Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους στόλισε για τα Χριστούγεννα και μας "στέλνει" τις ευχές της(ΦΩΤΟ)

Το 'πε και το έκανε....

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους είχε δηλώσει την Παρασκευή στον αέρα της εκπομπής της ότι σήμερα θα στόλιζε το δέντρο της οικογενειακά αφού μπήκε και ο Δεκέμβρης.

Η λαμπερή παρουσιάστρια που διανύει την δεύτερη εγκυμοσύνη της στόλισε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο και πόζαρε χωρίς ίχνος μακιγιάζ μπροστά του. Η ίδια θέλησε να στείλει τις ευχές της σε όλους γράφοντας

 

Επόμενο άρθρο

"Λευκή σημαία" για Τζολί-Πιτ: Τα "βρήκανε" τρεις ημέρες πριν το δικαστήριο!

Όλες οι λεπτομέρειες του εξωδικαστικού συμβιβασμού για τα παιδιά τους...
01/12/2018 - 17:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:"Τους έλεγα θα γίνω παρουσιάστρια και έκλαιγαν από τα γέλια"-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για το παιδικό της όνειρο και τον χλευασμό που βίωσε
07/02/2019 - 19:11

Αριστοτέλους:"Θυμάμαι την πρώτη φορά που θα δοκίμαζα να καπνίσω..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο τσιγάρο, το πάρτι και η ενημέρωση στον πάτερα της
07/02/2019 - 10:40

Αριστοτέλους:Ξεκαθαρίζει τις φήμες για κακές σχέσεις με συνεργάτη της...(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αφού δεν χωνεύονται γιατί βγαίνει;" - Όλα όσα ξεκαθάρισε on air!
26/01/2019 - 16:29

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Mε φοβόταν -Tου είπαν ότι είμαι...μέγαιρα" (BINTEO)

"Με έβλεπε και άλλαζε διάδρομο" - Δείτε όλα όσα δήλωσε on air
29/12/2018 - 15:30

Δείτε τα δώρα του "Secret Santa" που αντάλλαξε η εκπομπή της Αριστοτέλους(ΦΩΤΟ)

Τι δώρο δέχθηκε η Χριστιάνα Αριστοτέλους αλλά και τί αντάλλαξε η υπόλοιπη ομάδα;
29/12/2018 - 10:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ