Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους εκμυστηρεύεται:Το ατύχημα της κόρης της που την στιγμάτισε-ΒΙΝΤΕΟ

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μιλώντας με την αγαπημένη ηθοποιό (και νέο μέλος της εκπομπής της) Μαριλένη Σταύρου, στο πλαίσιο συνέντευξης στο "Με αγάπη Χριστιάνα" εκμυστηρεύτηκε μια δύσκολη στιγμή που είχε ως μητέρα με την μικρή της κόρη.

 Διαβάστε επίσης: Η Μαριλένη Σταύρου και επισήμως στην εκπομπή της Αριστοτέλους!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ίδια, όπως και η Μαριλένη Σταύρου αλλά και χιλιάδες μητέρες αναφέρθηκαν στο γεγονός, απαντώντας η παρουσιάστρια ότι  καταλαβαίνει απόλυτα την ηθοποιό όταν σχολιάσε ότι ο μικρός της γιος της έπεσε από το κρεβάτι κάποια στιγμή.

"Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μου έμειναν ψυχολογικά τραύματα. Πετάγομαι κάθε νύχτα από τότε και φωνάζω -Παναγιά μου το μωρό- Ξυπνώ έντρομη μέσα στη νύχτα. Δεν είμαστε μόνες αλλά είναι αυτό που σκέφτεσαι "τί μάνα είμαι εγώ;"

Δείτε το σχετικό βίντεο

 

Επόμενο άρθρο

Η Μαριλένη Σταύρου και επισήμως στην εκπομπή της Αριστοτέλους!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη έγινε! Δείτε ποια ενότητα θα παρουσιάζει και όλες τις λεπτομέρειες
04/09/2018 - 17:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μπήκε με τις φόρμες στο στούντιο για...γιόγκα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μας σύστησε την προσωπική της γυμνάστρια και αποκάλυψε τα μυστικά της
12/12/2019 - 17:33

Τους είπαν είναι νεκρός και μετά από λίγο άκουσαν τους χτύπους της καρδιάς του

Το φοβερό ατύχημα που είχε ανήλικος και το θαύμα που έζησαν οι γιατροί νοσοκομείου
08/12/2019 - 10:57

Άθως Αντωνίου: H αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή και ο...έρωτας του(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρόβλημα υγείας του πατέρα του και η σκέψη να καταφύγει στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο
05/12/2019 - 20:42

Ένα υγιέστατο κοριτσάκι έφερε στον κόσμο η 34χρονη που ενεπλάκη σε ατύχημα ΦΩΤΟ

Σε σοβαρή κατάσταση νοσηλεύεται στο ΓΝ Λευκωσίας ο 58χρονος οδηγός του δεύτερου οχήματος
05/12/2019 - 14:50

Eιναι γεγονός! Η Αριστοτέλους ανακοίνωσε τη νέα συνεργάτη της εκπομπής(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ραδιοφωνική παραγωγός που ξεκίνησε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
04/12/2019 - 17:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ