Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους μας βάζει στην κουζίνα της και ετοιμάζει...light παγωτό!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μας βάζει στην κουζίνα του σπιτιού της και μας ετοιμάζει την αγαπημένη της απογευματινή συνήθεια!

H λαμπερή παρουσιάστρια μας ετοιμάζει σε απλά βήματα ένα απογευματινό light παγωτό που θα ξετρελάνει τον ουρανίσκο μας. Το γλυκό αποτελεί μια από τις απολαύσεις στην καθημερινότητά της και συμπεριλαμβάνεται στην διατροφή της.

Η ίδια ετοίμασε το βιντεάκι για τους ακόλουθούς της και "καταγγέλει" για ακόμη μια φορά το τρολάρισμα που δέχεται για τις μαγειρικές ικανόητες και επιλογές της. Η ίδια έγραψε:

Δεχομαι το τρολαρισμα του αιωνα για τις συνταγες μου αλλα συνεχιζω απτοητη!!!??συνταγη no1 απογευματινο light παγωτο!!(η φωνη cartoon μας βγηκε καταλαθος!!

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Βασιλική Χατζηαδάμου: Η συγκινητική έκπληξη στα γενέθλιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πόσα κεράκια "σβήνει" η αγαπημένη παρουσιάστρια;
29/08/2018 - 15:25

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

Η Μέγκι Ντρίο δηλώνει... θαυμάστρια του Εφραίμ μπροστά στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ωραίο χαμόγελο - Θα τον διάλεγα για ερωτική παρέα... " - Η αντίδραση της Χριστιάνας
15/01/2019 - 16:50

To πριν και το μετά της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Μας δείχνει πώς είναι στο καμαρίνι και πώς καταλήγει στο στούντιο της εκπομπής της
14/01/2019 - 19:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Το τραγούδι που της αφιέρωσε ο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόκαλυψη που έκανε on air και το γλυκό τραγούδι που της αφίερωσε
10/01/2019 - 13:41

Χριστιάνα Αριστοτέλους:Η απιστία που βίωσε και το τρίτο πρόσωπο που ήξερε-ΒΙΝΤΕΟ

"Σκέφτηκα ότι μπορεί να τον ερωτεύτηκε τόσο παράφορα...."
09/01/2019 - 11:03

Δείτε τί είχε πει η Χριστιάνα Αντωνίου στην Αριστοτέλους και ζήτησε... συγνώμη!

Aνοίξαμε το χρονοντούλαπο των τηλεοπτικών αρχείων και βρήκαμε την επίμαχη σκηνή!
07/01/2019 - 20:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επιβεβαιωμένο κρούσμα τύφου στα κατεχόμενα

«Δεν υπάρχει επιδημία ή κατάσταση εκτάκτου ανάγκης»

Δώρο αγάπης για τις γυναίκες με καρκίνο του μαστού (BINTEO)

Συγκινεί η tattoo artist που "ζωγραφίζει" αφιλοκερδώς το στήθος ασθενών
Ελλάδα

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα συγκλονίζει την Κρήτη

21χρονος διανομέας φαγητού το νέο θύμα της ασφάλτου

Στην Αθήνα η ρηματική διακοίνωση της ΠΓΔΜ (ΦΩΤΟ)

Η Συμφωνία των Πρεσπών, οδεύει τώρα προς την τελική "μάχη"

Δείτε όλη την ομιλία "φωτιά" του Έλληνα Πρωθυπουργού (ΒΙΝΤΕΟ)

Επίθεση στην Αντιπολίτευση για ψεύτικες δημοσκοπήσεις και πρόκληση για Debate
Διεθνή

"Κατεβαίνει" στις Ευρωεκλογές ο Μπερλουσκόνι

«Υπάρχει σαφής ανάγκη μιας βαθιάς πολιτικής σκέψης»

Ισπανία: Μάχη με το χρόνο δίνουν διασώστες για τον εντοπισμό δίχρονου

Σε εξέλιξη η τιτάνια επιχείρηση για την διάσωση του αγοριού που έπεσε σε πηγάδι

Συναγερμός στη Γαλλία από ισχυρή έκρηξη στο Πανεπιστήμιο της Λυών (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Αναφορές για τραυματίες στο κτίριο της Επιστημονικής Βιβλιοθήκης όπου εκτελούνταν εργασίες

tv news

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαργκώ περνάει σε αντεπίθεση.Αποφασίζει να δώσει οριστική λύση με τον Στρατηγό

Ο Νικόλας με τον Χάρη περνούν μια νύχτα στο κρατητήριο. «Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 17/01/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ