Ψυχαγωγία

Η Αθηνά Οικονομάκου δημοσίευσε φωτογραφία με τον γιο της, Μάξιμο (ΦΩΤΟ)

Η Αθηνά Οικονομάκου ποζάρει με τον γιο της και τρελαίνει τα social media...

Η γνωστή ηθοποιός "γιορτάζει" την επιτυχία της στο Instagram, φθάνοντας τους 800 χιλιάδες ακόλουθους με μια selfie στο κρεβάτι. Μέσα στην φωτογραφία και ο γιος της, Μάξιμος βλέποντας το χεράκι του.

Δείτε την σχετική φωτογραφία

Η Αθηνά Οικονομάκου, διανύει μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής της έχοντας παντρευτεί για τρίτη φορά τον άντρα της, Φίλιππο Μιχόπουλο. Η ίδια δήλωσε σήμερα στην εκπομπή του Alpha Κύπρου "Ελένη" για τον έρωτά της

«Μου έκανε πρόταση γάμου, πριν μείνω έγκυος. Όταν μου έκανε πρόταση δεν το πίστεψα αρχικά γιατί γέλαγα και  στο τέλος του λέω: “Πες αλήθεια, θα πάρω τον πατέρα μου γιατί αν είναι ψέματα θα το μετανιώσεις. Δεν μπορείς να το πάρεις πίσω πια”. Δεν το πίστευα και ήταν όλο αυτό το μαγικό που αισθάνεσαι ότι ο άνθρωπός σου θέλει γάμο»

Επόμενο άρθρο

Η απάντηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στα σχόλια του Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αρνητικά σχόλια του παρουσιαστή για τα πάνελ και η απάντηση από το «Με αγάπη Χριστιάνα»
17/10/2018 - 15:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Η αδυναμία του γιου της και η... "ζήλια" της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για τον μικρό Μάξιμο
04/07/2019 - 10:25

Οικονομάκου-Συνατσάκη: Η συνεργασία τους και η εμφάνιση με το ίδιο φόρεμα!(ΦΩΤΟ)

Ενώνουν τις δυνάμεις τους σε μια ξεχωριστή συνεργασία
28/06/2019 - 12:22

Ποια Μέγκαν! Η Αθηνά Οικονομάκου εντυπωσιάζει μια ανάσα από την Βασίλισσα(ΦΩΤΟ)

Η γνωστή ηθοποιός βρέθηκε στο Λονδίνο για να παρευρεθεί στις ιπποδρομίες Royal Ascot
23/06/2019 - 14:57

Οι αναρτήσεις διασήμων για την γιορτή της Μητέρας! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τα τρυφερά στιγμιότυπα που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
12/05/2019 - 14:41

Αθηνά Οικονομάκου:Αποκάλυψε που θα περάσει τις φετινές καλοκαιρινές της διακοπές

Ο λόγος που φέτος δεν θα περάσει το καλοκαίρι στη Μύκονο
27/04/2019 - 10:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην υπόθεση εξαφάνισης 50χρονης από το σπίτι που εργαζόταν

Απουσίαζε από την Κυριακή και η Αστυνομία ζητούσε τη βοήθεια των πολιτών για εντοπισμό της

"Καταζητείται λεοντόψαρο νεκρό ή τηγανισμένο" (BINTEO)

Βούτηξαν και καθάρισαν το ναυάγιο Ζηνοβία από τα λεοντόψαρα και μετά...τα τηγάνισαν

Απάτη στο όνομα των...Κυπριακών Ταχυδρομείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που λαμβάνουν εκατοντάδες πολίτες στα κινητά τους τηλέφωνα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ