση, ο Καρβέλας και η... Πάνια κάνουν διακοπές μαζί στην Καλαμάτα (ΦΩΤΟ)

Η ανατρεπτική φωτογραφία του Καρβέλα με τις... πρώην του, που έριξε το Instagram!
20/08/2018 - 10:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Αίσιος τέλος στην επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε χαράδρα

Ανασύρθηκε τραυματισμένος από γκρεμό στην περιοχή λουτρών της Αφροδίτης

Επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε γκρεμό στα λουτρά της Αφροδίτης

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία

Το μέλλον και η λειτουργία του ΑΞΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Και πτυχίο Πανεπιστημιακού επιπέδου θα προφέρει από το 2021
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ