Ψυχαγωγία

Η Αθηνά Οικονομάκου δημοσίευσε φωτογραφία με τον γιο της, Μάξιμο (ΦΩΤΟ)

Η Αθηνά Οικονομάκου ποζάρει με τον γιο της και τρελαίνει τα social media...

Η γνωστή ηθοποιός "γιορτάζει" την επιτυχία της στο Instagram, φθάνοντας τους 800 χιλιάδες ακόλουθους με μια selfie στο κρεβάτι. Μέσα στην φωτογραφία και ο γιος της, Μάξιμος βλέποντας το χεράκι του.

Δείτε την σχετική φωτογραφία

Η Αθηνά Οικονομάκου, διανύει μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής της έχοντας παντρευτεί για τρίτη φορά τον άντρα της, Φίλιππο Μιχόπουλο. Η ίδια δήλωσε σήμερα στην εκπομπή του Alpha Κύπρου "Ελένη" για τον έρωτά της

«Μου έκανε πρόταση γάμου, πριν μείνω έγκυος. Όταν μου έκανε πρόταση δεν το πίστεψα αρχικά γιατί γέλαγα και  στο τέλος του λέω: “Πες αλήθεια, θα πάρω τον πατέρα μου γιατί αν είναι ψέματα θα το μετανιώσεις. Δεν μπορείς να το πάρεις πίσω πια”. Δεν το πίστευα και ήταν όλο αυτό το μαγικό που αισθάνεσαι ότι ο άνθρωπός σου θέλει γάμο»

Επόμενο άρθρο

Η απάντηση της Χριστιάνας Αριστοτέλους στα σχόλια του Τάσου Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα αρνητικά σχόλια του παρουσιαστή για τα πάνελ και η απάντηση από το «Με αγάπη Χριστιάνα»
17/10/2018 - 15:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: "Η αλλαγή στη ζωή σου είναι τρόμος. Όλος αυτός ο πανικός..."

Οι δύσκολες στιγμές που βίωσε, η γέννηση του γιου της και οι ισορροπίες στον γάμο της
10/04/2019 - 08:58

Αθηνά Οικονομάκου: Μας δείχνει τα δώρα που έλαβε ο γιος της για τα γενέθλια του!

Τα δώρα ήταν πολλά αλλά ο μικρός Μάξιμος ξεχώρισε ένα...
18/03/2019 - 11:17

Αθηνά Οικονομάκου: Η επιθυμία της για δεύτερο παιδί και οι σκέψεις της (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ο άντρας μου θέλει χθες, ένα δεύτερο παιδί, εγώ δυσκολεύομαι.."
16/03/2019 - 11:24

Αθηνά Οικονομάκου: Το πάρτι-υπερπαραγωγή για τα γενέθλια του γιου της(ΦΩΤΟ)

Έγινε ενός έτους το παιδί της και το γιόρτασε δεόντως...
15/03/2019 - 11:21

Αθηνά Οικονομάκου: Πάρτι υπερπαραγωγή για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πόσο χρονών έγινε η ηθοποιός, την τριώροφη τούρτα και τους καλεσμένους της
10/03/2019 - 09:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποιοί είναι οι νέοι ύποπτοι για το φόνο της Μary και την εξαφάνιση της Sierra;

Χειροπέδες σε 35χρονο & 30χρονο από την επαρχία Λευκωσίας που υπηρετούν στην Εθνική Φρουρά

Βουλή: Άναψαν τα αίματα με το Γερμανικό Ογκολογικό της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Με τον πρόεδρο του κέντρου να λέει θα πάει μέσω δικαιοσύνης για τα δεδουλευμένα τους

Νέες αντιπαραθέσεις μεταξύ Ιατρών και ΟΑΥ για την ιδιωτική ιατρική (ΒΙΝΤΕΟ)

Την γνωμάτευση του Γενικού Εισαγγελέα ζητούν οι Ιδιώτες Ιατροί
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

Μποτσουάνα: Εξορύχθηκε το μεγαλύτερο μπλε διαμάντι της χώρας

Αποτελεί μια εξαιρετική ανακάλυψη σε αυτή τη χώρα της Αφρικής

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ