Ψυχαγωγία

Η Αθηνά Οικονομάκου δημοσίευσε φωτογραφία με τον γιο της, Μάξιμο (ΦΩΤΟ)

Η Αθηνά Οικονομάκου ποζάρει με τον γιο της και τρελαίνει τα social media...

Η γνωστή ηθοποιός "γιορτάζει" την επιτυχία της στο Instagram, φθάνοντας τους 800 χιλιάδες ακόλουθους με μια selfie στο κρεβάτι. Μέσα στην φωτογραφία και ο γιος της, Μάξιμος βλέποντας το χεράκι του.

Δείτε την σχετική φωτογραφία

Η Αθηνά Οικονομάκου, διανύει μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής της έχοντας παντρευτεί για τρίτη φορά τον άντρα της, Φίλιππο Μιχόπουλο. Η ίδια δήλωσε σήμερα στην εκπομπή του Alpha Κύπρου "Ελένη" για τον έρωτά της

«Μου έκανε πρόταση γάμου, πριν μείνω έγκυος. Όταν μου έκανε πρόταση δεν το πίστεψα αρχικά γιατί γέλαγα και  στο τέλος του λέω: “Πες αλήθεια, θα πάρω τον πατέρα μου γιατί αν είναι ψέματα θα το μετανιώσεις. Δεν μπορείς να το πάρεις πίσω πια”. Δεν το πίστευα και ήταν όλο αυτό το μαγικό που αισθάνεσαι ότι ο άνθρωπός σου θέλει γάμο»

Επόμενο άρθρο

Η απάντηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στα σχόλια του Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αρνητικά σχόλια του παρουσιαστή για τα πάνελ και η απάντηση από το «Με αγάπη Χριστιάνα»
17/10/2018 - 15:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Ταξίδι στο Παρίσι με τις φίλες της (ΦΩΤΟ)

Οι υπέροχες φωτογραφίες που δημοσίευσε από το επαγγελματικό της ταξίδι
21/01/2019 - 14:07

Το απίστευτο σχόλιο του Τανιμανίδη σε... φωτογραφία της Οικονομάκου! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η ηθοποιός και το σχόλιο που έγινε viral
20/01/2019 - 10:45

Αθηνά Οικονομάκου: Το φιλί στο στόμα στον άντρα της και τα γλυκά λόγια (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία και το δημόσιο ευχαριστώ στον άντρα της ζωής της
30/12/2018 - 14:30

Η Αθηνά Οικονομάκου αποκαλύπτει το...παρασκήνιο από τις φωτογραφίες που αναρτά

Η ηθοποιός μίλησε για τα likes, τους followers και την πραγματικότητα
28/12/2018 - 09:31

Τρελά ερωτευμένη η Οικονομάκου: Το τρυφερό φιλί στον σύζυγο της (ΦΩΤΟ)

Η ηθοποιός εξομολογήθηκε ότι φέτος ήταν τα ομορφότερα Χριστούγεννα της ζωής της...
26/12/2018 - 09:32

Βασω Λασκαράκη: Τα σχέδια γάμου και η κουμπαριά με την Αθηνά Οικονομάκου(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο κολλητές μίλησαν για όλα και έκαναν αποκαλύψεις...
25/12/2018 - 10:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεαρός οδηγός "πετούσε" με 192 χιλιόμετρα στον αυτοκινητόδρομο

Ο 20χρονος συνελήφθη και τέθηκε υπό κράτηση

Σκόνη και καταιγίδες στο σημερινό "μενού" του καιρού

Το ύψος του χιονιού στην Πλατεία Τροόδους είναι 55 εκατοστά

Μακαρίου-Στασικράτους-Ευαγόρου: Έτσι θα μοιάζουν μετά τα έργα (ΣΧΕΔΙΑ)

Το κόστος, το χρονοδιάγραμμα και τα σχόλια πολιτών και επιχειρηματιών για τα μεγάλα έργα
Ελλάδα

"Φρούριο" το Σύνταγμα ενόψει διαδηλώσεων κατά των Πρεσπών

Πάνω από 1.500 αστυνομικοί και αστυνομικά τείχη με έξι φραγμούς από αστυνομικές κλούβες

Στο "σκαμνί" ξανά ο Αμβρόσιος για την ανάρτηση κατά των ομοφυλόφιλων

Τι αναφέρει ο συνήγορος υπεράσπισης του μετά τον πρώτο γύρο της εκδίκαση της έφεσης

Δεν καταθέτει νέα πρόταση μομφής η Νέα Δημοκρατία

Προς ψήφιση το βράδυ της Πέμπτης η Συμφωνία των Πρεσπών από την Ελληνική Βουλή
Διεθνή

Βενεζουέλα: Φόβοι για εμφύλιο με την αυτοανακήρυξη του Χουάν Γκουαϊδό ως πρόεδρο

Μέχρι στιγμής σύμφωνα με τοπικά μέσα οι νεκροί έχουν φτάσει τους 16

Απειλές Τραμπ για τερματισμό βοήθειας σε Ονδούρα, Γουατεμάλα και Ελ Σαλβαδόρ

"Η Ονδούρα, η Γουατεμάλα και το Ελ Σαλβαδόρ δεν κάνουν τίποτα για μας"

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε κατάμεστο υποκατάστημα τράπεζας και ταμπουρώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως κατάφεραν οι ειδικές δυνάμεις της SWAT να τον πείσουν να παραδοθεί

tv news

Ο Άλεξ κρύβει την αλήθεια από την Όλγα και κερδίζει μια μικρή παράταση χρόνου...

«Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Διπλό Επεισόδιο σε νέα ώρα μετάδοσης στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα εγκλωβίζεται στον εκβιασμό της Κάτιας που ζητά την ψήφο της...

Η Μάρθα διαφωνεί να ενδώσει η Μαρίνα... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/01/2019 - 09:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ